Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reptoidy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#61

Oski_m.
  • Postów: 88
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jeszcze kraboludzie i latający potwór spaghetti. I nie można zapominać że Jezus był raptorem. Świadczą o tym liczne obrazy których reprodukcje można znaleźć w necie. :))
  • 0

#62 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Strzała Harap!
Możesz powiedzieć z jakimi materiałami zapoznał się Twój brat?
Przeczytał Wedy gdzie ludzi - węży bez liku?
Zapoznał się z podaniami Aborygenów, Indian Ameryki Północnej, Zulusów (wywiad ze spadkobiercą ich wiedzy Credo Mutawą na tym forum), Celtów, Skandynawów?
Przerobił muzułmańskie texty w ktorych Dżiny to zmiennokształtne gady?
Może przebrnął przez analizy Hebrajskich taxtów typu "Latające węże i smoki"?
Czy zastanawiał się o co chodziło z "Wejściem smoka" Brucowi Lee - pytam w kontekscie zaznajomienia się z Chińską kulturą, to może być ciekawe - te napalone opium żóltki utrzynują że pierwszy cesarz miał głowę czlowieka, reszta wąż...
Może rozmawiał z jakimś Tybetańskim lamą o tajemniczych istotach zwanych NAGA?
O Majach i Aztekach nie wspominam...
Pozdrów brata serdecznie od profesora jaszczurologii z paranormalne.pl i przekaż mu jedno zdanie:
"Rządzący tą planetą wmówili nam że mity to bajki a magia nie istnieje - żyjesz młody człowieku w czasach gdy mity ożyją a magia powróci."
pozdrawiam serdecznie
  • 0

#63

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Radoslaw pieknie :) otoz nie kazdy jest na tyle swiadom by moc pojac istnienie tych istot ;) zreszta sami z czasem zobaczycie jak jest naprawde ;)
  • 0

#64

Argo.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale koledzy jeżeli te istoty będą chciały zawładnąć światem i zająć naszą Polskę to musimy jej bronić tak jak nasi dziadkowie :hm: . Kiedyś z kolegami chcieliśmy żeby mity i legendy były prawdziwe i żeby magia była obecna, teraz jednak boję się zmieniać to co jest na co dzień. Ale chociaż żeby taki rodzaj wiedźminów (bez mutacji) by zrobili do walki za ludzkość i Boga przeciwko złemu. Bestia powróci, tak jak było w biblii. Myślę że są jeszcze istoty które są przyjazne ludziom i nam pomogą. Jednak pamiętajcie że Bóg jest światłem życia i on jeden wskaże nam odpowiednią drogę którą będziemy podążać. Dziękuję.
  • 0

#65 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Argo wyluzuj chłopie!
Niektóre smoki to porządne chłopy!
Tak jak z narodami i innymi podziałami - są bez sensu.
Zajrzyj tutaj:
http://www.paranorma...mp;#entry347270
To jest piękne - walka nie będzie na laserowe miecze - idzie tornado, a dogadać się z nim mogą najlepiej Ci z miłością w sercu...

pozdrawiam
  • 0

#66

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja jeszcze raz zaznaczam, że jaszczurki to nie jedyne istoty które pojawiają się w mitologiach różnych ludów. I dlaczego padło akurat na gady? Z resztą, jak ktoś chce żyć w świecie bajek, to będzie w nim żył, bez względu na fakty. Radosław, podajesz mi mity, mity, mity i domysły. A ja chcę bezsprzecznego i w 100% namacalnego dowodu. Uwierzę tylko wtedy. Nie piszcie też, proszę, że to co widzę to jest bajka, kłamstwa i w ogóle, bo pomijając demagogię polityków i stronniczość mediów to innych spisków jakoś nie dostrzegam. Wierzę w to co zobaczę. I nawet gdyby wszyscy na tej planecie wierzyli na słowo w żółwie nin...eee, reptoidy, to ja, dopóki nie zobaczę ich na własne oczy- nie uwierzę. Bo nie jest problemem wymyślić i napisać bajkę. Daj mi kilka godzin, a sklecę coś równie prawdopodobnego opierając się na własnych interpretacjach różnych dokumentów. I dziękuję za troskę o moją i młodego świadomość, ale akurat w tym względzie mamy się całkiem dobrze. Widzicie, Panowie, rzucacie jakieś górnolotne maksymy, ale na razie nie da rady ich odnieść do świata który nas otacza. Ja wiem, ze pomyślicie że "ło, kolejny bezmózgi zombie się znalazł, wierzy w to co mu pokazują", ale, tak na dobrą sprawę, to w co ja wierzę jest namacalne. A to w co wy wierzycie to na razie niczym nie potwierdzone hipotezy. Może Wy też powinniście się zastanowić, i zanim potwierdzicie jakąś legendę/mit powinniście empirycznie sprawdzić jej prawdziwość. Że co, że się nie da? No cóż, to już Wasz problem...
Pozdro.
  • 0

#67 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Harap!
Nie zamierzam dawać Ci dowodów.
Zapytuję tylko czy czytałeś coś więcej niż książkę telefoniczną dostępną w szkołach.
Na przykład najstarsze teksty na tej planecie.
Jeśli uważasz że się męczyli dla jaj - Twój wybór.
Dodam że żyjemy w czasach gdy informacje latają w powietrzu i możesz wrócić do tego porąbanego tematu.
trzym Się Bracie!
  • 0

#68

Argo.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje radosław, że się da :lol , a poza tym to nie tylko smoki, ale też diabły :< . Bratać się z bestią? No, pożyjemy zobaczymy;). Póki co będę na rozkazy Pana Boga i w służbie Ojczyźnie. Bóg, Honor i Ojczyzna. Pamiętajcie o tym zawsze i wszędzie i nie zapominajcie nawet w obliczu śmierci. Ale takim wiedźminem to bym chciał być :mrgreen: . Mieczem sobie nawet radzę, ale to nie tylko na miecz, ale na każdą inną dostępną broń.
  • 0

#69 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Argo!
Specjalnie dla Ciebie, namęczyło się paru fajnych ludzi żebyś miał możliwość obejrzeć po polsku:


pozdrawiam
  • 1

#70

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Radosław
Ja wcale nie twierdzę, że męczyli się dla jaj. Powiem nawet więcej- jestem przekonany, że oni w to wierzyli. Ale chcę też przypomnieć, że ongiś wierzono, że Ziemia jest w centrum wszechświata, jeszcze wcześniej że jest płaska, a jeszcze wcześniej że jest dyskiem ustawionym na żółwiu (ale nie ninja) i kilku innych zwierzątkach. Po co o tym piszę? Ano po to, że jeśli ludzie nie potrafią czegoś wyjaśnić, to sobie wymyślają rozwiązanie. I w tym wypadku wymyślili sobie jakiegoś reptoida. Wyobraź sobie taka sytuację- idzie sobie taki ludek, idzie, i nagle co widzi? Krokodyla. A że zobaczył go pierwszy raz, to się przestraszył i w jego wyobraźni zwykłe zwierzątko urosło do rozmiarów prawie boskich. Dlaczego tak? A dlaczego ludzie instynktownie boją się np. węży? Dlatego że nasi przodkowie mili z nimi niezbyt przyjemne doświadczenia. Jako gatunek mamy tendencję do demonizowania tego, czego się boimy. No, ale żeby to wiedzieć to trzeba przeczytać trochę książek telefonicznych w których głównym hasłem jest "psychologia". Pozdro.
  • 0

#71 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

No właśnie.
Wychodzi na to że na całej planecie spotykali krokodyle i się przestraszali.
A jakiś Jung mówił że nie rozumie skąd się wziął najsilniejszy archetyo w nieświadomości zbiorowej ludzkści - archetyp gada.
I wywalmy węża z Biblii, jakoś nie pasuje do codzienności!!!
pozdrawiam
  • 0

#72

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak, wiem o koncepcji Junga, ale pani doktor z która miałem ćwiczenia wspominała tylko o archetypie cienia, no ale nieważne. W każdym razie patrz- odrzuć cała tą reptoidzką koncepcję i wyobraź sobie taką sytuację:
jesteś sobie jaskiniowcem. Idziesz z ziomkiem przez dżunglę, szukacie czegoś do jedzenia. I nagle Twojego kumpla ukąsił wąż. Ten zaczął jęczeć, sinieć i zmarł zanim w ogóle zdążyłeś mu pomóc. Stoisz przerażony i w osłupieniu patrzysz, jak wąż zaczyna połykać go w całości. Wracasz do swojej wioski przerażony i jak opisujesz sytuację? Tak jak było czy tak jak przedstawia ją wyobraźnia? A co do Biblii, to sądzę że umieścili tam po prostu najohydniejsze stworzenie jakie mogli sobie w danym momencie wyobrazić. Bo nie można zapominać o tym, że ona też została spisana przez ludzi, którzy z natury boją się zwierząt które są zimne i takie jakieś dziwne:p
Pozdro.

edit AlienGrey
Uważaj co piszesz, zaczynasz powoli schodzić z głównego nurtu.

  • 0

#73

Argo.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki Radosław, czyli oni się żywią nie cierpieniem ludzi tylko złotem? Z tego wynika że jesteśmy pół smokami. A jak
oni powrócą do władzy to będziemy ich niewolnikami kopiącymi złoto, niezbyt ciekawa perspektywa. A Izraelici jak zrobili złotego cielca to Mojżesz kazał im go zetrzeć na proch i wypić z wodą. A co do węża który skusił pierwszych ludzi to być może jest ukazane że życie na ziemi było dobre, a kiedy przybyły jaszczurki (wąż) to sprawili że ludzie stali się źli dla siebie i Bóg ich wypędził. A ten wąż to był szatan i symbolizował Reptoidów.
  • 0

#74 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Argo obejrzyj dokładnie film.
A propos żywienia się cierpieniem, fragmencik z filmu:

To jest jak w historii Saint Germaina.
{53617}{53675} Jeśli uzależniasz się od złotego proszku, to możesz
{53688}{53778} zrobić technologicznie nieśmiertelne ciało astralne, ale Uups!
{53792}{53870} Utknąłeś! Nie możesz ruszyć się poza ciało astralne.
{53884}{53948} Więc jesteś tu martwiąc się o eter... i to są te historie
{53951}{54014} o Wzniesionych Mistrzach... I wszystko, co możesz zrobić
{54017}{54069} to założyć "astralne mleczarnie", co niestety
{54075}{54149} ma trochę wspólnego z historią Elizabeth Clare Prophet
{54167}{54252} i tymi astralnymi mleczarniami, ponieważ ci "Mistrzowie" -
{54271}{54332} Ashtar na przykład, cały ten ród nie może uzyskać wystarczająco
{54344}{54421} dużo "soku", by przedostać się przez membranę prędkości światła.
{54430}{54578} Więc co robią? Kreują strach, by uzyskać mały uroczy "soczek", który jedzą.

{54590}{54759} Więc uczymy tych założeń, że implozja, to wznoszenie wieży Djed
{54790}{54970} - tworzenie "ciała polis" (ang. 'pol') - polaryzacji pola magnetycznego w aurze
{54997}{55096} by stworzyć implozyjny ogień w ciele, jest jedyną rzeczą,
{55110}{55209} która tak naprawdę może spenetrować membranę,
{55212}{55269} która może przebić się przez prędkość światła.

Złoto było potrzebne żeby przedłużać życie w nieskończoność i robić różne inne sztuczki - potrzebowała go ta część rodziny która zapomniała co to miłość.

pozdrawiam
  • 0

#75

Argo.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może wiesz jak przejść na poziom 4? a może te poziomy to nieprawda? Szczerze to nie tak sobie wyobrażałem smoki, myślałem że są to duże, mądre, magiczne stwory, bo zwierzętami ich nie mógłbym nazwać. A co do rządzenia na tej planecie to tą planetą nie rządzi ani człowiek ani kosmiczne jaszczury, tą planetą rządzi przyroda na którą wszystko się po części składa. A jeżeli Reptoidy nie mają pokojowych zamiarów to nie sądzę żeby po ujawnieniu się długo pożyły. Człowiek powinien dążyć do jedności z naturą i do pokoju na świecie. A jak było wcześniej napisane że to jaszczury wpływają na ludzi żeby wywoływali wojny i dostarczały im cierpienia to jak się ich pozbędziemy człowiek stanie się bardziej spokojny i opanowany. Ja to zrozumiałem co napisał radosław że jak jedzą za dużo proszku i się od niego uzależniają i żeby podróżować w astralu potrzebują cierpienia ludzi żeby robić "soczek" i go jeść. Ale to zabija ludzi. Dziwni oni są i to bardzo :<
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych