Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chilijska Armia ujawnia nagrania wideo i informacje o kontaktach z UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#46

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęć z Chile nie można znaleźć(być może ich wcale nie ma).
Ciekawe co powiecie na to.
Chyba zbyt piękne,żeby było prawdziwe :)
  • 0



#47

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak to nie, ktośwcześniej podawał linkacz. Pozatym filmiki z Chile można znaleźć na videogoogle.
  • 0

#48

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdjęć z Chile nie można znaleźć(być może ich wcale nie ma).
Ciekawe co powiecie na to.
Chyba zbyt piękne,żeby było prawdziwe :)

hmm piękne... ;) Z tego by wynikalo ze te światla widoczne np. w Wylatowie czy gdzieś tam (takie regularne i ustawione jakby w szyku) to tak jakby spody tych spodków. Odwrócone no wiecie jak...
aaa ja chcę to zobaczyć, to by bylo coś!
  • 0



#49

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co z tego że wszyscy to podali jak główne źródło milczy tak jak i w pozostałych przypadkach. Nic z tego nie będzie.
  • 0

#50

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jarecki świetne zdjęcie ale podejżewam że może być fake :hmm: :(
  • 0

#51

Maver2001.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to nie, ktośwcześniej podawał linkacz. Pozatym filmiki z Chile można znaleźć na videogoogle.


Ale to miały być filmiki armi chilijskiej, a nie przypadkowych obserwatorów, których wiarygodności nie można potwierdzić.
  • 0

#52

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te filmiki na hotnews są beznadziejne, nie wiem czym tu się emocjonować.
  • 0

#53

absolut-not-vodka.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęć z Chile nie można znaleźć(być może ich wcale nie ma).
Ciekawe co powiecie na to.
Chyba zbyt piękne,żeby było prawdziwe :)




hmmm, zastanawia mnie jedna drobnostka. Jezeli to NOL pozaziemskiej
cywilizacji (oczywiscie przyjmujac, ze zdjecie to nie fake) .... To jasno nam pokazuje, ze aby "odroznic strony" statku powietrznego UFO-nauci posluguja sie takim samym systemem swietlnym jak ziemianie :) ... . Sygnalizatory koloru zielonego i czerwonego :P . Dokladnie jak w ziemskich maszynach latajacych :) .

dj_cinex : Skupmy się tutaj na temacie głównym. Jak coś to owa fotka może pójść do działu "Zdjęcia" i tam można kontynuować rozmowe...
  • 0

#54

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na moje to zdjecie jest fake...
czemu?
wystarczy spojrzec na rozmiar i wyglad spodka... cos nie pasi ;/
  • 0

#55

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po przeczytaniu tego tematu pointeresowałem sie trochę i poczytałem na internecie. Kilka rzeczy jest dość nie jasnych i doprowadza do konluzji czy to nie jest jak już wcześniej było powiedizane dziennikarska sensacja.

1. Bardzo zła jakość nagrań rzekomo prezentowanych przez chilijską armię. Co jak co ale urządzenia stosowane przez armie świata są czesto lepszej jakości niż nowinki oferowane na rynku. A jeśli ktoś powie, to mogło być kręcone kamera amatorska. To zadaje pytanie. Skąd w helikopterze, samolocie lub na ćwiczeniach żołnierz miałby swoją prywatną kamerę?? jakoś w to wątpię.

2. Na filmach i zdjęciach nie ma żadnego potwierdzenia, że jest to nagrane przez wojsko.

3. Brak jakichkolwiek oswiadczen na rdzennych stronach chile. Tylko na portalach o tematyce chilijskiej.

4. troche mało tych nagrań jak na parę dziesiąt lat obserwacji.

5. Jeśli armia sie do czegoś przyznaje / oświadcza / mówi o / itd. Wydaje oficjalne oświadczenie, które gazety z lubością przedstawiają. Gdzie ono wtedy jest??
  • 0

#56

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale to miały być filmiki armi chilijskiej, a nie przypadkowych obserwatorów, których wiarygodności nie można potwierdzić.

Dlaczego ? Przecież nagrań ujawnionych przez armię nie dasz rady odróżnić od cywilnych.
  • 0

#57

Sitchin.
  • Postów: 72
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedyny plus tych rewelacji z chilijskimi UFOkami to to, że liczniki google na chilijskich portalach będą notowały większą liczbę odwiedzin :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych