Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wizyta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#31

Patrolsowy Pan.
  • Postów: 121
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam Ci wierze :P . Zwłaszcza, że w piwnicy było składowisko trupów :aaa: ! Bleh, bałbym się troche tam mieszkać :P .
Nie wiem jak Ci pomóc, ale jeśli nie będzie się to powtarzało, to lepiej zostawić tą sprawę w spokoju. Przynajm(n)iej ja tak myślę :P .
  • 0

#32

Spajdi.
  • Postów: 25
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie nie można żyć z duchami pod jednym dachem, po prostu nie można, trzeba jakoś się ich pozbyć, albo poprzez pomoc im, albo egzorcysta etc.
  • 0

#33

Arsen.
  • Postów: 84
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

trzeba jakoś się ich pozbyć, albo poprzez pomoc im, albo egzorcysta etc.

Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że egzorcysta wcale nie pomaga duszom :] . A ja zawsze myślałem, że jest wręcz przeciwnie ;p .
  • 0

#34

Ciszu.
  • Postów: 211
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

NDRain w jakim mieście mieszkasz ? Można poszukać jakichś głębszych informacji na temat tego więzienia Gestapo ( np na Google , w archiwum miasta ) . Może Ci to przybliżyć nieco historię tego miejsca t.j jak i ile osób umarło. Jak masz czas możesz pobawić się w detektywa , a nóż coś ciekawego odkryjesz i poinformujesz nas o tym.
Co do Twojego wydarzenia , mimo tego że opowiedziałeś nam o wszystkim , że umieściłeś zdjęcia , postaraj się , tak jak proponowali inni, zrobic jakieś nagranie VHS , pobawic dyktafonem itp - może pozwolić na to na głebsze poznanie tego zjawiska(szczerze mówiąc gdybym był na twoim miejscu zrobił bym je bez zastanowienia).
P.S Skorzystaj z egzorcysty
P.S 2 Wyprowadź się , jeżeli to nie pomoże.
P.S 3 Módl się za ofiary i sprawców , powinno pomóc.
  • 0

#35

Głupiec.
  • Postów: 86
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadzam się z Ciszem dobrze by było jakbysś spróbował coś nagrac
  • 0

#36

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja Ci dalej nie wierze, bo jak sam mówisz ,,nie łykam jak ciepłe bułeczki". I chyba nie mam obowiązku Ci wierzyć, bo na razie usłyszałam tylko ciekawą historyjkę i zobaczyłam zdjęcia drzwi. Może coś tam się dzieje, może nie, ale nie mam zamiaru z góry zakładać, że nie zmyślasz.

I przestań histeryzować , że ,,robimy kpinę z Twojej tragedii" bo to jest typowe wywoływanie winy, i używa tego każdy, kto zamieścił na tym forum dla jaj jakąś zmyśloną opowiastkę i nie ma nic bardziej denerwującego :/
Chcesz, żebym traktowała Cię poważnie, to nie uciekaj się do takich marnych zagrywek.
  • 0

#37

Picu.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja myślę że to był paraliż senny, nic dziwnego. ludzie podczas paraliżu sennego widzą różne rzeczy. ja raz widziałem białą chmurkę i żyję.
  • 0

#38

Nathanael.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiatm
Na poczatek sprostujmy kilka niedociagniec natury historyczno- logicznej,ktore kładą cień na historię NDRain.
Piszesz ze w budynku w ktorym mieszkasz miescilo sie kiedys wiezienie gestapo. Jest to mało prawdopodobne, wręcz nie mozliwe, aby Gestapo mialo swoją sidzibe w malym Pasłeku, najprawdopodobnie znajdowalo sie ono w Elblagu. Z przedstawionego opisu miejsca i faktow( ktos rozstrzelany, dziury po kulach w mieszkaniu itp..) najbradziej prawdopodobne wydaje sie nastepujące wydarzenie-ktorego skutki własnie odczowasz. Jak pamiętamy z histori :roll: w styczniu 1945 na teren Prus wkroczyla Armia Czerwona miasta niemieckie były palone ludnosc bestaialsko mordowana. Taki sam los spotkał Pasłek. W materiałow do ktorych dotarłem ( Archiwum Państwowe w Olsztynie Archiwum Państwowe w Elblągu z siedzibą w Malborku)ukazany jest los Pasłeka i jego mieszkancow: radzieccy żolnierze chodzili od domu do domu mordując mieszakncow, gwałcąc kobiety, zabijając cale rodziny na miejscu lub własnie w piwnicach, nastepnie zwłoki palono (moze to w jaks sposob odnosi sie do Twojego snu)
Pisales,że w nocy czules jakby Cie ktos ciagnął i nie mogles sie ruszac.. Napewno nie byl to paraliz senny!!! Sam wielokrotnie swego czasu "cierpialem na tego typu przypadlosc"Nie mozna sie wogole ruszac! a Ty piszesz ze sie szarpales[i] i czules jak ktos Cie ciagnie...wiec nie byl to paralisz!
Nie watpliwie w Twoim domu rozegrala sie straszna tragedia!! Ktos zostal w bestialski sposb zamordowany.. a to co widzisz w snach to co odczowasz to byc moze dusze zmarlych pokazują co tu sie stalo...a po co? Chcą aby o nich pamietano, moze pochowano, modlono sie za nie. Moze Msza za te dusze by pomogla i tak nic nie masz do stracenia.

Ps to nie są zle duchy, tylko dusze, ktore cierpią, ktore nie pożegnały sie godnie z tym swiatem
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych