Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje przekleństwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#31

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeżeli wmówisz swojej podświadomości że widzisz ludzi, widownie, kościotrupy, duchy, białe myszki to to wszystko zobaczysz i nie ma to żadnych podłoży paranormalnych tylko po prostu twoja podświadoma część umysłu odebrała to co wymyślałeś za fakt i stworzyła to w co uwierzyłeś i właśnie takie coś prowadzi do chorób psychicznych więc jeżeli jesteś świadom tego i chcesz z tego wyjść to nie jest dla ciebie jeszcze za późno... chyba :D
  • 0

#32

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kARAKAN A ILU TYCH UDUPIONYCH ZNAJOMYCH MASZ? TO SAMO PRZEZYWAJĄ CO TY?



Dokładnie to jest dziewiec osób , z czego cztery udupione tak totalnie ....



Troszke wam namieszam , nie wspominałem o tym że bawilismy się w wywoływanie duchów ...


Moja wyobraźnia ??? Powiedzcie to Trzem moim kumplom z seansu którzy są zamkniecii w domach i boją sie ludzi , albo innym którzy siedzą w psychiatryku bądz w zakładach karnych i widza zjawy ....


- Sprawa miała dotyczyć tylko mojej osoby ale widze ze wiekszosc niedowierza to wjade ze znajomymi ...


Z tym że ja przed seansem już miałem takie jazdy ... po seansie wiekszosc powariowała ....
To nie był moj pomysł , zadziwiajace jest to że dwie osoby które najbardziej ingerowały w zabawe z duchami skonczyły najgorzej ja sie wybroniłem jakoś

Ale co tam najlepiej uwierzyć że to przypadek , to wszystko nieprawda , bo ja kurwa nie mam co robić tylko zmyślac sobie takie rzeczy .....


To jest moja wojna ...

Nikt mi nie mówił że bedzie łatwo
Nikt mi nie mówił że takie rzeczy istnieją
Nikt mi nie kazał sie w to bawić .....


Jak to śpiewa Peja " za to zycie kureskie miej do siebie pretensje "


Pisze z innego świata dlatego też mnie rozumiecie to troche tak jakbyscie krytykowali Pana Jana w którym siedzi duch Pana Tadeusza ....


W związku z tym że towarzystwo z Paranormalne.pl ma małe pojecie o zjawiskach z duchami proponuje nie toczyc dyskusjii na ten mimo wszyskto arcy ciekawy temat ...



Nie wiem czy zasługuje na taką kare byłem niepełnoletni bawiąc się w to , te duchy naprawde nie maja serca ani poczucia jakiej kolwiek wartosci ...



Liczyłem po prostu ze napotkam tutaj osobe o podobnych problemach do moich ...


Pozdrawiam
  • 0

#33

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiesz co jest tu dużo ludzi którzy wiedzą o duchach tyle że tobie sie nawet w tych swoich wizjach omamach czy jak to nazwiesz nawet nie śniło a jak byś naprawdę chciał pomocy to opisał byś to bardziej logicznie a nie w haosie że nie wiadomo co z czym i dlaczego
  • 0

#34

MiszaAS.
  • Postów: 343
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Heh Karakan...Nie jesteś sam, miałem podobne przypadki:P Też miałem różne wizualizacje, mogłem sobie wyobrazić co chcę, gadać z osobami nie istnijącymi, z duchami etc. I cholera wie co to jest, sorki nie czytałem wszystkich postów bo na oczy ledwo widzę :D
  • 0

#35

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiesz co jest tu dużo ludzi którzy wiedzą o duchach tyle że tobie sie nawet w tych swoich wizjach omamach czy jak to nazwiesz nawet nie śniło a jak byś naprawdę chciał pomocy to opisał byś to bardziej logicznie a nie w haosie że nie wiadomo co z czym i dlaczego




Błąd... moja wiedza o duchach jest na tyle duza ze nie ma na swiecie zadnej osoby która by wiedziała na tyle zbey mi sie nie sniło .....



Nie szukam pomocy ... już ją znalazłem . Chciałem podzielic sie przezyciami , to wszystko .
  • 0

#36

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Boże widzisz i nie grzmisz!!! Karakan z łaski swojej, czy słowa k.... maja dodawac dramtyzmu? Chłopie takie bajki nam opowiadasz, jesłi miałbys faktycznie taki problem to od poczatku byś napisał wszystko. Idź do lekarza psychiatry, on ci pomoże.
  • 0

#37

Mankovitch.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to albo kit, albo schizofrenia, innego wytłumaczenia nie widzę. Sorry...
  • 0

#38

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Powiedzcie to Trzem moim kumplom z seansu którzy są zamkniecii w domach i boją sie ludzi , albo innym którzy siedzą w psychiatryku bądz w zakładach karnych i widza zjawy ....


Cóż, swój na swego trafi. Nie wiem tylko w jaki sposób duchy mogło ich do więzienia wpędzić... Może słyszeli głosy... Może ty też je słyszysz?
Tak?
To udaj się do najbliższego psychiatry, bądź skonsultuj z mamą w sprawie liny.
  • 0

#39

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiesz co Karakan uważam że labo jesteś chory psychicznie albo nabijasz się z tego forum albo spadłeś z 3 piętra na łeb że piszesz że jesteś taki mądry i wspaniały :D już kompletnie nie wierze w to co piszesz
  • 0

#40

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przez ładnych pare lat miałem niesamowite doznania . Mogłem tworzyć sobie w umysle co tylko mi się podobało kładłem kartkę na której zapisywałem wyniki spotkan . Zapisywałem Np. kluby Fc Barcelona i jakiś klub z 3 ligii Polskiej Ruch Radzionkow albo inne kluby i widziałem jak te druzyny ze sobą grają żywcem to widziałem , robiłem sobie tabele gadałem tak sam do siebie po 6 godzin siedząc sam w pokoju . Nie widziałem wtedy otoczenia komputera mieszkania ludzi . Mogłem tworzyc rozne rzeczy , stawałem na szafie i widziałem przed sobą widownie czułem sie jak na eurowizjii tworzyłem znajomych którzy spiewali ze mną wokół miliony fanów


kARAKAN A ILU TYCH UDUPIONYCH ZNAJOMYCH MASZ? TO SAMO PRZEZYWAJĄ CO TY?



Dokładnie to jest dziewiec osób , z czego cztery udupione tak totalnie ....


Moja wyobraźnia ??? Powiedzcie to Trzem moim kumplom z seansu którzy są zamkniecii w domach i boją sie ludzi , albo innym którzy siedzą w psychiatryku bądz w zakładach karnych i widza zjawy ....


Mozesz dac jakikolwiek dowod na to, ze ci kumple pozamykani po psychitrykach nie sa tylko wytworem twojego chorego umyslu?


A tak ogolnie to: :rotfl: :wow: :ksiadz:
  • 0

#41

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:ojej:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych