Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zjawisko u mnie w domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

mAc_cm.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Moja historia zdazyła się już dosyć dawno ale myśle ze moge ja opowiedziec bo do tej pory nie wiem co to było :/ .
Siedziałem z moją siostrą w pokoju gdy nagle niespodziewanie poczułem taki jakby chłód albo moze takie ciarki na plecach zmrowiło mnie i w tym samym momencie podniosły mi sie włosy do góry. To była jakby fala poniewaz zaraz potem wywaliła sie szklanka z sokiem i TV na moment zaczoł śniezyc.
Nigdy nic takiego sie nie zadazalo u nas w domu wczesniej jak i później jedynie pare razy obserwowałem z rodzinką NOLe.
Czy tkoś moze mi powiedziec co to?


Nie wiem czy sadzisz ze ludzie tutaj na tym forum karmia sie bajkami, albo sa uposledzeni psyhicznie i łapia kazda bajeczke, z tego co tu opisałes chłopcze, to nawet by fajny film nie wyszedł...











:sux:
  • 0

#17

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehe mi też się to skojażyło po części z filmem, raczej z filmami:
"albo moze takie ciarki na plecach zmrowiło mnie" - Mrówka Z
"To była jakby fala"- prawdziwa historia Titanica
"wywaliła sie szklanka z sokiem"- tego to nie wiem.
"TV na moment zaczoł śniezyc."- Ring? :P
Ja jak nocą szedłem przez korytarz to się samo światło zapaliło ale nie biorę tego za jakiegoś ducha czy co. Poprostu przypadek.
  • 0

#18

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skrzypu dobrze mowi, to wszytsko nie jest ze soba zwiazane, dlaczego tylko tv mial by sie zepsuc? :P
Takie bajki to nie tutaj, dowidzenia! :P
  • 0

#19

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mAc nie kuś losu :P

Heh fajnie to wygląda :D Ten wasz spór. Ja jestem raczej za tym co mówi ciemność z nagromadzeniem złej energii, albo że to jakiś byt astralny.

Jednak efektu poltergeista nie zawsze da się wyjaśnić naszym niekontrolowanym oddziaływaniem, sądzę że do tego powinna być inna nazwa, a definicję zostawmy starą, z oddziaływaniem pewnego bytu.
  • 0



#20

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy to zmyślona historia, czy nie, ale każdy kto zadaje pytanie na tym forum, powinien dostać radę. W końcu od tego jesteśmy. Ja bym zapalił w domu świeczki i spróbował nawiązać z tym bytem, czy energią jakiś kontakt. Energia zapewne pochodzi od zmarłego człowieka, istnieje więc szansa, że zawiera jakieś cząstki jego świadomości. Starał bym się zapytać o cel wizyty, o to jak mogę pomóc, kim lub czym jest. Być może to jakaś zagubiona dusza. Powinniśmy być więc kulturalni i grzeczni. Ale początkującym nie polecam od razu kontaktu. Lepiej po prostu już nawet przy tych świeczkach nakłonić to coś do opuszczenia domu, zasugerować kierunek odwrotu w stronę światła, uświadomić, że to jedyny słuszny wybór. Należy później podziękować za to, że mogło się pomóc, choć sami możemy usłyszeć podziękowanie. I tak należy to zrobić. Następnie najlepiej odmówić kilka modlitw, w intencji tego bytu, duszy. Co ciekawe energia, która może powodować takie zdarzenia może być ściśle powiązana ze zmarłym, więc nawet jeśli to właśnie energia, to takie zabiegi mogą przynieść pozytywne skutki. Po modlitwie można jeszcze sobie wyobrazić istotę idącą w kierunku białego, jasnego światła, żeby ułatwić jej podróż w zaświaty i oczyścić dom z resztek energii. Później jeszcze raz można odmówić krótką modlitwę i koniec. Oczywiście, jeżeli ta sytuacja nie powtarzała się, miała miejsce tylko jeden raz to nie trzeba tego wszystkiego robić. Jeżeli jednak w domu dzieje się coś dziwnego warto podjąć takie właśnie działania. Jeśli nie pomogą, a zdarzenia będą nadal występować to radzę iść do proboszcza parafii i poprosić o pomoc egzorcystę. Co do realności tego zdarzenia - opis jak z filmu i szczerze mówiąc nie chce mi się w niego wierzyć, ale spotykałem się już z rożnymi dziwnymi sytuacjami i sam ich doświadczałem, więc wiem, że wiele może się zdarzyć takich, które totalnie mogą nas zaskoczyć. Napisałem to, bo być może faktycznie potrzebujesz pomocy i powinieneś ją tutaj dostać, ale przede wszystkim dlatego, żeby inni też mieli z tego użytek w podobnych problemach. Pozdrawiam.
  • 0



#21

dj.Alien.
  • Postów: 54
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

uf dawno tutaj nie zaglądałem, myślałem ze dyskusja ucichła ale jednak jeszcze pare osób sie wypowiedziało:)
Twój opis wydaje sie straaaszny i jeśli miałbym zapalić świeczki to bym uciekał z domu :) .
Dzięki za wszystkie rady
pozdrawiam
  • 0

#22

Mangel.
  • Postów: 85
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do opisu, da się to wyjaśnić na wiele sposobów. Nie jestem specjalistą więc raczej nie określe co i jak.

Natomiast chętnie powiem coś nie coś o krytykach. Myślałby kto że sceptyk powinien umieć zachować umiar i podejść realistycznie do wszystkiego, a tu widze że krytyków jest od groma ale krytykować nie potrafią.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych