Skocz do zawartości


Sen


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taak, proste wyjaśnienie ;)
I na dodatek bzdurne...sen to sen, przepowiadanie to przepowiadanie, autosugestia + błędna interpretacja + zły dział ^^

#17

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

OMG ! gdzie jest moderator !! GDZIE !!??? xD usuńcie to raz dwa, bez komentarza.



#18

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

nierozumiecie ja byłem czułem i jagbyyyyyyyyyyy byłem w OBE



Czy Twój penis napełnił się krwią, nastąpił wzwód i zapłodnienie okolicznych zwierząt?

#19

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sen to sen, można odczuwac wszystko łaczie zbólem, spadaniem itd. Nawet ja czasen zanim zasnę czuje "spadanie"bardzo przyjemne uczucie bynajmniej dla mnie. A jeśli to wszystko prawda, w co wątpie to nie panikuj to tylko zwykły sen

#20

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale jedziecie po Chłopaku..........!

ja mniewam kilka razy w roku bardzo pojechany sen tz spadam w ciemnosć... zawsze to samo ale na następny dzień mam jak kazdy..

#21 Gość_Vestor

Gość_Vestor.
  • Tematów: 0

Napisano

mam rękę w gipsie jak tylko mi go zejmią to ędę pisał lepiej

a narazie prosze o wyrozumiałość

#22

SapereAude.
  • Postów: 276
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

... Żenada ... :closed: :noob: temat do zamknięcia...

#23

Recluse.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ehhh... Przy dojrzewaniu zdażają się sny, w których wydaje ci się, że spadasz. Właściwie to nie jest sen tylko moment przed zaśnięciem. Wywołują to skurcze mięśni. Też tak czasami mam. Najczęściej przy drzemkach w ciągu dnia :P .

A co do ręki to tylko przypadek (a może specjalnie sobie złamałeś??).

#24

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nierozumiecie ja byłem czułem i jagbyyyyyyyyyyy byłem w OBE


Bys mial spontaniczne oobe to bys nie pamietal ze tam cos bylo, sen

#25

Byrtex13.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:rotfl: czyli ja też mam jakieś poważne objawy? Niedawno śniło mi się żejae samochodem i mam wypadek. Gdy się obudziłem poczułem jakieś wstrząsy. No nie z takiego czegos robic aż taką awanturę? :rotfl:

#26

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też mam uczucie spadania jak zasypiam lub próbuje wejść w oobe/ LD i to jest nadzwyczajne za pierwszym razem a potem to już normalka. Ja miałem super dziwny sen. Idę sobie z wujem po mieście i po chwili wujek pyta się czy nie chce iść do burdelu. Ja na to, że tak. Daje mi 2 zł i sobie ide. Wybrałem na monitorze 2 babki :) poszliśmy do pokoju itd. ( bez pikantnych szczegółów :P ) potem wybrałem następną i przypadkowo wybrałem babkę- szatana itd to co powyżej. Na samym końcu wybrałem jakąś 3 metrową brunetkę, która okazała się wielkim potworem, którego rozwaliłem z kuszy i się obudziłem :) . Nie mam pojęcia skąd miałem taki sen ale był całkiem fajny. Może to jakaś przepowiednia :D
A wy jaki mieliście ostatnio sen?

#27

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OMG syf tutaj robisz :E Ja miałem ostatnio sen, że paliłem ganje z Snoop Doggiem w rap kanciapie na środku mojego osiedla, i co? :/ Co to wnosi do tematu? :/ Chłopie zastanów się jeśli chcesz coś napisać.
I zapraszam tutaj -.-

#28

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mam takie pytanie: jak taki bezsensowny temat tak długo utrzymał się na forum? I do tego w złym dziale? Ktoś powinien wreszcie coś z tym zrobić...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych