Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje przekleństwo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć :)

Temat pasuje do tego działu , nie bede pisał że to są zdolnosci bo to jest horror to co przeżywam .

Sprawa polega na tym że chcę od was jak najwiecej fachowej opinii na ten temat . . Z Góry prosze osoby które nie uznają tego co pisze o nie wtrącanie się w dyskusje , ponieważ sytuacja nie jest zabawna dla mnie .


Przez ładnych pare lat miałem niesamowite doznania . Mogłem tworzyć sobie w umysle co tylko mi się podobało kładłem kartkę na której zapisywałem wyniki spotkan . Zapisywałem Np. kluby Fc Barcelona i jakiś klub z 3 ligii Polskiej Ruch Radzionkow albo inne kluby i widziałem jak te druzyny ze sobą grają żywcem to widziałem , robiłem sobie tabele gadałem tak sam do siebie po 6 godzin siedząc sam w pokoju . Nie widziałem wtedy otoczenia komputera mieszkania ludzi . Mogłem tworzyc rozne rzeczy , stawałem na szafie i widziałem przed sobą widownie czułem sie jak na eurowizjii tworzyłem znajomych którzy spiewali ze mną wokół miliony fanów . Zamknałem sie w pewnym momencie na ludzi . Żyłem w tym świecie . Tak mijały lata , wkoncu zaczałem widzieć białe smugi po pokoju potem okazało się że to były duchy których wiekszosc odeszła już zostały dwa -trzy , raz zdarzyło się że wyleciałem po za ciało ale będąc w pokoju trzymanym przez tego ducha . Za jakis czas popadłem w alkoholizm troche narkotyków i to sie pogłębiło . Teraz juz nawet nie pije , nie tworze sobie meczy i staram sie nie wyobrażać tych rzeczy nie komunikować z duchami . Zrozumiałem że Bóg mnie stworzył zebym zył dla ludzi nie dla duchow . Wszedzie dookoła mowia ze jestem nieźle szurnięty ale za to mnie kochają , oczywiscie szurniety nie dlatego że im mowie o tym czym sie zajmuje co robie bo bym przeciez człowiekowi o zdrowych zmysłach takiej rzeczy nie powiedział od tego jest to forum , tylko przez te jazdy mnostwo smiesznych sytuacji sie tworzy w zyciu codziennym .


Moje pytania do Was ...

Czy to był świat astralny ? to co mnie spotkało to tworzenie czego tylko zapragne ?

Ledwo wychodze z tego własnie i odbijają mi sie obrazy dookoła oraz mam zamazany wzrok , czy jakieś moje 3 oko , czy czakra wokół głowy ( nie znam sie na tym ) może być zasyfiona , stąd taki straszny wzrok ? i jak z tym skoncze całkowicie to wszystko wroci do normy włacznie z wzrokiem ?

Może ktos ma podobne przezycia ...



Pisanie że jestem idiotą i mam bujna wyobraznie mija sie z celem i nawet mnei to nie wzruszy , ponieważ powyzsze symptomy które wymieniłem miały miejsce ostatni raz dwa miesiace temu teraz zmalały do minimalnego stopnia , już nie słucham sie głosow i nie wyobrazam sobie tego i duchy odchodza ode mnie . Także proszę o darowanie sobie takich wpisów . To jest forum paranormalne nie gadamy tutaj o chorobach psychicznych . Wykluczam taką opcje i przekonanie mnie do tego graniczy z cudem a nawet jest wręcz niemożliwe . Po za tym miałem kontakt z światowymi egzorcystami i wszysty stwierdzili jakies zasyfienia wokoł 3 oka i opętanie mówiac przy tym co mi dolega i sie sprawdziło .

Jestem rotrzęsiony i z moja gramatyką i polszczyzną moze byc kiepsko ale tak mnie urządziło życie .


Po wyjsciu z tego będe całował ziemie , naprawde Wojsko czy inne rzeczy takie jak lot w przestworzach przy moim nawiedzeniu to psikus ... pomimo przelanej krwii jak już wróce do zdrowia nie będe żałowął tego co mnie spotkało . Po takim horrorze życie nabierze smaku i będzie lepsze :P

Może znacie sposob jak szybciej to zakonczyc ?

Pozdrawiam
  • 0

#2

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pewnie zostanę zajeżdżony na śmierć przez ciebie Karakan jak i przez innych ale nie obraźcie się. Moim zdaniem głosy, odcięcie się od środowiska i widzenie czegoś na ścianach to elementy może nie rozwinietej choroby psychicznej np. schizofrenii.

To jest forum paranormalne nie gadamy tutaj o chorobach psychicznych

Ale często nawet najbardziej paranormalne rzeczy maja wytłumaczenie w nauce i nie zamykaj się na to. Rozmawiałes kiedyś z jakims lekarzem o tym? z psychologiem, psychiatra?
  • 0

#3

takitam.
  • Postów: 271
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może keidyś nie miałeś znajomych , zaczołeś sobie wyobrażać własnych przez siebie stworzonych przyjaciól ? Puźniej nie potrawiłeś nad tym zapanować ? Miałeś zbyt słabą wole i umysł by pozbyć sie swoich własnych myśli ? Co puźniej spowodowało , że same bez twej zgody się rozwijały. Ja bym to tak wytłumaczył.
Co jest bardzo realne. Musisz tylko się przyznać i nie oszukiwać, że nie miałeś znajomych lub nie potrawiłeś nawiązywać kontaktów, a nie tłumaczyć sobie, iż wszystko zaczeło się samo.
  • 0

#4

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może keidyś nie miałeś znajomych , zaczołeś sobie wyobrażać własnych przez siebie stworzonych przyjaciól ? Puźniej nie potrawiłeś nad tym zapanować ? Miałeś zbyt słabą wole i umysł by pozbyć sie swoich własnych myśli ? Co puźniej spowodowało , że same bez twej zgody się rozwijały. Ja bym to tak wytłumaczył.
Co jest bardzo realne. Musisz tylko się przyznać i nie oszukiwać, że nie miałeś znajomych lub nie potrawiłeś nawiązywać kontaktów, a nie tłumaczyć sobie, iż wszystko zaczeło się samo.



To sie mija z celem bo znajomych miałem tysiące , mam ich tylu nadal , niemalże w każdym bloku kogoś znam , byłem towarzyski , teraz zostało kilkunastu . Po za tym widziałem duchy a teraz to znikło wszystko . To musi być powiązane z czymś , nie wiem jak to jest z tym astralem . Po za tym jeżeli ja mam słabą wole , to 95 % ludzi z tego świata w ogole by tej woli nie miało , nie to żebym się napinał ale nie znam innego człowieka który by wyszedł z takiego stanu , bynajmniej go nie spotkałem , a ja jestem na dobrej drodze i bardzo blisko żeby wkoncu wyzdrowieć .


Żbik niech będzie że mam tą Schizofrenie bo wszystkie moje objawy na to wskazują , no ale jest małe " ale " Schizofrenia jest spowodowana własnie zjawiskami paranormalnymi moim zdaniem , to sie samo z siebie nie bierze ...



Schizofrenia przez opętanie ...

Choroby psychiczne

Zdarza się, że normalnie funkcjonujący człowiek nagle, z godziny na godzinę, przestaje wiedzieć kim jest, co mówi, co robi, widzi zjawy, słyszy głosy. Może czuć, że jest dotykany, zmuszany do różnych rzeczy, mieć natręctwa. Może dostrzegać na swoim ciele zadrapania lub rany, nieznanego pochodzenia. Może być świadom momentu zranienia, widzieć płynącą krew i odczuwać ból, pomimo że znajduje się z dala od ostrych przedmiotów. Człowiek, który dotąd był aktywny, towarzyski, wesoły może się nagle stać zamknięty w sobie, może być trudno nawiązać z nim kontakt, on sam może zacząć miewać samobójcze myśli. Albo odwrotnie: spokojny dotąd człowiek staje się agresywny, gotowy w jednej chwili wszystko zniszczyć, czasami nawet zabić. Jego oczy zieją nienawiścią nawet w kierunku tych, których kochał. Kulturalny dotąd człowiek nagle staje się wulgarny, obrzuca obelgami ludzi bez żadnej przyczyny - w tramwaju, sklepie, kościele, na ulicy. Może wszędzie czuć jakiś zapach od przyjemnego do straszliwego odoru. Albo otoczenie może zacząć czuć od niego przykry zapach, mimo że nieustannie się myje.
Wymienione symptomy nie występują oczywiście u jednego człowieka jednocześnie, chociaż i tak może się zdarzyć. Objawy te mogą być dla nawiedzonego ledwie zauważalne, ale za to bardzo widoczne dla otoczenia lub na odwrót. Mogą być dokuczliwe, bardzo przeszkadzające w normalnym funkcjonowaniu, a nawet mogą je uniemożliwiać, za to zupełnie nie odczuwalne dla innych. Taki człowiek, będąc wśród ludzi może słyszeć, widzieć lub czuć coś bardzo wyraźnie, czego nikt inny nie słyszy, nie widzi i nie czuje, mimo, że dla niego subiektywnie sygnały te są o bardzo silnym natężeniu. Lekarze zaklasyfikowaliby takie zachowanie czy stan jako objaw schizofrenii lub innej choroby psychicznej. Tego rodzaju ludzi powszechnie uważa się za wariatów. Gdy objawy nasilają się lub zagrażają społecznemu bezpieczeństwu, zamyka się ich w szpitalach psychiatrycznych. Symptomy te oraz wiele innych, których nie wymieniłam są wyraźną wskazówką na obecność duchów w człowieku.





To jest dziwne że nikt nie popiera mojej przecież prawdziwej teorii .

Pozdro
  • 0

#5

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

hmm to po co tutaj prosisz ludzi o radę, robisz wpis taki dlugi, opisujesz wszystko jak i tak już sobie wysnuleś na to wlasną teorię i tylko szukasz jej potwierdzenia?
Jak dla mnie to schizofrenia...ale nie jestem specjalistką
  • 0



#6

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To się leczy, bo na normalne zachowanie mi to nie wygląda.
  • 0

#7

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A na koniec tego dnia karakan napisze ... " Prima Aprilis ! " :D
  • 0

#8

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam
gdzies czytalam o fizyku ktory mial bardzo rozwiniętą wyobraznie, budowal wynalazki w glowie, kazdy element po kolei, plastycznie: wizualizowal sie jak wszystko bedzie przebiegać jak doda inną część, odgrywal wszystko w glowie a potem je robil.. moze możesz wykorzystać swoj umysl do zacnych celow :) ok.. a teraz tak powazniej.. skoro widziales inne rzeczy ktore nie istnialy, to raczej mogla być schizofrenia, do astrala mogles wejsc tylko przez wyjscie z ciala, a jesli miales mocno rozwinietą wizualizacje mogles we snie także nią sie posluzyc, byc moze przeczytales że to moze być zwiazane z astralem i wyszedles z ciala we snie(czyli nie wyszedles) no.. chociaż nie przecze że to nie mozliwe.. bo nie znam Twojej sytuacji.
Ale jednak radzilabym tak jak inni pojsc do lekarza, to jest dosc powazny problem i nie powinno sie tego "samemu" zwalczać. Pozdrawiam
  • 0

#9

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kurczę, odpowiem Ci fachowo na to pytanie, ale nie mogę w tej chwili, może pod wieczór napiszę.
  • 0



#10

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Karakan to jest tak jak na tym filmie "Piękny Umysł". Facet też miał kontakt z osobami, które nie istanialy, widział to czego inni nie widzieli. Jak mówisz u ciebie jest podobnie jakies duchy itp.
Popełniasz duży bład mowiąc że schizofrenia to coś paranormalnego. To jest choroba i tą chorobę się leczy a nie wymyśla teorie i wiaze z astralem.
  • 0

#11

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pisanie że jestem idiotą i mam bujna wyobraznie mija sie z celem i nawet mnei to nie wzruszy



to dobrze bo właśnie tak sądzę, przecież to nie pierwsze twoje opowiadanie


:wow: x3
  • 0

#12

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Piekny umysl.. taak, też mi to przypomina...
Ciekawa jestem Karakan co w takiej sytuacji zrobisz?
  • 0

#13

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest schizofrenia połączona z nerwicą i autyzmem. Radzę iść do psychologa, on Ci pomoże.
  • 0

#14

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest schizofrenia połączona z nerwicą i autyzmem. Radzę iść do psychologa, on Ci pomoże.


zaden psycholog ani psychiatra mu nie pomoze.. Karakan ty sam musisz to zwalczyć, jedynie mogą Ci pomóc Przyjaciele wspierając Ciebie...

zaufaj mi wiem coś na ten temat...
3maj się ;)
  • 0

#15

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uda się Uda ... potrzeba czasu .. już robie postępy ...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych