Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiadra Łez


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

Cannabis.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam...niedawno trafilem na to forum dzieki koledze...po przeczytaniu kilku tematow z roznych dzialow postanowilem sie tu zarejstrowac i bede odwiedzal was co jakis czas :lol


chce wam opowiedziec histore ktora opowiedzila mi moja mama, jeszcze jak mialem jakies 10 lat...


a wiec:


po smierci mojej babci ( mamy mojej mamy ) w calm domu byla napieta admosfera...wiadomo pogrzeb i te sprawy. przejde do sedna, pewnej nocy moja mama wstala do toalety by oddac mocz :mrgreen: i w pewnej chwili zobaczyla ze obok niei stoi jej mama (pochowana jakies kilka godzin wstecz) z dwoma wiaderkami pelnych wody, trzymala je w recach...nic nie robila tylko tak stala i patrzyla....
mama moja nie bala sie ( tak powiedzila ) patrzyly na siebie jakas dluzsza chile po czym moja mama zapytala: po co jej te wiaderka z woda ?! a babcia odpowiedziala ze to sa wiadra z jej lzami ( czyli lzami mojeje mamy ) dodala jeszcze ze ma sie nie martwic jej smiercia, ze po drugiej stronie jest jej lepiej....po czym postac starszej kobiety znikla rozlewajac ( niby lzy ) na podlodze...
mama obudzila wszystkich obecnych w domu i zbieglismy sie w toalecie: osobiscie pamietam spora kaluze na kafelkach....


to wszystko...



sprawa dziwna ale prawdziwa!
  • 2

#2

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Możliwe, często duchy się manifestują, żeby powiedzieć te kilka ostatnich słów.
  • 0



#3

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Według prawosławia dusza człowieka po śmierci towarzyszy boliskim przez 40 dni. Może w tym czasie kontaktować się z nimi. Możliwe że coś w tym jest, a Twoja babcia chciała poprostu przekazać, żeby nikt się nie martwił.
  • 0

#4

Globox.
  • Postów: 90
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze rozumiem że ta woda NAPRAWDĘ tam została? Wylaliście ją czy gdzieś została? Może te "łzy" były jakieś niezwykłe...
Wiele na forum było przypadków kontaktów z duchami bliskich osób zaraz po śmierci...
  • 0

#5

RaZielus.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm bardzo podobna "przypowieść" opowiadał mi jakiś czas temu pewien Ksiądz..

Może to tylko opowieść dla 10 - letniego dziecka, żeby nie martwiło się śmiercią babci?

(pierwszy post ^^ )
  • 0

#6

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm bardzo podobna "przypowieść" opowiadał mi jakiś czas temu pewien Ksiądz..

Może to tylko opowieść dla 10 dziecka, żeby nie martwiło się śmiercią babci?

(pierwszy post ^^ )

Rozumiem, że 10 letniego dziecka ;) , a co do tematu to wydaje mi się troche dziwne, że ta woda tam została :hmm:
  • 0

#7

Globox.
  • Postów: 90
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

RaZielus- Trochę dziwne że nie powiedziała mu rano, tylko specjalnie dla tej historii wylała wodę i zerwała w nocy cały dom na nogi ;)
  • 0

#8

RaZielus.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zwiększyło tylko jej wiarygodność ;)
Z drugiej strony, możliwe ze wszystkie duchy muszą nosic łzy wylane przez swoich bliskich, i to by wyjaśniało że tą historie zna mój ksiądz i zdarzyła się twojej mamie
  • 0

#9

Cannabis.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro zna ja jakis ksiadz to tym bardziej to moze byc prawdziwe...byc moze zdazylo sie to nie tylko jej...woda zostala jak napisalem...widzialem to na wlasne oczy...
  • 0

#10

xyz.
  • Postów: 84
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to był sen i twoja mama oddała mocz na podłogę? :D
  • 4

#11

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to był sen i twoja mama oddała mocz na podłogę? :D

Wstydziłbyś się ;) Chociaż ja o tym samym pomyślałem :P
  • 0

#12

Labamba.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2 wiadra wody to jest z 40 litrów, zależy jakie były wiadra ale skoro to wiadra to conajmniej po 10 litrów musiały mieć, wylejcie sobie 20 litrów na podłoge to zobaczycie :P dużą kałuże można zriobić wylewając pół szklanki wody :D

pewni twoja mama dostała niekontrolowanego wydalania moczy i chaj mecyje :P ducha wymyśliła żebyście sie z niej nie śmiali :D

a tak poważnie to wymyśliłeś wszystko...
  • 0

#13

ShadowLady86.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie zlitujcie się! Człowiek składa się w większości z wody, więc zgodnie z waszymi hipotezami matka Cannabisa musiałaby się cała rozlać na tę podłogę i nic by po niej nie zostało :( Jeśli ktoś z was wydala 20 litrów moczu na raz to wybaczcie, ale sam powinien być opisany na tym forum jako zjawisko paranormalne :lol

Co do całej historii... jeśli założymy, że ta sytuacja nie przewidziała się Twojej mamie, a wiadra z wodą były symbolem wylanych łez, to też jest to trochę dziwne. Fizycznie niemożliwe jest wypłakanie tylu łez w tak krótkim czasie :o No ale może podchodzę do całej sytuacji zbyt naukowo, możliwe że te wiadra były tylko taką personifikacją smutku, nie wiem. Bądź co bądź to chyba krzepiące, gdy bliska osoba ukazuje się nam po śmierci zapewniając nas, że jest szczęśliwa...
  • 0

#14

czajka.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pamietam z opowiadan podobna historie.z tego co pamietam zmarla osoba przyszla we snie.dzwigala ciezkie dzbany pelne wody.na pytanie co to jest odpowiedziala ze to sa lzy.prosila zeby przestac plakac bo juz nie ma sily ich dzwigac.
  • 1

#15

eros_14.
  • Postów: 86
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według prawosławia dusza człowieka po śmierci towarzyszy boliskim przez 40 dni. Może w tym czasie kontaktować się z nimi. Możliwe że coś w tym jest, a Twoja babcia chciała poprostu przekazać, żeby nikt się nie martwił.

A co to jakiś regulamin sobie założyli ?


Ludzie zlitujcie się! Człowiek składa się w większości z wody, więc zgodnie z waszymi hipotezami matka Cannabisa musiałaby się cała rozlać na tę podłogę i nic by po niej nie zostało :( Jeśli ktoś z was wydala 20 litrów moczu na raz to wybaczcie, ale sam powinien być opisany na tym forum jako zjawisko paranormalne :lol
Ja jak robiłem na fazie siku do butelki to 2l :P więc 40l sików to nie ma szans.


Co do całej historii... jeśli założymy, że ta sytuacja nie przewidziała się Twojej mamie, a wiadra z wodą były symbolem wylanych łez, to też jest to trochę dziwne. Fizycznie niemożliwe jest wypłakanie tylu łez w tak krótkim czasie :o No ale może podchodzę do całej sytuacji zbyt naukowo, możliwe że te wiadra były tylko taką personifikacją smutku, nie wiem. Bądź co bądź to chyba krzepiące, gdy bliska osoba ukazuje się nam po śmierci zapewniając nas, że jest szczęśliwa...

A skąd wiesz że to są łzy jednej osoby ?
Może cała rodzina płakała i się zebrało tyle :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych