Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wstrzymać oddech


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

10 lutego 1994 roku w szpitalu Riverside zmarła na atak serca 31 letnia Gloria Ramirez. Wkrótce po jej śmierci wśród personelu szpitala pojawiła się fala tajemniczych, ciężkich omdleń. Siostra, która pobierała krew z ciała, poczuła mocny zapach amoniaku i straciła przytomność.

Dołączona grafika

Silnie ucierpiała także lekarka ( spędziła później dwa tygodnie na oddziale intensywnej terapii ), dwie instrumentariuszki i anestezjolog biorący udział w reanimacji. 24 lutego z najwyższą ostrożnością, przeprowadzono sekcję zwłok Glorii. Wykonujący ją anatomopatolodzy ubrani byli w szczelne kombinezony, oddychali tlenem z butli i porozumiewali się przez radio. Po dwunastu godzinach badań musieli przyznać się do porażki - nie udało się wyjaśnić pochodzenia trujących oparów.
http://www.cidernet....ony/srodek9.php
  • 0



#2

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli wychodzi na to, ze to nie ciało bylo przyczyną tych tajemniczych omdlen, tylko przypuszczalnie w pomieszczeniu, gdzie lezala chora, byl wyciak jakiegos gazu.
  • 0

#3

mAc_cm.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No w tym coś może być nie wiem czemu ale mam takie przeczucie, może po prostu sie nie postarali żeby ona przeżyła...i dlatego ze za szybko umarła teraz sie tu błąka i sie msci
  • 0

#4

Pimpuś.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to moze byc zemsta zza grobu
  • 0

#5

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co, mści się i jej dusza puszcza gazy? (jelitowe :D ) Trochę dziwne. Może zjadła coś nieświerzego?
  • 0

#6

MZM.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Faktorze X o tym czytałem, a przypadek ciekawy...
Ciekawe czy wiąże się jakoś z przypadkami samozapłonu, bo wtedy też czuć taki dziwny, intensywny 'zapach'.
Może u osoby zmarłej nie było 'energii' na zapłon, i wydzielała się sama woń? :s
Dwa ostatnie zdania trochę mitomaństwem śmierdzą :P
  • 0

#7

Wrona.
  • Postów: 20
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest taka tajna technologia, ktora moze przesylac rozne zapachy, narkotyki i trucizny. Ta technologie stosuje HAARP. Mam zeskanowana ksiazke pt. HAARP bron ostateczna, ktora moge wyslac kazdemu, kto do mnie napisze na adres : [email protected]
W ksiazce tej nie znajdziecie nic na temat zapachow, narkotykow czy trucizn. O tym moga powiedziec Wam tylko ludzie, ktorzy sami tego doswiadczyli. Ja doswiadczylam tego wielokrotnie w roznych okolicznosciach. Wiele razy truto mnie tak, ze natychmiast tracilam przytomnosc. Pozniej ta sama bron mnie reanimowala. Zmieniala sklad chemiczny mojego organizmu i po kilku minutach bylam zupelnie zdrowa. Cos mi sie zdaje, ze ja jestem krolikiem doswiadczalnym dla tej broni od 1998 roku. Ta bron ma olbrzymie mozliwosci w stosunku do czlowieka. Jak chcesz przeczytac moj artykul na jej temat, to napisz : [email protected]
  • 0

#8

klaus_.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wrona: skoro ta technologia jest tak tajna, skąd masz całą książke o niej?

Fascynujące...
  • 0

#9

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wrona, naprawde?

Czasem żałuje, że rodzice czytali mi zwykłe bajki na dobranoc...
  • 0

#10

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przepraszam ze zapytam ale czy Ty Wronko dobrze sie czujesz? bo brzmisz jak opetana ... nie lubie jak ktos pisze w taki sposob- bez uprzedniego wstepu co i jak i z jakiej racji. Moze jakies rozwiniecie ? :) albo wyjasnij o co po prostu ci chodzi z tym ze ktos (?) ciebie podrruwal (??) i jestes krolikiem doswiadczalnym (??) nie wiadomo w jakim celu i w ogole.
  • 0

#11

Wrona.
  • Postów: 20
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, ulzyliscie sobie ! Nie musicie mi wierzyc, ze istnieje taka bron. Ksiazka o tej broni jest, ale w niej nie ma prawie nic na temat zastosowania tej broni na ludziach. Trzeba przegladac anglo-jezyczne strony, zeby dowiedziec sie wiecej o tej broni. Wystukujcie : HAARP weapon - HAARP and Mind Control - HAARP 2007 - HAARP Weather - HAARP and Earthquake. Duzo ludzi pisze na temat tej broni ale nie wie, ze ona nazywa sie HAARP. Trzeba wiec sprawdzac tez w wyszukiwarce artykuly dotyczace Mind Control lub Mind Control 2007.

HAARP, to jest firma, ktora zostala zalozona w 1948 roku i jest utrzymywana przez Departament Obrony USA. Jest to program doswiadczalny pracujacy na 11-tu roznych programach zawierajacych setki roznych patentow. Podstawa dzialalnosci HAARP-a sa wynalazki N. Tesli o bezprzewodowym przesylaniu pradu i fal radiowych roznej czestotliwosci.

HAARP robil i robi na mnie rozne eksperymenty. Nie wiem wiec, czy jestem poprostu torturowana, czy jestem krolikiem doswiadczalnym. Z uwagi na to, ze wiekszosc ekperymentow jest przeprowadzanych na mnie wtedy kiedy poloze sie do lozka wieczorem, to mysle, ze jestem w pewnej mierze krolikiem doswiadczalnym. Trwa to do trzech godzin i pozniej moge spac. W dzien pokazuja mi rozne sztuczki, ktore opisalam w swoim artykule. Moge go przeslac na zadanie po napisaniu do mnie : [email protected]
  • 0

#12

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

znowu nie moglam powstrzymac usmiechu.... chodzi o to ze... niby dlaczego robia akurat na tobie te eksperymenty? mysla, ze ty o tym nie wiesz czy to moze twoj zawod? ;] temat ciekawy ale biorac pod uwage ten ,, smiesznie tajemniczy" sposob pisania - ladne bajki.
  • 0

#13

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cos mi sie zdaje, ze ja jestem krolikiem doswiadczalnym dla tej broni od 1998 roku


Oto jak sie konczy schizofrenia nieleczona od ponad 9 lat :rotfl:
  • 0

#14

Wrona.
  • Postów: 20
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Garsc wiadomosci o HAARP-ie po polsku :

http://lchx.wordpress.com/tag/haarp/
  • 0

#15

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czemu akurat ty ? Pozatym skoro do ciebie trafili to wątpie żeby pozwalali ci to ropowrzechniać, a nawet gdybyś to zrobiła bez ich zgody to ONI by o tym wiedzieli bo przecież jesteś ich wybranką... Wątpie w to co mówisz
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych