Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chilijska Armia ujawnia nagrania wideo i informacje o kontaktach z UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#31

msnet.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jak myślisz DaVinci, dlaczego tak jest?

Jak dla mnie, wszystkie te sensacje to najzwyklejsze "kaczki dziennikarskie", które niejednokrotnie zamieniają się w długożyjący faktoid.


moze i kaczki dziennikarskie a moze i powolne uswiadamianie globalnego spoleczenstwa ze nie jestesmy sami,moze ktos kto ma cos do powiedzenia mysli podobnie jak ja czyli; uswiadamiajac drastycznie fakty nikt nie daje gwarancji ze nie bedzie ogolnego zamentu,religie to tez znak zapytania czesc "padnie"
teraz przy obecnej technologii mozna sie porwac na szybsze udostepnianie tego co sie dzieje,technologie pewnie tez czesciowo pozyskalismy od obcych (za duzy skok do przodu)
druga sprawa to taka ze teraz medialnie jestesmy tak przyzwyczjeni do roznego rodzaju obcych,stworow itp ze nie zrobi to na nas takiego wrazenia jak wczesniej a kto wie czy pewne schematy tego co widzimy w mediach np filmy nie pokrywaja sie z tym co istnieje w rzeczywistosci
  • 0

#32

mariuszm.
  • Postów: 566
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

moze i kaczki dziennikarskie a moze i powolne uswiadamianie globalnego spoleczenstwa ze nie jestesmy sami,moze ktos kto ma cos do powiedzenia mysli podobnie jak ja czyli; uswiadamiajac drastycznie fakty nikt nie daje gwarancji ze nie bedzie ogolnego zamentu,religie to tez znak zapytania czesc "padnie"
teraz przy obecnej technologii mozna sie porwac na szybsze udostepnianie tego co sie dzieje,technologie pewnie tez czesciowo pozyskalismy od obcych (za duzy skok do przodu)
druga sprawa to taka ze teraz medialnie jestesmy tak przyzwyczjeni do roznego rodzaju obcych,stworow itp ze nie zrobi to na nas takiego wrazenia jak wczesniej a kto wie czy pewne schematy tego co widzimy w mediach np filmy nie pokrywaja sie z tym co istnieje w rzeczywistosci



Dokładnie.

Oj, przylecą - ale najpierw stanie się coś spektakularnego na ziemi.
  • 0

#33

ravers.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A propoś nagrania - zobaczcie to:
http://hotnews.pl/artnauka-443.html

Pozdrawiam;)
  • 0

#34

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z msnet. Jesteśmy codziennie bombardowani setkami niesamowitych historii i wydarzeń. (przoduje w tym fakt i tym podobne brukowce) i jak słyszymy w gazecie lub telepudle "dzisiaj odkryto nieznany gatunek" "kosmici wylądowali w..." "...spotkanie 3 stopnia..." to my uznajemy "..o k..wa znowu.." ojciec nawet nie podnosi wzroku od gazety a matka dalej marudzi żeby zmienić kanał na romantice. Jesteśmy już przyzwyczajeni do niesamowitych spektakularnych wydarzeń i jeśli faktycznie rządy chciały by nam (szerszemu gronu społeczeństwa) to musiały by robić to stopniowo.

Co do stwierdzenia, że jeśli wojsko coś mówi to musi być to prawdą to się nie zgodzę. Wojsko w istocie swojego istnienia służy do eliminowania wrogów narodu wszelkimi możliwymi i dostępnymi środkami przy najmniejszych stratach własnych. A, że żyjemy w czasach wojny nie tylko fizycznej ale również informacyjnej / dezinformacyjnej to sami sobie odpowiedzmy na pytanie czy we wszystko co mówi wojsko jakiegokolwiek kraju jest prawdą. Po prostu po co pokazywać asy w rękawie...

chciałbym również zaznaczyć (dla przypomnienia bo wszyscy zapewne to wiedzą) że skrót UFO oznacza "unidentified flying object" lub "unknown flying object" co po "polskowemu" NOL = niezidentyfikowany obiekt latający. Więc nie oznacza to od razu kosmitów.
A jak również wszyscy wiedzą w wojsku wszystkie rzeczy przyjmuje się dosłownie (tak jest na całym świecie). I stwierdzenie "Niezidentyfikowany" naprawdę oznacza niezidentyfikowany bez analogii znaczenia tego słowa w innych kręgach...
  • 0

#35

Labamba.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie.

Oj, przylecą - ale najpierw stanie się coś spektakularnego na ziemi.


taa, dostaniemy się do Euro 2008 :D wtedy będzie koniec świata :P
  • 0

#36

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja szanuje wasz optymizm, tez chcialbym zeby to wszystko byla prawda, ale obawiam sie ze moze to byc sianie dezinformacji, zeby odwrocic uwage ludzi od testowania roznych nowych zabawek przez wojsko.
  • 0

#37

twinsen.
  • Postów: 171
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

+Тиамат mniej więcej między innymi taki sens miała moja wypowiedź...
  • 0

#38

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście zaskakujące jest to że chilijskie media o tym nie mówią - napisała o tym jedynie anglojęzyczna gazeta z Chile "The Santiago Times". Nikt poza nimi nie zajął się tematem co może wskazytwać na kaczkę dziennikarską. A że PAP i innne zagraniczne agencje korzystają często z lokalnej prasy anglojęzycznej to temat stał się bardziej popularny i znany na świecie niż w Chile :) Coś tu jest nie tak...
  • 0

#39

Labamba.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może oni po prostu nie chcą siać paniki ? albo w chile był to gorący temat tydzień temu i teraz juz jest cisza :)

może być też tak że boją się o tym pisać, tak jak polskie media nie śmieją się z kaczyńskich a w niemczech sie z nich śmieją :D
  • 0

#40

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A że PAP i innne zagraniczne agencje korzystają często z lokalnej prasy anglojęzycznej to temat stał się bardziej popularny i znany na świecie niż w Chile :) Coś tu jest nie tak...


bardziej popularny i znany w środowiskach zainteresowanych tematem. Nie sądzę aby taki "news" mial odciągnąć międzynarodową uwagę od czegokolwiek innego, pokątnego, ukrywanego....
  • 0



#41

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak zwykle, czas wszystko zweryfikuje.
  • 0

#42

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tydzień temu też nic nie było. Szukałem na kilku portalach i gazetach chilijskich i nic. Nawet już wiem jak jest UFO po hiszpańsku: OVNI - Objeto Volador No Identificado :D
  • 0

#43

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coś te Chile mi śmierdzi - jest gdzieś potwierdzenie że serio coś pokazali czy tylko Polska prasa wyssała sobie z palca ten artykuł?
  • 0

#44

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

UFO ujawnia się tak jak w przepowiedzni. Koniec jest coraz bliżej. Cieszmy się ostatnimi latami spokoju.
  • 0

#45

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie tylko poleskie media to podały - również czytałem o tym w zagranicznych serwisach ale wszędzie źródłem jest The Santiago Times.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych