Skocz do zawartości


Zdjęcie

Percepcja i jej wpływ na świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

roznica polega na tym ze CI co malowali takie spodki nie musieli rozumiec tego zjawiska bo dla nich byl codziennoscia...nie musieli wierzyc
  • 0

#17

khenji.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W zasadzie, skoro człowiek wykreował takie środowisko naturalne jakie mamy teraz, czyli np bloki, parki, osiedla itd.. więc dlaczego nie moglibyśmy zmieniać tego wszystkiego co istnieje, co nas otacza ;)
  • 0

#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W zasadzie, skoro człowiek wykreował takie środowisko naturalne jakie mamy teraz, czyli np bloki, parki, osiedla itd.. więc dlaczego nie moglibyśmy zmieniać tego wszystkiego co istnieje, co nas otacza ;)


To sie zmienia ale stosunkowo wolno bo musi sie zmienic swiadomosc ludzi. Przyklad: ludzie w wieku 70, 80 lat, dla nich komputery moglyby nie istniec, w swojej swiadomosci nie maja nawet 1%-ta informacji na temat mozliwosci jakie daje internet, komputer, wspolczesne technologie. Ale np. kolejne pokolenie mlodych bez komputera nie wyobraza sobie zycia, jednak np. nie zmieni swojej swiadomosci i nie nastawi sie od razu na jakis nowy produkt, np. epapier, dla nich albo dla nas ksiazki, gazety sa naturalne.

Jednak, gdyby swiadomosc zmieniala sie szybciej, albo nagle wszyscy przyjeliby mysl, ze grawitacji nie ma, moglibysmy latac tu i teraz.
  • 0



#19

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

no to kolejne zadanie na nadhcodzace 6 lat,

uwierzyc ze wszystko jest mozliwe
  • 0



#20

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja od dzisiaj próbuje się przkonać i uwierzyć w coś, co dotąd wydawało sie nie możliwe :P
  • 0



#21

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja od dzisiaj próbuje się przkonać i uwierzyć w coś, co dotąd wydawało sie nie możliwe Razz


Mam podobny zamiar. Staram się uwierzyć w coś co uznawałem za bzdurę. O to w tym chodzi i to naprawdę działa.
  • 0



#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ja od dzisiaj próbuje się przkonać i uwierzyć w coś, co dotąd wydawało sie nie możliwe Razz


Mam podobny zamiar. Staram się uwierzyć w coś co uznawałem za bzdurę. O to w tym chodzi i to naprawdę działa.


a co jest ta bzdura? chyba nie moznosc bytu bez ograniczen?
  • 0

#23

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi o ogólne pojmowanie wszystkoego co wokół nas.
  • 0



#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

rozumiem :)

ja np. nigdy nie odrzucam niczego i staram sie znalesc zawsze jakies ziarnko prawdy i przeanalizowac
  • 0

#25

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

czlowiek potrafi przelamac kazda granice :P

muahad ty troche jak moja kolezanka, ze wszystkiego co powie nauczycielka ona musi wyjac inne znaczenie i rozwiazanie, inne dno
  • 0



#26 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

zle robie? myslenie i analiza sa zle? :)
  • 0

#27

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie tylko chodzi o to ze moja kolezanka zawsze musi sie spierac o bylo co, to juz zaczyna wszystkich denerwowac

a tak jakby kazdy przedstawial wlasna analize na jakis temat to by bylo ciekaie :P
szkoda tylko ze moje wg. innych sa nielogiczne lub glupie
  • 0



#28 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ja Ci cos takiego sugerowalem? nawet ani razu nie dalem Ci do zrozumienia ze Twoje wypowiedzi sa glupie itp. nie wiem czemu porownales mnie do swojej kolezanki :/
  • 0

#29

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

niechodzi o to ze ty mnie wkurzasz, tylko chodzi o to ze tak jak ona sie spierasz :P

dobra skonczmy lepiej ten drazniacy temat
  • 0



#30 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

bo jestem taki jaki jestem i lubie dyskusje...nie wiedzialem ze to cos zlego...ja osobiscie do Ciebie nic nie mam i uwazam ze jestes wporzo :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych