Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stymulacja chakr?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy można pobudzać chakry do działania? Ostatnio zauważyłem, że potrafię "zmusić" 3 chakry (ta na czole, w okolicach splotu (ta jest najbardziej aktywna) i... hmmm... ok. 10 cm pod pępkiem ;) ) do produkowania energii. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić te zjawsko? bo ie wiemw sumie czy to jest dobty znak, czy nie
  • 0

#2

Arthein.
  • Postów: 65
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej ty wierzeysz w te charky?? Przecież to wymysł fantasy :P Nic takiego nie ma według mnie.... :))
  • 0

#3

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wierzy on, ale się nei zna xD jak nawet nie umie tych chakr nazwać :) Jak można nie znać nazewnictwa i stymuluwać je xD ?. Chodzi Ci o chakrę pierwszą (korzeń), trzecią (splot słoneczny) i 6 (chakra trzeciego oka). Niestety sam nie pamiętam oryginalnych nazw ;p bo trudne do zapamiętania.
Chakry pobudzać można przez medytację i wysyłanie do nich energii, staraj się 'ładować' je równomiernie, ale nie musisz robić tego koniecznie. Jeżeli dobrze opanujesz rozwój swoich chakr to będziesz miał 'nice' zdolności. Telepatia, telekineza, oddziaływanie na osoby postronne, doprowadzenie wszystkich naraz dziewczyn z twojej klasy do orgazmu na wuefie xD jak wolisz.
  • 0



#4

Nikita.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak je ładuje tą energią to koniecznie muszą wirować w określoną strone? Ja poprostu sobie wyobrazam takie lejki po obu stronach ciała i je ładuje energią koloru przypisanego czakrze...Dlatego sie pytam czy muszą sie kręcić :/
  • 0

#5

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ej ty wierzeysz w te charky?? Przecież to wymysł fantasy :P Nic takiego nie ma według mnie.... :))

Jak to świetnie brzmi - nic takiego nie ma... WEDŁUG MNIE...
  • 0

#6

Shinobi.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj ludzie, jak zwykle nie wierzycie puki nie zobaczycie :ojej: . TYlko wiecie, każdy nawet ja może to powiedzieć np o telepati. Nigdy tego nie doznałem, więc może wcale tego nie ma? Troszke obiektywizmu, a nie wtykajcie od razu że czegoś nie ma.
A wracając do tematu to ja stymuluje czakry(zmuszam je do działania) medytacyjnie i wspomagam to wizualizacją. Oto kolory czakr i ich nazwy(źródło podam jak znajde książkę w której to czytałem :P ):
-czerwony(korzeń)
-pomarańczowy(pępkowa)
-żółty(czakra splotu, japończyki mówią na to północna gwiazda)
-zielony(serce)
-seledynowy(gardłowa, przełyku)
-indygo(czakra 3 oka)
-fioletowy-opcjonalnie fioletowo-złoty(korona)
Wracając do stymulacji to możesz sobie wyobrazić czakry jako kule światła mających w/w barwy(tylko w miejscach gdzie one się znajdują i o odpoiwedniej barwie) które po prostu rosną. Kiedy skończysz prace z nimi zamykasz je pokolei w przeciwnym kierunku niż ten w którym otwierałeś/aś. Życze powodzenia, w razie pytań, PISAĆ! ;)
  • 0

#7

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wierzy on, ale się nei zna xD jak nawet nie umie tych chakr nazwać :) Jak można nie znać nazewnictwa i stymuluwać je xD ?. Chodzi Ci o chakrę pierwszą (korzeń), trzecią (splot słoneczny) i 6 (chakra trzeciego oka). Niestety sam nie pamiętam oryginalnych nazw ;p bo trudne do zapamiętania.


jednym słowem, pojechałeś sam siebie. weź czasem przeczytaj co napisałeś :/ po co się wymądrzasz, skoro sami nie znasz tych nazw?

Ej ty wierzeysz w te charky?? Przecież to wymysł fantasy tongue1.gif Nic takiego nie ma według mnie.... smile1.gif


pewnie że istnieją, poczytaj trochę, to nie boli. pewnie obejrzałeś sobie naruto i w Twoim mniemaniu czakry służą to używania specjalnych ninjutsu i rzucania kulami ognia ~~
  • 0

#8

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm... nie wiem po co w sumie nazwy, ale znam położenie chakr. I o co chodzi z tym wirowaniem?
A tak odbiegając od tematu: jak próbowaliście kiedyś np. telepatii, czy telekinezy to czuliście kiedyś się tak jakbyście wiedzieli, że potraficie to zrobić ale macie jakąś ogromną barierę, która powstrzymuje wasze zdolności?
  • 0

#9

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja pierdzielę... napisałem że nie znam 'oryginalnego' nazewnictwa :) Więc nie gadaj że się wymądrzam, bo tak to umiem nazwać je wszystkie. Nazwy, o które mi chodziło i nie znam ich na pamięć to : (od korzenia) Muladhara, Swadisthana, Manipura, Anahata, Vishudha, Adżna, Sahasrara. Pozdrawiam, Pyziak ;]

... Nic takiego nie ma .... według mnie xD xD xD

Naruto wymiata :) poczytajcie sobie mangę ;] Orochimaru dead. Chakry istnieją w człowieku od zawsze, przechodzi przez nie główny potok energii przechodzący przez nasze ciało (potok wschodzący) i... nie będę nic więcej narazie mówił ;] Przepisze co nieco z książek i umieszczę kiedy na forum.
Napiszę artykuł chakrach to dam na forum.
  • 0



#10

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z chęcią przeczytam, ale mógłby mi ktoś jeszcze wyjaśnić o co chodzi z tym wirowaniem?
  • 0

#11

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to wyrażaj się jaśniej Refused.
1. naruto nie wymiata, dla mnie to manga poniżej przeciętnej zarówno pod względem fabuły jak i kreski :P
2. zanim orochimaru umrze to jeszcze namiesza :D
również pozdrawiam.
  • 0

#12

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jejku naruto! - przecież te zabawy w czakary i tym podobne bzdety są dla funu, i dla dzieci ofc. Nie rozumiem tego całego uniesienia ;)
  • 0

#13

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może dla tego nie rozumiesz, bo nie akceptujesz istnienia czakr, mam rację ?
  • 0

#14

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo leży to w sferze wiary czy doznań, nie jest zatem obiektem stricte fizycznym - to też w żaden sposób zbadanym czy najważniejsze, udowodnionym.
  • 0

#15

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm... na początku myśli też uznawano jedynie w sferze doznań... ale dało się je "zmierzyć"...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych