Skocz do zawartości


Zdjęcie

duch przy modelach statków?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przypadkowo w necie grzebałem i wygrzebałem coś takiego

http://www.bismarck-...rgszejnoch.html

na ktoryms z zdjec jest dziewczynka ktora jest odrobine przezroczysta na innym zdjeciu tez jest lecz odwrócona


podejrzewam że to fotomontaż ale nie jestem pewny, gdyz ten "modelarz" ma w sumie eleganckie okręty i raczej by sie nie zajmował takimi bzdetkami typu photoshop

Użytkownik +..... edytował ten post 24.03.2008 - 00:59

  • 0

#2

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Duch, jak żywy :wow:

A sceptycy niech nie pisza, ze to jest odbicie dziecka w szybie, tylko niech pokornie przyznaja, ze mamy do czynienia z niesamowitym zdjeciem przedstawiajacym byt nie z tego swiata.


edit: chociaz nie, pomylilem sie, bo tam chyba jednak zadnej szyby nie ma (patrzylem tylko na pierwsze zdjecie i myslalem, ze za statkiem znajduje sie jakis regał z szybą w ktorej odbija sie pokój). Wiec jednak zdjecie ciekawe, bo faktycznie ta dziewczynka jakas taka malo materialna jest :D
  • 0

#3

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Adders tak jak w temacie dotyczącym dzwonnicy dopatrzył się tutaj czegoś nadprzyrodzonego (chociaż tam było potrzeba dużo więcej wyobraźni) Temat o duchu w dzwonnicy

Wydaje mi się, że aparat uchwycił po prostu córeczkę fotografa (lub w inny sposób spoinowacone z nim dziecko....)
  • 0

#4

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie widzę problemu. Napisz do faceta maila i dowiedz się o co chodzi.
  • 0

#5

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już żadne dzieci się odbijać w szybie nie mogą, bo duchami się stają?
  • 0

#6

kyrys.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest z pewnością odbicie poza tym na pierwszej focie nie odbija się jeszcze ktoś? :mlotek:
Bo tak mi się zdaje że może to być nie do końca ubrana kobita w samej koszuli :oops: nocnej po prawej stronie :)

A na 8 focie to ktoś sie Ewidentnie pochyla bo majonez do lodówki :>
  • 0

#7

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może to tylko odbicie ? statki otoczone są dobrze wypolerowaną szybką i wszystko gotowe ;p dziecko wtapia oczy i lux,póżniej bawi się zaraz koło modelu i cyknął wtedy zdjęcia :) . Albo i może to duch, lecz myślę że raczej nie.
  • 0



#8

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wokół postaci widac coś jakby ORBY i dym, sam nie_wiem co o tym mysleć. Ale na 75% Sa to duchy bo szyby to się tam nigdzie nie dopatrzylem
  • 0

#9

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy to duch, ale zrobienie czegoś takiego to żaden problem. Dziwi mnie jednak to, że na drugim zdjęciu ten duch wygląda jak w lustrze, lecz na innych żadnego lustra nie ma. Następną dziwną rzeczą jest mało naturalne rozmazanie obrazu połączonego z "szumem" również na drugim zdjęciu.
  • 0

#10

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Myslicie że ten modelarz zamieściłby zdjęcia z duchem na stronie z modelami? Bo moim zdaniem ich by tam po prostu nie było a zdjęcia trafiłyby na inne strony. Więc skoro sam autor nie widzi w tym nic takiego dziwnego to znaczy że zna wytlumaczenie tego odbicia, czy czegoś tam. Wnioskując to po prostu nie jest duch.
  • 0

#11

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rozsmieszyla mnie ta osoba w bialych majtach ;] jakby nie mogl troche zdjecia uciac to zostawia takie kwiatki i wrzuca na strone. tylko ta osoba troszke przeswitujaca jest mimo wszystko, ale ja na fotografii sie nie znam
  • 0

#12

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myslicie że ten modelarz zamieściłby zdjęcia z duchem na stronie z modelami? Bo moim zdaniem ich by tam po prostu nie było a zdjęcia trafiłyby na inne strony. Więc skoro sam autor nie widzi w tym nic takiego dziwnego to znaczy że zna wytlumaczenie tego odbicia, czy czegoś tam. Wnioskując to po prostu nie jest duch.




Kurcze, właśnie miałem to napisać. Skoro facet nie widzi w tych zdjęciach nic dziwnego (czyli jednak zna to dziecko i wie skąd się tam wzięło) to je upublicznił, a tak pewnie tamte dwie foty zachowałby dla siebie, albo zamieściłby je na tym forum wraz z wybujałym opisem :victory:
  • 0

#13

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałem napisać, że ten gościu wysłał by te zdjęcia byłyby zatytułowane np. duch małej dziewczynki a nie model "Bismarcka" ale już mnie ktoś uprzedził. Poza_tym to jest pierwsza fotka, którą widzę na której "duch" pokazuje język ;p
  • 0

#14

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fachowcy od robienia zdjęć się znaleźli. Ducha szukacie a nawet żaden nie pofatygował się dokładnie obejrzeć zdjęcie. To jest Numberg. Od kiedy Bismarck miał taki układ artylerii głównej. Dalej sie będziecie bawić w ciuciubabkę czy wreszcie ktoś napisze do gościa i zapyta się.
Winszuję "profesjonalnego" podejścia do tematu. jak zwykle brak zakończenia wątku.

Napisałem maila do Pana Tomasza.
  • 0

#15

Picu.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie dziwne te zdjęcia powiem szczerze. W to z dziwczynką w ogóle nie wierzę, za bardzo szczegółowo widać tą postać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych