Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potężne Uderzenie - 2012


  • Please log in to reply
87 replies to this topic

#46

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pamiętam kiedyś jak muhad powiedział że już nie będziewdawał się w słowne przepychanki z Lynxem i nie będzie tak czynnie uczestniczył w życiu forum - a jednak wraca :]
  • 0

#47

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a jednak wraca :]


Wraca po długim czasie medytacji i umartwienia, na wyższym poziomie uduchowienia, wprost emanuje z niego ta energia miłości, której wszyscy pragną :brawo:. Ah, jest moim wzorem, w ogóle nie urządza wycieczek personalnych i nie daje się sprowokować... Nasz wspaniały, natchniony muhad powraca.

Ok, wracając do tematu, wszystkie rzadkie zjawiska zdają się przypadać na 2012 rok, to chyba sobie w tym roku zacznę w totolotka grać. Pewnie wygram główne nagrody we wszystkich możliwych loteriach ;)

PS Ten post wcale nie jest prowokacją.
  • 0

#48

kamil_d.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie niektórzy, muhad. Wszyscy, poza Tobą.



slyszalem taki tekst, prymitywny ale oddaje sedno sytuacji

' prawda jest jak dupa, kazdy ma swoja'

tak jest na wszystkich forach, ludzie chca narzucic swoja prawde innym

a ja zgadzam sie z tymi co mowia ze czlowiek niszczy srodowisko i trzeba byc slepym zeby tego nie zauwazyc, nie zauwazyc tego ze na swiecie jest coraz wiecej cisnien

i nie przyjmowalbym wszystkiego co powie pan doktor czy profesor bo moga sie mylic
  • 0

#49

eLDreamer.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według naukowców w historii naszej planety przebiegunowanie Ziemi zdarza się od 1 do 5 razy na każdy milion lat, a ostatnie miało miejsce ok. 780 tysięcy lat temu. Średni czas miedzy przebiegunowaniami wynosi 250 000 lat.
a wg. Patricka Geryla który podpiera się historią zagłady Atlantydy jak i kalendarzem Majów i Egipcjan, dla niego faktem jest że przebiegunowanie ziemskie następuje cyklicznie co ok. 11,5 tys lat i na 2012 przypada następne...
jest spora rozbieżność w tych teoriach ale jakby na to nie patrzeć w obu teoriach, ludzkość jest już blisko owego przebiegunowania...z czystonaukowego punktu widzenia, przebiegunowanie ziemskie trochę się spóźnia ;-) więc nie zdziwiłbym się jakby nastąpiło w bardzo niedalekim czasie. :hmm:

' prawda jest jak dupa, kazdy ma swoja'

to tylko łągodna forma słynnego cytatu "Dirty" Harrego Callahana, który powiedział swoim ochrypłym głosem: "Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ją ma" :mrgreen:
  • 0

#50 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Według naukowców


Jakich naukowców? Masz jakiś źródła na poparcie twojej wypowiedzi? I czy sa w ogóle jakiekolwiek dowody na przebiegunowanie naszej planety? :roll: Wybacz, ale dla mnie twoja wypowiedź to stek bzdur. Może jak zobaczę jakiś dowody, to zmienię zdanie. Czekam na nie z niecierpliwością... :P
  • 0

#51

eLDreamer.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Magnetyzm_ziemski"]http://pl.wikipedia.org/wiki/Magnetyzm_ziemski[/url]
[url="http://pl.wikipedia.org/wiki/Przebiegunowanie_Ziemi"]http://pl.wikipedia.org/wiki/Przebiegunowanie_Ziemi[/url]
[url="http://www.sciencemag.org/cgi/content/abstract/256/5055/356"]http://www.sciencemag.org/cgi/content/abstract/256/5055/356[/url]
  • 0

#52 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Ups pardon, :oops: źle zrozumiałem twoją wypowiedź... Dzięki za naprowadzenia na właściwą drogę. Pozdro :drink:
  • 0

#53

Frost.
  • Postów: 104
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co sie tak wszyscy czepiaja tego 2012 to bedzie rok jak kazdy inny :wow:
  • 0

#54

eLDreamer.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oczywiście taką ewentualność każdy powinien brać pod uwagę, nigdy nie ma 100% pewności. Ja na ten moment jestem w mniej więcej 80% pewien że COŚ się niezwykłego wydarzy w tym 2012 albo w bliskich okolicach tego roku. Nie każcie mi mówić dlaczego tak myślę, po prostu mam takie przeczucie i tyle.
  • 0

#55

Frost.
  • Postów: 104
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pozyjemy zobaczymy :) jak to mowia
  • 0

#56

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mam nadzieję, że nic się nie wydarzy i dalej będziemy żyć sobie spokojnie na tym padole łez. Obawiam się jednak, że coś się wydarzy. Nawet przed rokiem 2000 nie było tyle różnych przepowiedni, przypuszczeń. Zwróćcie uwagę na to, że teraz nawet naukowcy wróżą na ten rok ważne wydarzenia. Pozyjemy zobaczymy, ale sądzę, że nie będzie to dobry rok... :/
  • 0

#57 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A róbcie sobie co chcecie ;-)

Wraca po długim czasie medytacji i umartwienia, na wyższym poziomie uduchowienia, wprost emanuje z niego ta energia miłości, której wszyscy pragną :brawo:. Ah, jest moim wzorem, w ogóle nie urządza wycieczek personalnych i nie daje się sprowokować... Nasz wspaniały, natchniony muhad powraca.

Ok, wracając do tematu, wszystkie rzadkie zjawiska zdają się przypadać na 2012 rok, to chyba sobie w tym roku zacznę w totolotka grać. Pewnie wygram główne nagrody we wszystkich możliwych loteriach ;)

PS Ten post wcale nie jest prowokacją.



Radziłbym Ci skupić się na sobie zamiast robić dokładnie to samo. Ganisz za wycieczki personalne a właśnie sam to zrobiłeś.

Nawet mnie ne znasz więc sobie daruj. Od jak dawna jesteś??? Bo chyba nie jesteś zbyt obiektywny.Nie byłeś świadkiem różnych sporów i wątpie byś orientował się co tak naprawdę działo się tu od samego początku istnienia tego forum.


P.S trochę irytujące jest to, jak świeżaczki sobie wchodzą i oceniają kogoś po kilku postach.Najpierw czytajcie wszystko( fakt, komu się chce czytać 3,500 postów) a potem oceniajcie. Najłatwiej jest wejść , przeczytać wielkie mądrości coniektórych panów , nie zagłębiając się w problem.Kto tu siedzi długo, ten wie że prowokacje zaczynały się z przeciwnej strony i każdy kto się orientuje , ten wie jak one wyglądały.

Ja nie wyśmiewam się z kogoś, kto widział UFO, NoLE, czy jakieś światła czy inne kwestie paranormalne, nie wyśmiewam się z nikogo, ale jak ktoś wjeżdża na Ciebie przez kilka miesięcy raz po raz, to przychodzi moment kiedy nie wytrzymujesz i sam zaczynasz tym samym odwzajemniać. Chora atmosfera bywała, gdy jeden z drugim( Ci którzy nie doświadczyli nic pozazmysłowego) zaczeli robić nagonki.

Przejżyj sobie to może Cię oświeci.

P.S: A kpiąc z duchowości drugiego człowieka i w to co werzy jest chyba nie na miejscu. Osobście nigdy nie kpiłem z czyjegoś systemu wiary , duchowości.Co innego jak słyszę ,że człowiek nie ma wpływu na zmanę klimatu lub minimalną.
Trochę się zastanów bo ten post jest nienajwyższych lotów, jeśli chodzi o treść i jego kulturę.


Pamiętam kiedyś jak muhad powiedział że już nie będziewdawał się w słowne przepychanki z Lynxem i nie będzie tak czynnie uczestniczył w życiu forum - a jednak wraca :]



Szkoda ,że nie pamiętasz, jak mówiłem też ,że będe zawsze bronił spraw ekologicznych naszej planety.

Wyluzuj...bo zaraz powiem coś przykrego a nie chciałbym.
  • 0

#58

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zwróćcie uwagę na to, że teraz nawet naukowcy wróżą na ten rok ważne wydarzenia.

np. ktorzy naukowcy?
  • 0

#59

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jan Pająk :P
  • 0

#60

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jan Pająk :P

no tak. jesli to spajder, to faktycznie juz po nas ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych