Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sny "zwykłe"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
161 odpowiedzi w tym temacie

#76

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi dzis sie snilo, ze odwiedzilismy nasza babcie nad morzem. Byla brzydka pogoda,padal deszcz,i musielismy zostac w domu ,a ze babcia mieszka obok lotniska to nie bylo tak nudno bo patrzylem sie przez okno podziwiajac jak samoloty znad morza ladowaly na lotnisku.Potem zasnolem i obudzilem sie w helikopteze lecacym nad morzem.Szukalem mojego polskiego modelu samolotu pasazerskiego ,ktory mi spadl do morza.
M.J

#77

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja miałem dość dziwny sen, śniło mi się że byłem w wojsku (bo byłem niedawno) i tak sobie siedzimy, gadamy i nagle plutonowy taki jeden pyta się dlaczego nie jestem na przepustce, na to ja: o k.... zapomniałem że mam przepustkę, i lecę na grafik zobaczyć do kiedy mam, a tu przepustka była do dzisiaj aaaa, czyli ja głupi niby siedziałem na przepustce w wojsku bo zapomniałem pojechać, i działo się to w styczniu, dokładnie 19 bo widziałem kalendarz :) i sobie przypomniałem że miałem bardzo ważne spotkanie podczas tej przepustki no to się przestraszyłem i to bardzo, ale tu najlepsze, tak się boje denerwuje co to będzie i nagle sobie uświadomiłem podczas snu że to tylko sen i postanowiłem sie obudzić co też zrobiłem ale obudziłem się tylko na moment, nawet świadomości nie odzyskałem całkiem bo zasnąłem od nowa :D

mam ciągle takie sny ale ich nie pamiętam bo są jeszcze bardziej porąbane i trudne do zapamiętania :/

#78

Puszatek.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam ... będzie to mój pierwszy post :) ...
a więc jak przystało w temacie napisze tu też o swoich snach ...

Pierwszy taki sen pośrednio między snem a jawą (Nowy jakiś odcinek Naruto) :

"Arcon przycodzi do konohy <liscia> i tam zalatwia formalnosci z Hokage [piatym < Tsunade>] w koncu wychodzi i tam jakas babke podrywa chyba Shizune pomocnice od Tsunade ... jednak ja olewa i biegnie na testy na genina ... na testach na genina pokazuje swoja super technike klonowania stalego < lol > w koncu zdaje i gdy wychodzi na ulice atakuje go Sakura ... szybko uzyta technika huraganu i Sakura lezy prawie martwa ... potem wybiega do Arcon'a Temari i pyta sie o uzyta technike ... nagle pojawia sie koles co nazywa sie Oggy ... wbija Arcon'owi miecz w serce ... ale Arcon wyciaga miecz, biegnie z nim na oggiego i zabija go ..."

Drugi sen :

"Wychodzę ze szkoły ... nie wiem czemu spóźniam się na gimbusa ... no cóż chce iśc do domu na piechote ... ale nagle patrze jakieś fajerwerki są przygotowywane i przez przypadek w jednego wdepłem, dziwne uczucie, że ktoś mnie obserwuje i chce zacząc gonic ... uciekam na dach budynku, w którym mieszka mój kumpel, prawie z niego spadam! Patrze, że zła pogoda ... nagle stwierdzam, że zadzwonię po mamę żeby po mnie przyjechała ... no i wyciągam komórkę i patrze ktoś dzwoni już chce odebrac i się obudziłem ... <telefon mi dzwonił jak się obudziłem dokładnie to alarm>

Trzeci sen czy nie wiem co :

"Budzę się na chwilę w nocy ... patrze na wygaszony komputer i monitor widzę nagle jakąś plamkę biała na monitorze ... olewam to i przewracam się na drugi bok ... nagle jest mi trochę zimno i słyszę wielki trzask! Leże przez 10 minut sparaliżowany w łóżku chyba byłem już obudzony no i w końcu pobiegłem do mamy spytac się czy też słyszała, ale mówi, że nie ..." No i właśnie to mnie najbardziej zastanawia ... wytłumaczy mi to ktoś?

Czwarty sen wizja? :

"Było to dzień wcześniej, albo ten sam dzień tylko parę godzin przed tym jak miał miejsce wypadek w Francji co autobus polski spadł w przepaśc z powodu hamulców ... Dokładnie pamiętam jak wtedy śniłem, że jedzie jakiś samochód nie wiem jakiś wóz ... i spada w przepaśc ... bardzo mnie to potem zdziwiło ...!"

Piąty i Szósty sen : "To już sny z przed paru lat, które pamiętam nawet zbyt dobrze .... jeden jest taki, że utopiłem się w zamkniętym pomieszczeniu ... nie umiem plywac naprawdę też, a drugi, że zostałem zabity od kuli"

Siódmy sen : "Najbardziej pamiętliwy taki, że mój tata niby spadł w przepaśc w dawnym Geant'cie teraz Realu na Trzech Stawach w Katowicach, bo ziemia się w tym sklepie zawaliła ... Bardzo złe uczucie po tym śnie"

Ósmy sen : "Język polski ... mamy pisac jakiś sprawdzian ... chyba z faraona ... (lektura) i na dodatek na jakiejś mapie mamy zaznaczac ... próbuje jakoś odgapic od kumpli i tam pisało jakieś "TU" ... przepisałem to no i babka mi mówi, że przyłapuje mnie już któryś raz na odgapianiu dzisiaj <na tym sprawdzianie> i, że wpisuje mi jedynkę co ja na to, żeby se dała spokój i ogólnie zaczynam jej bluzgac, potem chyba jedna z koleżanek przybija mi piątkę czy żółwia i koniec snu"

To chyba wszystko co pamiętam teraz jak coś mi się jeszcze przyśni to napisze :) Pozdrawiam

#79

kamlii.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć, wszystkim odrazu pisze że mam 14 lat. Opisałem ten sen już na innym forum, ale mnie wyśmiali. Dobra to przechodzę do sedna...więc zdarzyło to się w ubiegłe wakacje...powoli zaczynały się te wszystkie reklamy polityczne, bo zbliżały się nowe wybory i pewien polityk w telewizji reklamował, że będą nowe baseny, czy atrakcje (jakoś tak to powiedział) i było pokazane zdjęcie basenu i rzecz w tym, że zanim ta reklama puszczana była w TV, to śniło mi się to że jestem w identycznym basenie, (reklama była jakby co po wakacjach, a sen był pod koniec sierpnia)...co to mogło być? Jeszcze na innym forum mówiono mi że to deja vu...a wy co o tym sądzicie?

P.S. Możecie mnie wyśmiać, bo wiem że niektórzy (około 10 lat) wchodzą na forum i wpisują jakieś brednie, ja mam 14 lat, więc już raczej logicznie myśle i nie wymyślam czegoś niestworzonego Pozdrawiam.

#80

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

P.S. Możecie mnie wyśmiać, bo wiem że niektórzy (około 10 lat) wchodzą na forum i wpisują jakieś brednie, ja mam 14 lat, więc już raczej logicznie myśle i nie wymyślam czegoś niestworzonego Pozdrawiam.

na logiczne myślenie musisz jeszcze poczekać, przyjdzie kiedyś tam, jak zaczniesz śnić o laskach a nie o basenie :PP wyśmiewam cię jakby co :D

mój dzisiejszy sen był głupi i krótki, znaczy miałem dłuższy ale wcześniej i nie pamiętam, trwał kilka sekund

oglądam sobie TV z bratem (nawet nie wiem co bo sen zaczął się od dzwonienia), i ktoś dzwoni, wiedziałem kto i nie lubie tego kogoś, no to mówię mu:
idź otwórz
nie ty idź
no i się obudziłem haha

#81

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moj sen.

Budynek mieszkalny .Na parterze po lewej stronie w mieszkaniu kobieta krzyknela na dziecko po imieniu.Biale drzwi prowadza do piwnicy , a przed nimi starsza kobieta , siwe rostrzepane wlosy , pokazuje na piwnice .Kilka stopni w dol i po prawej stronie , przed komputerem ,(sprzetem ) siedzi mezczyzna ktory zostal unieszkodliwiony .

#82

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Maine sen :

Siedziałem w autobusie była noc , nie wiedziałem dokąd jadę ,po pewnym czasie dojechałem do dziwnego miasta , długo szłem ciemnymi ulicami aż dotarłem do jakiejś rosyjskiej szkoły , szkoła była duża i obskurna ,weszłem do środka znalazłem sie przed salą gimnastyczna zaraz po prawej były szatnie dla chłopców i dziewcząt ,zamiast drzwi do szatni były kraty a w środku dzieci około 15-17 lat , byli ubrani tylko w majtki i byli cali brudni nagle z sali gim wyszedł jakiś chłop otworzył szatnie i takim kijem jak sie wściekłym psą zaczepia na głowę to tak brał te dzieci i wrzucał na sale ,podeszłem bliżej zobaczyć co tam sie dzieje w tej sali ale nie zdążyłem bo jakieś chłopy z tyłu mnie złapali . i koniec , obudziłem sie.

#83

Mroczny Pieróg.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sny rzadko miewam, ale jak już są to mają związek z komuchami,PRL-em i zimną wojną :/ jeden bardzo mi zapadł w pamięć:

Stoję przy sklepem z ubraniami pod nim tłumy ludzi, wszyscy mają na sobie TYLKO dżinsy i rzucają w szyby sklepu kamieniami. W oddali czerwone niebo,panorama zniszczonego miasta ogarniętego walkami i rakiety lecące w moją stronę. W momencie uderzenia poławia się tłum łysych (Lenin?) ludzi z radzieckimi flagami, a dalej to się już obudziłem :P

#84

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W szpitalnym korytarzu wiezli dzieci na lozku .On i inni stoja za szpitalna szyba i czekaja na wiadomosc .Po czasie odchodza, zrozpaczeni.

(On 30-40 lat ?) (ojciec ?) (poch....... zy....... ?).

#85

Darek08.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja miałem niedawno sen, który najbardziej kojarzy mi się z Medal of Honor. Tzn. jestem żołnierzem i jadę z innym żołnierzem samochodem z CKM-em po jakiejchś polnej drodze i strzelam z niego do hitlerowców, których było tysiące.

#86

misiu jogi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi sie snilo ze pojechalem na wakacje do cioci (w Rosji ?) . Bawilismy sie na placu gdzie staly resztki murow (ruin) i spycharka. Tam tez byla obok woda ,na brzegu stala lodka , udekorowana a na niej pisalo czyjes imie i slowo "dlaczego?".Nagle bylem w centrum handlowym tylko dla super bogatych .
M.J

#87

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oj dziś to miałem głupie sny, tak głupie że pamiętam tylko kawałek jednego
jakiś koleś chciał mi ukraść 500zł !!! no tyle tylko pamiętam, reszta musiała być za bardzo skomplikowana do zapamiętania ;)

#88

HWDP.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mialem dzisiaj jakis dziwny sen ;/

to bylo cos takiego, jakby kilka historii naraz, czyli tak:

costam bylo, ze napisalem egzamin na koniec gimnazjum i juz wyjechalem studiowac, i cos bylo, ze mialem jakas corke czy cos i ze sie wyprowadzilem do Gdanska i do pracy mialem daleko (to bylo cos ze jechalem do tego Gdanska samochodem ale widzialem siebie nie swoimi oczami, tak jakbym byl druga osoba ktora siedzi z tylu)
potem zaczela sie jakas druga historia, cos ze byla szkola i cos, ze kilka ludzi mialo polar czarno-czerwony (kolega mial taki polar, ale ten polar w tym snie to szata maga ognia jak z gothica) i cos bylo ze tez bylem tym magiem ale nie mialem na sobie tego ubrania, tylko mialem szara bluze z kapturem (ta jako zbroja paladyna) i cos ze poszedlem do pokoju (lol w szkole?) i ten pokoj wygladal jak sypialnia moich rodzicow i ze zalozylem to ubranie (tez widzialem nie swoimi oczami) i ze pakowalem rzeczy do walizki itd, potem byla wojna gildi w ktorej nikt sie nie bil (bo to bylo cos takiego, ze byla grupa ludzi ubrani w karate itd, i ze chcialem zebrac wszystkich magow do walki) i na tej wojnie nikt sie nie bil, ale cos bylo, ze kogos z tych karate zaatakowalem i wszyscy zaczeli mnie zabijac i tego jednego zabilem bo jakies drzewa na niego spadly.....


troche napisalem chaotycznie, ale moze da sie zrozumiec

pzdr.


@edit snilo mi sie jeszcze, ze Doda byla lalka Barbie i usmazyli ja w moim piekarniku i wyszedl z niej murzyn coco jambo o.O

Użytkownik jasio edytował ten post 19.02.2008 - 18:13


#89

Olala.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałam przeraźliwie realistyczny sen.
Śniło mi się że mój stary dobry kolega którego nie widziałam od jakiś 4 lat był żołnierzem. Poprosiłam go żeby mnie zastrzelił bo bałam się że nie zdam i uważałam że życie mi się zawali. Mój kolega namierzył na mnie i już miał strzelić, wtedy ja krzyknęłam: "Nie teraz! Strzel wtedy kiedy nie będę sie tego spodziewała..." i nie dokończyłam zdania, bo on strzelił. To było okropne, DOSŁOWNIE czułam jak ta kula trafia mi w serce, jak krew mi sie rozlewa i jak powoli umieram. Wszystko to było niezwykle realistyczne. Cierpiąc i powoli umierając zaczęłam przepraszać Boga za grzechy i zaczęłam przypominać sobie o swoich planach na przyszłość. Myślałam jak wiele straciłam. Wtedy dostałam jakiegoś nagłego przypływu sił. Wstałam z ziemi i ledwo co doczołgałam się do pobliskiego szpitala. Lekarka zaczęła mi na żywca wyciągać kule, zaczęłam się drzeć w niebogłosy i wtedy sie obudziłam. Już nie zasnęłam.. :o :o

#90 Gość_Chibiusa

Gość_Chibiusa.
  • Tematów: 0

Napisano

Taa... Ja miałam niedawno sen w którym ukradli mi klucze == A dokładniej:

Z moją przyjaciółką stoimy na osiedlu. Na rogu osiedla stał jakiś ochroniarz ( ! ) i nas pilnował ( !! ) Nagle ona zaproponowała, żebyśmy włożyły nasze torebki do samochodu jej rodziców ( Toyota Yaris ). Samochód był otwarty ( ! ). No i odeszłyśmy kawałek, a tu suprise, przylecieli śmieciarze i nam ukradli torebki. Tzn. przyjaciółce ukradli torebkę, mi zabrali klucze od mieszkania ;/. No to biegniemy za nimi, ochroniarz zniknął, i akcja skupiła się na mnie. Stoimy w ślepym zaułku naszego osiedla ( O_o ) i ten bezdomny trzyma moje klucze. Jakieś gadki-szmatki.
On: Zabrano mi dom, rodzinę oraz budowę ( ! )
Ja: Ale przecież to nie ja ci zabrałam!
On: Tak, ile wtedy miałaś lat?!?
Ja: < Liczę > 9!
Dalej nie pamiętam, wiem że mama mnie wołała na obiad, a ja stałam z moim psem. Pomyślałam sobie, że muszę iść, chociaż pies się jeszcze nie załatwił. Potem skojarzyłam, że moja ciocia przeprowadziła się na to samo osiedle. No i biegnę do nich do innej klatki, tam spotykam jakichś państwa. Rozmawiam z nimi, i pytam gdzie mieszkają ******** ( Nazwisko mojego wujostwa ). I nagle widzę, że moja mama przyjeżdża, samochodem oblepionym... UWAGA! Bohaterami Disney'a xD ( Tą część lubię ). I okazało się, że przyjechała z moim tatą. No to wchodzi moja mama patrzy na mnie i mówi: " A może to nie Zuzia? ( !!! ) ". No i razem z nimi poszłam do góry ( Przyjaciółka dawno gdzieś zniknęła ) i weszłam do super luksusowego mieszkania mojego wujostwa. Byli tam nawet moi dziadkowie. Widzieli moje zdenerwowanie i usłyszałam głos mojej mamy: Usiądź i spokojnie opowiedz co się stało. Wtedy sen się kończy, i usłyszałam głos mojego tatulka. Wołał mnie na śniadanie ; ].

Zawsze mam takie durne sny. Dodam, że zgubienie kluczy to jedna z moich największych obaw ^^.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych