Skocz do zawartości


Zdjęcie

Papież nie lubi gier komputerowych


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#31

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do sklepów, to często zależy to też od sprzedawcy. Kiedyś uczęszczałam do pewnego sklepu, gdzie sprzedawcy byli dość... młodociani. Czasem jacyś uczniowie do niego chodzili i oglądali sobie "Playboye" czy "CKM'y" razem ze sprzedawcą. :o
  • 0

#32

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do sklepów, to często zależy to też od sprzedawcy. Kiedyś uczęszczałam do pewnego sklepu, gdzie sprzedawcy byli dość... młodociani. Czasem jacyś uczniowie do niego chodzili i oglądali sobie "Playboye" czy "CKM'y" razem ze sprzedawcą. :o


A co w tym złego?
  • 0

#33

peyton777.
  • Postów: 147
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

złe jest to że:
1. skitty0 ma 12 lat i jej koledzy pewnie też.
2. nie płacili za gazetę a ją czytali ( raczej oglądali=)
  • 0

#34

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze to tych "kolegów" znałam tylko z widzenia, ale to taki szczegół. Za to nie wiem co w tym dobrego oglądać sobie "gołe baby" ze spredawcami, jeżeli oni powinni raczej pilnować, żeby nie dopuszczać nieletnich do oglądania tego. :hmm:
  • 0

#35

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Żeby gry +18 potęgowały przejawy agresji czy jakichkolwiek negatywnych zachwań, to trzebabyło by mieć nasrane w głowie już wcześniej.
  • 0

#36

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bezsens, szczerze to 16 latek może być często bardziej dojrzały od 20 kilku latka. Nie można patrzeć tak że "oh gra jest od 18 roku życia nie mogę w nią grać". Głupie ? Tak bo każdy kto ma własny rozum wie kiedy coś jest dla niego a co nie. To że ktoś tak kiedyś napisał to nie znaczy że tak jest. Co do seksualizmu to jest to naturalny odruch - jak inaczej wyobrażacie sobie przetrwanie gatunku ? Pojawiło się też coś takiego że papież jest nieomylny, tu jest taki problem że papież jest nieomylny tylko wtedy kiedy naucza o wierze - dogmaty wiary itp. Nie wszystko co mówi papież jest cudowne bo mieliśmy takiego faszola co się pius nazywał i go wcale ani to wcale słuchac nie trzeba :D .
  • 0



#37

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Papież miał w młodości inne rozrywki, np Hitlerjugend i gry mu niepotrzebne. ;)
  • 0

#38

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Papież miał w młodości inne rozrywki, np Hitlerjugend i gry mu niepotrzebne. ;)

Dokładnie.Dlatego takie gry jak Medal of Honor czy Call of Duty nie powinny go dziwić .
To miedzy innymi dzięki takim jak on powstają tego typu gry.
Historia niestety bywa bolesna.
  • 0



#39

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie osądzajcie całego narodu na podstawie kilku ludzi (nie mówię o żołnierzach, ale dowódcach/zwierzchnikach).
  • 0

#40

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie osądzajcie całego narodu na podstawie kilku ludzi (nie mówię o żołnierzach, ale dowódcach/zwierzchnikach).

Nie prowokuj bo znając ludzi zaraz zaczną się pojawiać posty o zabarwieniu rasistowskim.
  • 0

#41

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nie wiem, czy tylko dowódcy. Tamto pokolenie przemija ale przecież mieli wybór, a widać w jaki sposób podziwiali Hitlera, czuli się wybrani. Z jaką pasją donosili na żydów i uchodźców, że już nie wspomnę.

Do ówczesnych niemców nic nie mam, czasem wręcz przeciwnie.

Ale to temat o grach, sorry za offtop
  • 0

#42

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(odswieze troche temat)
:rotfl: hahahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ludzie, wiem, ze jestescie (w wiekszosci) bardzo uduchowieni, ale moze troche luzu, co? :D
Jak ktos wczesniej napisal - gry to tylko rozrywka, jeden ze sposobow spedzania wolnego czasu. Ja praktycznie nie gram, bo mi sprzet na to nie pozwala, ale ok 2000 roku byla to prawdziwa przyjemnosc. Moze troche przesadze, ale gry to cos nawet lepszego od ksiazki i filmu. Liczy sie interakcja i nieliniowosc. Nikt nam nie kaze co mamy teraz zrobic, nie jesemy jedynie przygladajaca sie osoba, ale uczestniczymy w przygodzie. :)
Przyznam jednak, ze dzisaj gry to juz calkowita komercja, wszystko opiera sie na jak najlespzej grafice, mlodzi gracze odrzucaja stare tytuly wlasnie z powodu wygladu, produkcje sa megakrotkie, maksymalnie 10 godzin gry to dzisaj norma. Brak temu wszystkiemu przede wszystkim klimatu. Ale dla sentymentu zawsze mozna odpalic sobie jakis stary tytul, nie koniecznie jakis hit, ale ja na przyklad ostatnio przechodze Indiana Jonesa (and the infernal machine ;) ), bo stare Jonesy juz przeszedlem (przygodowki w 2d :)) .
Jescze wspomne na koniec, ze dzisaj w sumie moga trafic sie lepsze tytuly, ale to bardzo zadko. Ostatnio wyszedl chyba juz STALKER. Gierka w tematyce Czarnobyla, na podstawie ksiazki "Piknik na skraju drogi".

Edit Legal
Otrzymałeś warna

  • 0

#43

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak już odświeżasz temat, to mógłbyś przynajmniej na niego odpisać, a nie kontynuujesz OT...
  • 0



#44

NoNaMe.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No taki OT to jeszcze nie OT. Dalej trzymamy sie gier ;)
Tyle, ze podlamalem sie na duchu, jak zaczalem czytac pierwsze odpowiedzi :D

ps. Legal, za co to ostrzezenie? :P Spamu nie bylo, a tematy zawsze warto odsiwezac ;) bo nudno sie robi..
  • 0

#45

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to mój kochany tatunko mówi, "komputer zjada ci mózg i racjonalne myślenie"... co ja na to poradze, że jak mnie wciągnie fallout 2 na 6 h to musze nabic troche expa i levelu.... ktos inny ma potrzebe chodzenia do koscioła,inny do czytania książek, jeszcze inny do uprawiania sportu... ja mam potrzebę grania w RPG i RTS'y...

Papież miał w młodości inne rozrywki, np Hitlerjugend i gry mu niepotrzebne. ;)

Alesz miał... ciekawe czy papież kogoś zabił ?Podczas wojny...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych