Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reptoidy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#46

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko można zobaczyć po skopiowaniu obrazu, obróceniu go w druga stronę i nałożeniu na oryginał. Co to za głupota z tym doszukiwaniem się jakiś jaszczurów. Taka metodą jaka tutaj została zaprezentowana , można tworzyć: jaszczury, duchy, wampiry, godzille, ukryte znaki, alieny i wiele wiele więcej...
  • 0

#47

reVolt.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe czy to fake?
http://www.youtube.c...feature=related


Alez tutaj nie ma nawet czego "sfejkowac":) Jesli sie postarasz, opowiednio wywijajac kolejnymi kopiami to Ci nawet
ten tajemniczy filipninski wirus wyjdzie, co to naszego ex prezydenta katowal:)

Wszystko można zobaczyć po skopiowaniu obrazu, obróceniu go w druga stronę i nałożeniu na oryginał. Co to za głupota z tym doszukiwaniem się jakiś jaszczurów. Taka metodą jaka tutaj została zaprezentowana , można tworzyć: jaszczury, duchy, wampiry, godzille, ukryte znaki, alieny i wiele wiele więcej...


Wlasnie:)
  • 0

#48 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Hej Revolt!
A Wedy czytałeś?
O okrutnych Aztecach składających ofiary jakimś jaszczurom?
Może znasz choć opowieści o smoku wawelskim?
Gryf szczeciński?
Syrenka warszawska?
pozdrawiam
  • 0

#49

reVolt.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A Wedy czytałeś?
O okrutnych Aztecach składających ofiary jakimś jaszczurom?
Może znasz choć opowieści o smoku wawelskim?
Gryf szczeciński?
Syrenka warszawska?
pozdrawiam


A wiec...
Bedac calkowicie szczerym:

-wedy znam pobieznie;

-w azteckim panteonie mamy 3 glowne bostwa ktorym skladano ofiary... z czego tylko jedno przyjmuje postac weza (nie jaszczurki), drugie kolibra, a najwyzesze- jaguara. Nie widze powiazania z reptoidami.

-jesli idzie o smoka wawelskiego przyjmuje sie, ze jest on spolszczona wersja opowiesci o Dawidzie i smoku babilonskim. Nasz smok (bo w Krakowie mieszkam), wedlug polskiej legendy byl sporym stworzeniem... a z tego co mi wiadomo reptoidy powinny byc ludzkiego wzrostu. Pozatym smok przypomina bardziej glupawe zwierze (przechytrzone przez szewca), niz inteligentna istote.

-o gryfie szczecinski wiem tyle, ze jest polaczeniem ciala orla z cialem lwa (gadami one nie sa), oraz ze jest herbem Szczecina na czesc dynastii gryfitow. Niestety nic co kojarzyloby go z jaszczurami nie przychodzi mi do glowy.

-syrenka warszawska. Tak... tutaj jest zagadka, bo nie wiadomo skad sie wziela. Na upartego na pierwszych herbach miasta z XIV wieku mozna sie dopatrzec polaczenia kobiety, z jakims gadzim cialem... ale i to odbiega od wizerunkow jakie serwuja nam zwolennicy tej teorii.

Tyle ja:)
pozdrawiam:)
  • 0

#50

Gargamel.
  • Postów: 82
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chicken ciekawy filmik, to coś na dole przypomina mi fasjatę węża z filmu "Księga Dżungli" ;) Może to tylko farba się zlała w tym miejscu, albo i twórca obrazu postanowił dla żartu umieścić tam taki słabo widoczny "pyszczek". Natomiast ten numer z odbiciem i nakładaniem obrazu, jest wręcz śmieszny. W taki sposób to można wyczarować dowolnego stwora :mrgreen:

Osobiście dopuszczam możliwość istnienia pozaziemskiej cywilizacji, przewyższajacej nasza technologicznie, jak i to że wpadają tu czasem z wizytą. Mogę też uznać że obcy mogą wizualnie przypominać gadzie formy. Jednak teorie o tym że chodują ludzi, w celu pożywiania się "negtywną energią" przez nich produkowaną, jakoś do mnie nie przemawiają.
  • 0

#51 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

ReVolt zajrzyj http://www.paranorma...?showtopic=8618, bez sensu żebym kopiował swoje wypowiedzi...
pozdrawiam
  • 0

#52

Deadend.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

radosław, ty w to wierzysz? Niby wszystko fajnie, ale kurde jak juz cos wymyslaja to niech bedzie to w miare sensowne, a nie bzdury o gestosciach podchodzace pod jakis sekciarski belkot. Kurde to juz nawet lepiej rasy omowili w instrukcji obslugi do warhammera 40k. Czy nie da sie wymyslic czegos co bedzie w miare sensowne? Ok przyznaje z szarakami mieli fajny pomysl, ze niby sa bio-robotami, ale reszta pfffffff... Slabe to strasznie. No coz, ale nie ma sie co dziwic skoro wymyslane jest to przez jakis stare baby majace jakies rzekome przekazy. Moze w koncu sie ogarna i wymysla cos ciekawszego, bo nawet w budzetowych grach na pcety potrafia wymyslic cos lepsze historyjki :P
  • 0

#53 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Deadent wiara to mocne słowo.
Powiedzmy że jestem świadomy tego że jesteśmy wynikiem eksperymentów genetycznych przeprowadzonych na naszej planecie przez wyżej rozwinięte cywilizacje. Zapoznałem się z wieloma starożytnymi textami i śmiesznym jest stwierdzenie że głoszę info z channelingów które wg mnie są często manipulacją lub rozmową z podświadomością lub czymśtam jeszcze.
Uważam za wysoce prawdopodobne że nasi obecni hodowcy są gadziej natury, jest ku temu wiele przesłanek.
W takich Wedach masz wyłożone kawę na ławę że niektórzy byli ludźmi, inni ludźmi-wężami.
Tak samo jak w podaniach Hopi, Aborygenów, nie wspominając o Chinach gdzie w dobrym tonie było być spokrewnionym z ludźmi-wężami (podobnie jak w Afryce czy u Majów) a pierwszy cesarz miał też dużo wspólnego z gadami - na niektórych rycinach jest przedstawiany jako wąż z głową człeka.
pozdrawiam
  • 0

#54

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Deadent wiara to mocne słowo.
Powiedzmy że jestem świadomy tego że jesteśmy wynikiem eksperymentów genetycznych przeprowadzonych na naszej planecie przez wyżej rozwinięte cywilizacje.


[rant]To chyba oczywiste - taki ewolucyjny bubel jak homo sapiens sapiens nie miałby jakichkolwiek szans na przetrwanie, selekcja naturalna powinna zmieść ludzką rasę z powierzchni ziemi. [/rant]Chyba, że selekcja naturalna zrobiła sobie na pewien czas wolne/człowiek to wybryk natury, co wydaje się bardziej prawdopodobne.

Zapoznałem się z wieloma starożytnymi textami i śmiesznym jest stwierdzenie że głoszę info z channelingów które wg mnie są często manipulacją lub rozmową z podświadomością lub czymśtam jeszcze.


Albo są po prostu wyssane z palca.

Uważam za wysoce prawdopodobne że nasi obecni hodowcy są gadziej natury, jest ku temu wiele przesłanek.

Czyli byli jacyś poprzedni "hodowcy"?

W takich Wedach masz wyłożone kawę na ławę że niektórzy byli ludźmi, inni ludźmi-wężami.
Tak samo jak w podaniach Hopi, Aborygenów, nie wspominając o Chinach gdzie w dobrym tonie było być spokrewnionym z ludźmi-wężami (podobnie jak w Afryce czy u Majów) a pierwszy cesarz miał też dużo wspólnego z gadami - na niektórych rycinach jest przedstawiany jako wąż z głową człeka.
pozdrawiam


Anubis miał głowę psa/szakala - czy to oznacza, że "hodowcami" rasy ludzkiej są przerośnięte psy?

Ja bym przyczyny dopatrywał się w instynktach - w końcu jaszczurka to takie coś z zębami, pazurami i do tego twarde, zimne w dotyku, a w dodatku nie jest tak przyjazne i żywe jak, na przykład, pies = ZŁO.

(...) No coz, ale nie ma sie co dziwic skoro wymyslane jest to przez jakis stare baby majace jakies rzekome przekazy. Moze w koncu sie ogarna i wymysla cos ciekawszego, bo nawet w budzetowych grach na pcety potrafia wymyslic cos lepsze historyjki :P


Dobrze by było, gdyby stworzył to na przykład Orson Scott Card - przynajmniej brzmiałoby w miarę ciekawie i sensownie.

Co do samego tekstu - kiedy to ujrzałem, to myślałem, że to prima aprilis. W artykule nie ma jakichkolwiek dowodów, argumentów, absolutnie niczego, co dawałoby przedstawionym tezom chociażby najbardziej nikły cień wiarygodności (channeling nie jest dla mnie dowodem, podobnie jak jakiekolwiek przekazy ustne - człowiek to takie zwierzę, któremu raczej nie wypada ufać). Parę przykładów:

Wiele, wiele milionów lat temu w dalekiej galaktyce żyła (i nadal żyje) grupa istot wyglądających dokładnie jak gady, inaczej zwane jaszczurkami.


A long, long time ago, in a galaxy far, far away... Brak dowodów, argumentów, jak dla mnie ta historia jest równie wiarygodna jak Gwiezdne Wojny.

Stało się to 309 882 lat temu, czasu ziemskiego

A tak dokładna liczba wzięła się stąd, że...?

Każdego roku zabierają 10% więcej dzieci, których ciała są poddawane eksperymentom mającym określić konieczne zmiany w DNA.


Stwierdzenie to zostało wysunięte na podstawie...? Oficjalnych statystyk w USA pokazujących liczbę ludzi uprowadzonych każdego roku? xP

Obejrzałem także Filmik, do którego ktoś podał link w tym temacie. Biorąc pod uwagę tytuł ("Rob Olsen Confirmed Reptilian!") wygląda to na zwykłą histerię. Widoczny na ekranie efekt to błąd kamery/program graficzny/zepsuty odbiornik telewizyjny.

A teraz trochę czepiania się ortografii/interpunkcji:

Taa w dobie wojen ,konfliktów,niezrozumienia ludzkiego,egoizmu,bólu i cierpienia
jaszczurki niech do syta napchają swoje ''kosmiczne brzuchy''
Ale wierzę,że ostatnie słowo będzie należeć do nieuzbrojonej prawdy i bezwarunkowej miłośći :)


Po przecinku stawia się spację.

(...) Jednak teorie o tym że chodują ludzi, w celu pożywiania się "negtywną energią" przez nich produkowaną, jakoś do mnie nie przemawiają.


"Hodują" pisze się przez samo "h".
  • 0

#55

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano



Oczy w 12-13 sekundzie i w 16nastej :P ewidetnie widac ze sa jaszczurze
  • 0

#56

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano



Oczy w 12-13 sekundzie i w 16nastej :P ewidetnie widac ze sa jaszczurze


12 - 13, 16.

Po powiększeniu (można to zrobić w Paincie/Przeglądzie Obrazów/innym dowolnym programie graficznym) ewidentnie widać, że źrenice i tęczówki są okrągłe. W przypadku obrazku z trzynastej sekundy może się wydawać, że lewe (od strony widza) oko ma podłużną źrenicę, zaś prawe ma biały obszar na środku źrenicy, jednak jest to po prostu białe, odbite światło (zapewne od jakiejś lampy - w końcu to plan filmowy, okna albo czegoś takiego). Podobnie jest w przypadku obrazka z szesnastej sekundy - jest to po prostu światło odbijające się od gałki ocznej - oczy nawet nie wyglądają na "gadzie", bo jaki gad ma źrenicę w kształcie okręgu, w środku którego znajduje się biały obszar przecięty przez podłużny, czarny obszar?

Poza tym, gdyby spisek, który opisano w pierwszym poście istniał, to i tak nie istniałyby na to jakiekolwiek dowody dostępne szerszej publice - skoro spiskowcy/reptiloidzi/whatever są tacy potężni, to nie przepuściliby czegoś takiego jak "wyłączenie" się kamuflażu reptiloida podczas kręcenia materiału do najnowszego wydania wiadomości. A gdyby to przepuścili, to znaczyłoby, że są po prostu za bardzo zidiociali aby zawładnąć światem *dramatic look*.
  • 0

#57

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

otoz oni zostawiaja slady ;) klamstwa nie ukryjesz - predzej czy pozniej wyjdzie na jaw :P Hmmm zmienisz zdanie gdy zaczna Cie odwiedzac... chocby w czasie Twojego snu ...
  • 0

#58

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

wielu wyznaje swoje - uwierze jak zobacze ;) coz nie kazdy jest w stanie zaakceptowac mozliwosc istnienia takiej rasy, ale szarych jakos latwiej wam przelknac idzie
  • 0

#59

Argo.
  • Postów: 41
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

koty też mają podłużną źrenice. Wie może ktoś jak przejść do tego 4 stopnia? Jakby taki do mnie przyszedł to zabiłbym albo sam bym zginął.
  • 0

#60

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wypowiedź mojego 13 letniego brata po przejrzeniu postów o jaszczurkach:
"Boże, z tego paranormalne.pl to się jakiś kabaret robi..."

Ludzie, skoro 13 latek potraf stwierdzić coś takiego, to jak wy, w dużej części dorośli ludzie, możecie w takie bujdy wierzyć? Grupa jaszczurek chce rządzić światem? A nie ujawniają się bo...? Skoro są tak potężni i w ogóle, to czemu się nie pokażą? Weźcie się za coś konstruktywnego a nie coraz głupsze teorie wymyślacie. A komentarze typu "ludzie nie mogą uwierzyć w prawdę" to już w ogóle mistrzostwo świata. A może wy macie nudne życie i w bajeczki wierzycie, co? Spoko, fajnie sobie pofantazjować, ale jak można takie bzdety brać na serio? A poza tym czemu akurat jaszczurki? Czcią otaczano wiele zwierząt, dlaczego innych nie wymyślicie? Np. ptakalianie (humanoidalne ptaki 99 gęstości) wlkolianie (jw., ale wilki)... Jedyni reptalianie o jakich słyszałem to żółwie ninja, ale chyba one nie chciały zawładnąć światem. Wyobrażacie sobie że macie jakąś super wiedzę na temat świata, że wiecie więcej niż ogłupione społeczeństwo, a świat to w ogóle składa się z szaraków, jaszczurek, duchów i ch*j wie czego jeszcze. Ale jedno, jedyne pytanie do was- czy kiedykolwiek doświadczyliście kontaktu z tymi istotami (chodzi mi konkretnie o tych jaszczuroludków)? Widzieliście ich? Słyszeliście? Jeśli czegoś nie doświadczyliście to nie brońcie tego tak zawzięcie, bo się tylko na wyśmianie narażacie, nawet ze strony 13 latków...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych