Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zjawisko u mnie w domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj.Alien.
  • Postów: 54
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Moja historia zdazyła się już dosyć dawno ale myśle ze moge ja opowiedziec bo do tej pory nie wiem co to było :/ .
Siedziałem z moją siostrą w pokoju gdy nagle niespodziewanie poczułem taki jakby chłód albo moze takie ciarki na plecach zmrowiło mnie i w tym samym momencie podniosły mi sie włosy do góry. To była jakby fala poniewaz zaraz potem wywaliła sie szklanka z sokiem i TV na moment zaczoł śniezyc.
Nigdy nic takiego sie nie zadazalo u nas w domu wczesniej jak i później jedynie pare razy obserwowałem z rodzinką NOLe.
Czy tkoś moze mi powiedziec co to?
  • 0

#2

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm... poltergeist ? Powiedz kolego, czy masz jakieś problemy natury emocjonalnej ? Albo siostra może ?
  • 0

#3

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ktoś puścił bąka więc wiater zawiał, dlatego poczuleś chłód. Smród nęcił twój nos co postawiło ci włosy na głowie. Fala uderzeniowa zdmuchnęła szklankę i również ta sama fala radiacyjna zakłociła działanie TV.

Wszytko wyjaśnione naukowo...
  • 0

#4

dj.Alien.
  • Postów: 54
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie nikt z nas nie ma żadnych problemów emocjonalnych
  • 0

#5

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm... w takim razie poczekam na nieco więcej szczegółów, bo po takiej skromnej ilości nie mam żadnych innych wniosków :) .
  • 0

#6

dj.Alien.
  • Postów: 54
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No chyba więcej szczegołów nie napisze bo poprostu ich nie ma:)
Mysle ze to zjawisko zostanie bez rozwiązania :aaa:
  • 0

#7

Pimpuś.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba masz bujną wyobrażnie i dorabiasz filozofię do zwyczajnych zdarzeń. Proponuje psychoterapię bo widzę, że masz jakieś nieuzasadnione lęki.
  • 0

#8

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pimpuś- czyżbyś był specjalistą psychologii? Jeśli zauważyłby coś niepokojącego w swojej psychice (bo po postach widać, że jest świadomy swoim czynów) to na pewno by się gdzieś skierował...

Nie rozumiem, czemu tak krytycznie odnosisz się do kolegi.
Co do tematu-stawiam na poltergeista bądź nieświadomy odruch psioniczny (nazwałam to po swojemu :D ale skłonna byłabym przypuszczać, że to pierwsze jest bliższe realizmowi)
  • 0

#9

dj.Alien.
  • Postów: 54
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poltergeist sory ze pytam ale nie zajmuje się parapsychologią :) co to znaczy?
  • 0

#10

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poltergeist - nazwa określająca niekontrolowany efekt psychokinetyczny, czyli inaczej niekotrolowaną psychokinezę wywoływaną najczęściej przez osobniki w wieku dojrzewania z problemami emocjonalnymi :) .
  • 0

#11

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czyli ten odruch psioniczny a poltergeist to to samo?! ale wtopa :D

Heh...no to ja jestem za poltergeistem :D
  • 0

#12

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak, to jest to samo :) . Chociaż wielu ludzi nadal myśli, że to manifestacja ducha. Bądźmy realistami :lol
  • 0

#13

dj.Alien.
  • Postów: 54
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kurcze
nie wiedziałem ze w tym wieku moge mimowolnie uzywac ?telekinezy? ale nie mam problemów emocjonalnych więc :)
  • 0

#14

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fenix, Ty patrzysz na to z perspektywy psionika (jeżeli źle to napisałem to przepraszam), wydaje mi się że odczucie chłodu, ciarki, zakłócony odbbiór telewizji (kablówke masz? Wbrew pozorom to istotne) i wywrócenie szklanki, to zdarzaenia które rozgrywają sie na bardzo oddalonych płaszczyznach..
Ciarki mogłby być wywołanie, jakim bodzcem, zakłócenie telewizora z polem magnetycznym (to chyba światło tez powinno zgasnąc?) a wywrócenie szklanki to juz wyższa szkoła ;)
  • 0

#15

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na moje to raczej też Poltergeist lub nagromadzenie negatywnej energii. Tylko zimno do tego drugiego nie pasuje. Być może ktoś w tym domu umarł i daje znaki swojej obecności, nie wie, że nie żyje itd...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych