Skocz do zawartości


Sen


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Vestor

Gość_Vestor.
  • Tematów: 0

Napisano

Miałem kiedyś taki niewiem coto było

Byłemna szczycie jakieś góry był tam człowiek iiiii... niepamientam co się wydarzyło ale wjakiś spasub zaczołem spadać tak siię pszestraszyłem że się obudziłem


coto mogłoo być????

#2

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem kiedyś taki niewiem coto było

Byłemna szczycie jakieś góry był tam człowiek iiiii... niepamientam co się wydarzyło ale wjakiś spasub zaczołem spadać tak siię pszestraszyłem że się obudziłem
coto mogłoo być????

no sen?? i to w dodatku zwykły ;)

#3

artaya18.
  • Postów: 129
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehh... wydaje mi sie że to jakies żarty :/ :hmm:

#4 Gość_Vestor

Gość_Vestor.
  • Tematów: 0

Napisano

ale to nie było tak uczucie spadania takie jak prawdziwe

zdarzają mi sie też takie sny że kszesło spada z jakieś góry a ja na tym kżeśle siedze

i jeszcze coś moja matka muwiła że pszykażdym z tych snów wrzeszcze jak opentany

#5 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

No tak, ja widzę tylko jedną diagnozę: umrzesz spadając z krzesła :lol Sorry, ale jak chcesz sobie sny objaśniać, to masz od tego senniki (ew. wróżki) :)

#6 Gość_Vestor

Gość_Vestor.
  • Tematów: 0

Napisano

nierozumiecie ja byłem czułem i jagbyyyyyyyyyyy byłem w OBE

#7 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Sen jak sen i się tak nie podniecaj... hmmm...ja kiedyś miałam lepszy...ktoś mnie złapał za nogę i zaczął jeść żywcem...czułam ból jak w realu..ale się obudziłam i nic mi nie było i nie odczytywałam tego od razu jak jakieś znaki...a poza tym OOBE to raczej nie sen.....

#8

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To jest prowokacja, spojrzcie na ortografie... Raz psize tak "kszeslo" a raz tak "kżesło" ...

#9 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Może ma dysortografię ;) jak dla mnie takie "rozbudowane" posty powinni od razu kasować... :/

#10 Gość_Vestor

Gość_Vestor.
  • Tematów: 0

Napisano

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :oops: :oops: :oops: :oops: na każdym foru czpiają się ortografi

i uwarzam to za znak bo następnego dnia złamałem rękęjak w śnie

#11

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie no... Temat zgłaszam do Złotej Maliny. :)
Takie akcje z powodu zwykłego snu. -.- Jeszcze ta ortografia. -.-
A ja mam czasem takie coś, że śni mi się że się potykam, i w momencie uderzenia w ziemię budzi mnie wstrząs, jakbym naprawdę gruchnął w glebę... Może to też proroczy sen, zacznę szukać znaków... ^.^



#12 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Mówiłeś że się obudziłeś jak spadałeś, więc w jaki sposób mogłeś złamać rękę...po drodze??? :lol Jak dla mnie kręcisz, żeby ostatecznie wyszło coś sensownego i przestali się czepiać....

#13 Gość_Vestor

Gość_Vestor.
  • Tematów: 0

Napisano

sorra za zamieszanie znalazłem wyjaśnienie poprostu mam troszke zdolności przepowiadania i to była wrużba że złamię rękę

#14 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Vestor popracuj trochę nad ortografią jeśli chcesz być traktowany poważnie. Troszkę nauki jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

en jak sen i się tak nie podniecaj... hmmm...ja kiedyś miałam lepszy...ktoś mnie złapał za nogę i zaczął jeść żywcem...czułam ból jak w realu..ale się obudziłam i nic mi nie było

heh, to ja raz miałem sen, że mam syna. Co dziwniejsze mój synek był wielkości szczura a ja miałem niesamowite uczucie, że kocham je ponad wszystko... ale offtop się zrobił :)

nierozumiecie ja byłem czułem i jagbyyyyyyyyyyy byłem w OBE

A byłeś kiedyś w OOBE, że wiesz? Jeśli tak to przepraszam...
Zresztą, każdy ma jakieś dziwne sny, ale to nie powód, żeby zaraz wszystkim je opowiadać :D Dołączam się do zamknięcia...

#15 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Vestor, mam radę...nie śpiesz się tak z pisaniem postów, bo robisz dużo błędów..a wystarczy poprwaić to, co jest podkreślone czerwoną falowaną linią... ;)
Twoje zdolności przepowiadania i złamana ręka to odrębny temat...teraz omawiamy twój sen, który podsumowując był raczej zwykłym snem...często się zdarza tak, że to co się dzieje we śnie, odczuwamy tak, jak by to się działo w rzeczywistości...
ja też się przyłączam do zamknięcia...( reneq 16...z tym dzieckiem to rzeczywiście horror :D )


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych