Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stymulacja chakr?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zgadza się, to jednak nie powinno upoważniać mnie (ani Ciebie) do zmiany myślenia czy przekonania niż obecnie. Bądźmy realistami Fenix - opór specyficznej natury powiedzmy że nieożywionej, rzekomego zjawiska nie pozwala nam (powiedzmy że przejść) od sfery wiary, doznań - do sfery realności w sposób w miarę obiektywny.
  • 0

#17

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bądźmy obiektywni - przyjmijmy istnienie czegoś, na czym opierają się tysiące, a nawet miliony ludzi.
  • 0

#18

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bądźmy też obiektywni w ocenach. Zapewne wiesz że to co napisałeś ma swoje lustrzane odbice i działa w drugą stronę. Twój obiektywizm mówiąc "przyjmijmy" chce coś wymusić - nie przyjmując innych założeń nie jest obiektywizmem - który z natury ma ważyć co jest racjonalne a co jest emocjonalne. Mając za sobą tysiące zwolenników czakr a tysiące naukowców kwestionujących zjawisko - co jest bardziej a co mniej obiektywne ? Nie licząc już tych, którym to kompletnie zwisa i nie wierzą w tego typu historie.
  • 0

#19

(S)aint.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bądźmy obiektywni - przyjmijmy istnienie czegoś, na czym opierają się tysiące, a nawet miliony ludzi.

Heh to przypomina jeden z (swoją drogą chyba najgłupszy?) argument księży kk "Uwierz w boga, przecież skoro tylu ludzi w niego wierzy to muszą mieć rację"
  • 0

#20

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra, niech będzie, ale powie mi ktoś wreszcie o co chodzi z tym wirowaniem chakr?
  • 0

#21

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odpowiedź możesz znaleźć niekoniecznie na tym forum. Proponuję www.google.pl lub pw do Wiesia - z tego co wiem kiedyś miał do czynienia z tymi czakrami.
  • 0

#22

Shinobi.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczytaj ,,Traktat o projekcji astralnej" http://www.czarymary...obe/bruce4.html
Na tej stronce masz kilka działów poświęconych chakrom, pracy z nimi itp. Jak znajde e-book to ci prześle w całości jeśli będziesz zainteresowany. ;)
  • 0

#23

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś potrafiłem widzieć aury.
Czytałem, że do tego potrzeba "trzeciego oka", ale nie wierzyłem w to.
Do czasu.
Kiedyś założyłem opaskę i spróbowałem zobaczyć aurę...
Nic nie zobaczyłem.
Wtedy uwierzyłem w istnienie czakr i nikt mnie nie przekona, że one nie istnieją.
  • 0

#24

Korin.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie, mógłby ktoś podać tytuły i autorów książek o takiej właśnie tematyce?
  • 0

#25

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Shinobi jakbyś mógł to byłbym ci bardzo wdzięczny :>
  • 0

#26

Shinobi.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najpierw wejdźcie na stronke którą podałem w poprzednim poście, a jak się obrobie to powysyłąm wam te e-booki i napisze w hyde park-u arta na temat poruszony wczoraj :P
  • 0

#27

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nigdy nie stymuluje czakr jak chce wejsc do oobe.. ale czasami mam odczucie takiego gorąca w splocie słonecznym, okolicy serca i glowie :) ale to chyba juz sie dzieje samoistnie...
  • 0

#28

Kinder112.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cały traktat o projekcji astralnej wart jest przeczytania. Jak by ktoś też chciał to mam Monroe'a: "Podróż poza ciałem" "Dalekie podróże" "Najdalsza podróż" w plikach .doc oraz Moen'a: "Podróż ponad wszelką wątpliwość" "Podróż w nieznane" "Podróż do życia po śmierci" to już niestety zapisane strony.
Chętni niech piszą PM to wyślę, naprawdę warte przeczytania.

PS. Po głębszym zastanowieniu to topic o czakrach, no ale jak już ktoś poruszył Traktat o Projekcji Astralnej ^^ (takie moje usprawiedliwienie się)

PS. 2 Do posta niżej. Szybko mnie skomentowałeś ale masz racje to co najpierw napisałem było głupie i zmieniłem to na coś sensownego od razu jak to przeczytałem w całości :mlotek:
  • 0

#29

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmieszne wydaje mi się to że ktoś pyta o czakry i ich trening, bo coś takiego zobaczył w mandze Naruto (czy tam anime). Jeszcze lepsze jest to że ktoś, chce je utożsamiać w taki sposób jak zostały tam ukazane. Nie ulega jednak wątpliwości że czakramy istnieją (wystarczy chwilę pomedytować skupiając uwagę w odpowiednim miejscu), a ich rozwijanie przynosi efekty uboczne w stylu telepatii czy empatii. Są jednak kursy poświęcone konkretnym zdolnością i to one powinny raczej być użyte w celu jej rozwinięcia.


:lol Śmieszna wydaje mi się twoja wypowiedź, "mistrzu :lol ". Po pierwsze mangi, czy tam anime nie trawie i nie mam do czynienia z komiksami, filmami, czy kij wie czym związanym z mangą,. Po drugie o Naruto słysze pierwszy raz. Co do utorzsamiania to nie mam pojęcia o co ci chodzi. A jeśli telepatię nazywasz efektem ubocznym to też gratuluje poczucia humoru. :sux:
  • 0

#30

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mmm czytając tekst z podanej strony<http://www.czarymary...be/bruce4.html> znalazłem pare pytań.
I. Podczas medytacji, praktykami do wejścia w świad astralny, przy odliczaniu, mniej więcej od liczby 30 (wydaje mi się) zaczyna mi chyba pulsować czakra serca.. wcześniej myślałem, że to po prostu serce, ale nie odczuwałem innych 'ubytków na zdrowiu' podczas medytacji... ponadto czułem to 'bicie' nie w sercu, ale troche bardziej w prawo :hmm: . Czy to może być czakra serca?
II. Czy podczas pobierania energii powinienem mieć oczy zamknięte, czy mogą być po prostu rozluźnione, otwarte? I czy lepiej praktykować to w nocy, po ciemku, czy za dnia?
III. Ile mniej-więcej powinno trwać przenoszenie energii 'rękami' do stóp? Pytam, bo nie wiem, czy jest coś takiego jak 'limit energii' :mrgreen: . Chodzi o to, czy powiedzmy może mi zabraknąć energii w okolicy stóp, kiedy jestem powiedzmy przy czakrze czoła? I czy takowy brak enegrii możemy w jakiś sposób odczuć? I czy w ogóle możemy odczuć tę energię w okolicy stóp, kiedy całość jest zgromadzona w jednym miejscu?

To tyle :> Mam nadzieje, że ktoś po prostu odpowie, a nie wyśmieje, odwołując się do anime :roll:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych