Skocz do zawartości


Zdjęcie

Marihuana i inne narkotyki miękkie [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
507 odpowiedzi w tym temacie

#76

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Maro, akurat moj wpis bylby raczej mocno na minus maryhy ;)
  • 0

#77

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętacie jeszcze, że to kuluary debaty? Hehe. Cosik chyba nie bardzo

Za niedlugo to juz nie bedzie o czym w debacie pisac, bo juz wszystko w kuluarach zostanie przeanalizowane ;)
  • 0

#78

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Maro, akurat moj wpis bylby raczej mocno na minus maryhy ;)

jestem zdziwiony :)


Przemo... ale jednak nasiona sa legalne, chore polskie prawo.
  • 0

#79

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja powiem ze z kilkanascie razy w zyciu palielm i o uspokajajacych wlasciwosciach nic mi nie wiadomo, wrecz przeciwnie, serducho czulem az w gardle. Widac rozne sa organizmy. Czulem tylko zamulenie, a to nie to samo co spokoj, bo ajk mowilem niby zamulenie, niby z pozoru spokoj, a w srodku lęki i jazdy.
  • 0

#80

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Palił byś częściej to byś wiedział jak to jest, na początku nie kminisz jeszcze wszystkich rzeczy dopiero później jak juz sie przyzwyczaisz ;)

Pamietajcie swój swojego zawsze pozna gdyż palacz zawsze wie o co chodzi w paleniu a niepalący nie zdają sobie nawet z tego sprawy i przez to wygadują głupoty których nasłuchali sie za kulisami...

Tiamat, z nowicjuszami tak to juz jest, że jak sciagna za duzego buszka to potrafia sie solidnie skopcic tanim kosztem :>
Trza pomalutku.
  • 0

#81

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja powiem ze z kilkanascie razy w zyciu palielm i o uspokajajacych wlasciwosciach nic mi nie wiadomo, wrecz przeciwnie, serducho czulem az w gardle. Widac rozne sa organizmy. Czulem tylko zamulenie, a to nie to samo co spokoj, bo ajk mowilem niby zamulenie, niby z pozoru spokoj, a w srodku lęki i jazdy.


to paliles chyba na dziko i byles zeschizowany ze ktos cie zlapie albo wystrachales sie reakcji jaka bedzie lub czerwonych oczu :) uwierz ze zapalil bys na spokojnie w domq to serce bylo by na miejscu
  • 0

#82

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mariush; Te argumenty sa tak oczywiste a nawet ich nie wymieniles.

Muhad, słabisz mnie.
Właśnie dlatego ich nie wymieniłem, że są oczywiste.

To o czyms swiadczy.

A świadczy to o tym, że miałem wątpliwości czy takie oczywiste i powszechnie znane argumenty Cię przekonają.

Jak dla mnie, nie robisz niczego innego, jak wywracasz kota ogonem.

Popatrz niżej, jakie to proste.
Ja np. nie jestem pewny, czy tu palisz marychę. Przykłady "doznań" przez Ciebie podane są tak oczywiste i powszechnie znane, że praktycznie każdy mógłby to napisać.

Sluchaj, palacz palacza rozpozna a Ty mi na takiego nie wygladasz, po tym co za bzdury wypisujesz tymbardziej hehe

No comments.
  • 0



#83

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie Maro :) , palilem u kumpla w mieszkaniu na domowkach, w klubie w piwnicy :D na studiach, nie bylo czym sie styresowac. Pare razy poszedlem na wyklady na fazie, to juz w ogole masakra i schiza, a juz najgorzej rozmawiac z wykladowca bylo, ale to moze 2 razy mi sie zdarzylo. Ale wlasnie, zapomnialem o czyms wspomniec. W Irlandii palilem hash i zupelnie inna faza, lepiej jakos moj orgaznim to tolerowal. Hash nawet lubilem palic, lepsze samopoczucie i mniej powalone jazdy mialem, tyle ze smialem sie z niczego.
  • 0

#84

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Muhad, słabisz mnie.
Właśnie dlatego ich nie wymieniłem, że są oczywiste.

A świadczy to o tym, że miałem wątpliwości czy takie oczywiste i powszechnie znane argumenty Cię przekonają.

Jak dla mnie, nie robisz niczego innego, jak wywracasz kota ogonem.


sztuka perfekt, sam sobie zaprzeczasz robiac to samo

W Irlandii palilem hash i zupelnie inna faza, lepiej jakos moj orgaznim to tolerowal. Hash nawet lubilem palic, lepsze samopoczucie i mniej powalone jazdy mialem, tyle ze smialem sie z niczego.


to wlasnie kwestia tego o czym pisalem wyzej, stezenia THC, jesli jest za duze, towar zepsuje ci calkowicie *banie* stawiajac cie w takiej sytuacji, w sumie blad ze tego nie wylapalem bo rowniez tak mialem, dlatego pale malo bo mialem rozne doswiadczenia i nigdy nie jestes pewien co dostaniesz chyba ze masz ogrodek :)
  • 0

#85

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aha i jeden raz (ostatni zreszta) w Wawie u kumpla palilismy z czegos takiego (nie wiem jak to sie nazywa) ze bierzesz bucha z butelki ktora zanurzasz w drugim naczyniu wypelnionym woda i wtlaczasz sobie wszystko do pluc. Mialem wtedy przerwe ponad rok z ziolem, nie minelo 5 minut i myslalem ze umre, to co sie ze mna dzialo to nie potrafie opisac. Moze to pare osob rozsmieszy, ale chyba mialem OOBE :lol mialem wrazenie ze wyszedlem z siebie i gadam sam ze soba siedzacym na przeciwko :lol , tak sie wtedy zeschizowalem ze nie moglem usiedziec w miejscu, nie potrafie tego opisac. Moj kumpel jakos to nazwal, ale nie pamietam jak, ze nieraz wpieprza sie taka faza jak jak sie za mocno pociagnie z tej butli. Towar byl warszawski, niech mi ktos powie ze tam nie bylo zadnej chemii :P po niczym nie mialem czegos takiego. Lezalem z 5 godzin zalany potem nie mogac spokojnie ulezec w miejscu, balem sie ze dostane zawalu :D Od tamtej pory nie palilem jeszcze, wole sie napic, wtedy chociaz pozostaje soba.
  • 0

#86

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha i jeden raz w Wawie u kumpla palilismy z czegos takiego (nie wiem jak to sie nazywa) ze bierzesz bucha z butelki ktora zanurzasz w drugim naczyniu wypelnionym woda i wtlaczasz sobie wszystko do pluc.

Czyli tzw. palenie z wiadra. No jazda jest konkretna, tym bardziej, że nie musisz wysilać się z zasysaniem, a dawka może być piorunująca :lol
  • 0



#87

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha i jeden raz (ostatni zreszta) w Wawie u kumpla palilismy z czegos takiego (nie wiem jak to sie nazywa) ze bierzesz bucha z butelki ktora zanurzasz w drugim naczyniu wypelnionym woda i wtlaczasz sobie wszystko do pluc


no wiadomo, bo chyba nie do d* ;)
wiaderka sa mocne, i dla tych co pala juz wiecej, dlatego taka twoja reakcja,
jedno jest pewne, jestes 100% dowodem na to ze marycha nie uzaleznia :)
  • 0

#88

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat , wcale Ci się nie dzwię ,że miałeś takie fazy:))) Powinno się nie przesadzać na początku. Poprostu zabardzo się uchachałeś :)) ) Zbyt duże borki się sciągnęło:P...U Ciebe odrazu widać, że nie paliłeś dużo.Widać to po opisie Twoich doświadczeń.

Chłopaki; jak się uprzeć to nawet wanny można zapalić hehe:)))
  • 0

#89

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mariushku; właśnie Twój komentarz mi wystarczy by utwierdzić się w tym ,że jesteś laikem odnośnie Marihuany.

Który dokładnie, o znawco?
I dlaczego?
  • 0



#90

wojtass_maniak.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie Tiamatku akurat nieraz zdarzylo mi sie palic skuna i jak to ktos nazwal "ziolo in vitro" heheh ani to ani to nie bylo napewno w niczym maczane, wiem jak ziolo smakuje. Zreszta jakby dil mieszal bake z taka chemia jak wypisaliscie to by poszedl z torbami bo nikt by tego nie kupil od niego, trzeba w ten sposub myslec.

Mariush mozesz z reka na sercu przysiasc ze nie probowales innych dragow poza MJ??? Bo wydaje mi sie ze tak. Pozatym naprawde nie da sie sluchac ciezkiej muzy na fazce, mozna posluchac 2 piosenki ale wiecej sie nie da, jakbys serio palil to na fazie bys sluchal np. reaggae albo cos podobnego, a trancu na codzien.

Co do rycia, to wodka o wiele bardziej czochra psyche niz palenie

Tiamat tak dziala palenie na pocztaku :) i nie jest napewno maczane w niczym tylko takie daje efekty:) Ale z czasem przyzwyczajasz sie do faz, wiesz co cie czeka i nie masz takich dzikich lotow :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych