Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem b.poważny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

+LiQid, źle mnie zrozumiałeś. W związku z postami takich osób jak SpiritShadow, wolałem się upewnić, czy nie jest to kolejny durny wymysł. Nie chciałem nikogo obrazić, ale zaoszczędzić innym czas. Nie zapominaj również, że w drugiej części mojej wypowiedzi starałem się pomóc, jak tylko potrafię.
  • 0

#17

Treve.
  • Postów: 231
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niech ci będzie. Będę miał cię teraz na oq ;>
  • 0

#18

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A to ja niby czymś zawiniłem? Staram się mówić/pisać to co myślę, a że patrząc na post "nowego" pomyślałem że to może być ktoś pokroju neowców, to napisałem co miałem na sercu.

Teraz proponuję powrócić do tematu :P
  • 0

#19

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://img329.imageshack.us/img329/1610/zdjcie000ur8.jpg"]http://img329.imageshack.us/img329/1610/zdjcie000ur8.jpg[/url]
zdjecie bylo robione bokiem, w kuchni palila sie żarówka a firanki w oknach byly zasłonięte, przed zrobieniem zdjęcia tego nie było widać

[url="http://img73.imageshack.us/img73/3003/zdjcie007gs1.jpg"]http://img73.imageshack.us/img73/3003/zdjcie007gs1.jpg[/url]
jakaś postać - niewyraźna, zdjecie bylo robione z pokoju cioci, moj cien padal na podłoge ale cos bylo w przedpokoju przy szafie

[url="http://img255.imageshack.us/img255/463/zdjcie006gu2.jpg"]http://img255.imageshack.us/img255/463/zdjcie006gu2.jpg[/url]
jak wyzej ale powiekszone..


zdjecia wkleilem , prosba (przepraszam za duze litery) NIE NAZWYAJCIE MNIE DN, KRĘTACZ, OSZUST ETC. gdyż jestem uczciwym czlowiekiem z wlasciwymi organami na miejscu, a paru z was powinno dostać bany , jak to działa? jakiś user a przychodzi na forum podzielic sie czyms ciekawym np ze widzial jakiegos orba, czy ufo, wy wymagacie od tej osoby zdjecie pod pretekstem ze to dn , oszust, a co w przypadku gdyby dana osoba nie moglaby dostarczyć zdjęcia? (z powodu braku jakiegokolwiek aparatu fotograficznego) owszem ta osoba moglaby pozyczyć, ale jak juz to zrobi i bedzie chciala upolować orba i to zrobi i jak wejdzie na forum, zobaczy same obelgi pod swoim adresem i wtedy taka osoba sobie odchodzi .. TRAKTUJCIE LUDZI JAK LUDZI NIE JAK ŚMIECI,

dlatego wnosze apelacje aby w/w osoby ktore mnie zjechaly dostaly >nagrode, nie życze chamstwa pod moim adresem, jak chcecie kogos obrażąć to róbcie na PW a nie publicznie
  • 0

#20

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekamy na fotki. W sumie jeśli to prawda co piszesz, to Ci współczuję.. Musze sobie poczytac o tych Masonach jeśli "Satanizm przy tym wymięka" ;D


Krakowska loża masońska. Do jakiej grupy należał ten dziadek. Który Kan. jakie to były lata.
Ciekawe. Zwierzęta są niezbyt łakomym kąskiem i bardzo rzadko się zdarza. Właściwie to nie bierze się takich przypadków pod uwagę. Zresztą jest tu parę nieścisłości , jak zwykle zresztą, bo twórcy tematów nie są szczerzy. Jeżeli ktokolwiek ma pomóc musi znać cała prawdę. Mnie zdjęcia kompletnie nie interesują. Mało tego jeżeli ktoś zaczyna szukać w ten sposób dowodów już jest u mnie na żółtej linii - w 95% przypadków jest przyczyną wydarzeń.

Dom oczyścić i kropka. Żadnych filozofii.
  • 0

#21

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1 Dołączona grafika

2 Dołączona grafika

3 Dołączona grafika

opisz dokładnie co jest nie tak w tych fotkach bo nie widze nic dziwnego poza psem który się rozciąga na ścianie lub ją drapie...
aaa wszystkie robione bokiem no to ok pies sobie lezy..

"przed zrobieniem zdjęcia tego nie było widać"-czego ??
  • 0

#22

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli masz 12 lat i jesteś dzieckiem z bujną wyobraźnią, to zaoszczędź nam trudu. Nie myśl że ktoś Cię tutaj o coś oskarża, ale podejrzliwość szczególnie, gdy tyle dzieci Neo bawi się w zmyślanie historyjek, jest wskazana.


Nawet jeżeli ma 12 lat to co z tego! W każdym bądz razie fajna historyjke nam przedstawił i można sobie na ten temat porozmawiaći spróbować mu jakoś pomóc... choć sam nie wiem jak:( .... aha na tych fotkach nic ciekawego nie zauważyłem.
  • 0

#23

Matthew.
  • Postów: 73
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sry za OT:

Do Redfive - po co mnie cytowałeś? :ojej:

__
Wracajac do tematu - ja na tych zdjeciach nic szczegolnego nie widze, sorry. Moze pobaw sie w paintcie i pozaznaczaj kontury tych "postaci"? ;)

ps. Fajny pies :P
  • 0

#24

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tam tylko odbicia światła widze O.o
  • 0

#25

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie obraź sie, ale jak Ty widzisz na tych zdjeciach jakies postacie itp itd to Ty najwyraźniej przewraźliwiony jestes.
  • 0

#26

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na tych fotach widze tylko swiatlo odbijajace sie od podlogi i szafy :P nic paranormalnego
  • 0

#27

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Redfive--> Krakowska Loża Masońska, zainteresowaleś mnie. Podaj proszę jakąś literaturę, chętnie poczytam.

Co do zdjęć- może tam coś jest, bo widzę zarys wysokiej postaci jakby w sukni/szacie, ale równie dobrze może to byc światlo. A co do zdjęcia z psem, to hmm chodzi Ci o to niebieskie światlo?

Jeżeli pies leży na blyszczącej podlodze, to raczej światlo odbijające sie od niej.
  • 0



#28

Cypek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja coś nie nienormalnego widzę tylko na 1 i na 2 zdjęciu.
No ale zawsze może to być światło.
porób może więcej zdjęć czy coś?
  • 0

#29

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przy takiej jakości zdjęć, najprawdopodobniej jest to światło, lub kurz/zabrudzenia na szkiełku.
  • 0

#30

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

porobie jeszcze w domu kilka/kilkanaście zdjęć i je podrzuce,

jeśli chodzi o krakowską loże masońską to mój dziadek był czeladnikiem
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych