Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to jest O_o


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#61

octopus.
  • Postów: 82
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I cóż to za temat?? Pomyślcie sami... Wkaraczam troche w kompetencje modów, ale to wszystko mi się nie podoba. Pomjając to, że jestem sceptycznie nastawiony do fenomenu tego zdjęcia (nieścisłości które przedstawił Dung + nie chce mi się wierzyć w istnienie getta + nie możesz być 100% pewien że to nie oddech), jak wygląda sam temat?? Wypowiedzi typu

Bo to się tak nazywa smile1.gif
Sam się tym zajmuję.

lub

Z nudów?

lub

ja moze jestem troche dziwna ale ten dym przypomina mi ... Dym? blink.gif

jak ktos chce zobaczyc to tam nawet elvisa zobaczy daje słowo:)

chyba nie mają żednego związku z tematem, więc po co one?? A problem w tym, że większość jest taka... Zauważcie że wypowiedzi bywalców i fachowców tego forum jest tylko kilka. Piszą tylko to co rozwija temat i koniec, bez zbędnych dodatków. Zachowują dystans, a cała reszta to jakby kłócące się dzieci w piaskownicy. Poza tym, jak już gdzieś dzisiaj pisałem śmieszy mnie to, że jakieś 70% tutaj wypowiadających się ma "staż forumowy" nie większy jak miesiąc, a uważa się za wszechwiedzących. Oczywiście nie mogę mówić że tak nie może być, bo przecież to forum nie musi być początkiem zainteresowań paranormalnych, ale patrząc na dojrzałość wypowiedzi co poniektórych, można stwierdzić jakim poziomem doświadczenia dysponują. Śmieszy mnie też to, że osoba w ciągu 5h swojej działalności na forum zdążyła już napisać prawie ćwierć setki postów.
To tyle :mrgreen:

Patrząc na to forum z perspektywy 8 miesięcy muszę powiedzieć, że zmienia się, oj zmienia...
  • 0

#62

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W mniejszym stopniu interesuje się manifestacjami, ale moim zdaniem to nic nadzwyczajnego. Co prawda te okolica getta, budzi pewne podejrzenia, ja bym jednak obstawiał na jakiś kurz, albo coś podobnego.
  • 0

#63

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

poczekamy na reszte zdjec:)
  • 0

#64

Poszukiwacz wiedzy.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"a kiedy to zdjecie bylo robione?"
-"29/12/2006 - dałem je dopiero teraz bo myślałem że jakoś sam, no ale znalazłem taką stronę to postanowiłem się podzielić."
Czemu gdy biore właściwości -> podsumowanie -> zaawansowane, to pisze: "Data zrobienia zdjęcia 2001-11-30 01:00"??
  • 0

#65

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sorry ale mam ciemny monitor. Dopiero jak to chcialem pokazac i otworzylem w paint-cie to zobaczylem, ze to palc zabaw. blush.gif Sorry jeszcze raz i zwracam honor wink1.gif.


Nic się nie dzieję przecież ;) . Po to chyba jest forum żeby podyskutować.

nie chce mi się wierzyć w istnienie getta


Sorki ale to są fakty historyczne akurat a nie moje domysły :) .

Śmieszy mnie też to, że osoba w ciągu 5h swojej działalności na forum zdążyła już napisać prawie ćwierć setki postów.


Jakaś żaluzja ? :P

Czemu gdy biore właściwości -> podsumowanie -> zaawansowane, to pisze: "Data zrobienia zdjęcia 2001-11-30 01:00"??


Nie mam najmniejszego pojęcia moge Cie zapewnić że były robione wtedy kiedy napisałem.
  • 0



#66

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Śmieszy mnie też to, że osoba w ciągu 5h swojej działalności na forum zdążyła już napisać prawie ćwierć setki postów.


a mnie to nie dziwi tez tak mialam:)

ja wstyrzymuje sie juz z komentowaniem do puki nie zobacze reszty zdjec :ojej:
  • 0

#67

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co tam jest niby ciekawego na tym zdjeciu? to zwykły dym :/
  • 0

#68

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przypomina mgłę śmierci, ale czy faktycznie nią jest, tego się nie dowiemy.
  • 0



#69

Igi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aparat ci zamarzł w połowie i tyle :)
  • 0

#70

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gosc mial sie tu pojawic chyba z nowymi fotami i z wyjasnieniami i goscia nie ma :D . Tak myslalem, ze sie juz nie pojawi.
  • 0

#71

waziu.
  • Postów: 66
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no chyba wreszcie trzeba sie pogodzić,ze na fotkach nie znajdzie sie ducha.
ale fajna fotka,to białem kształetem to do Pieska Leszka podobne:)
  • 0

#72

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gosc mial sie tu pojawic chyba z nowymi fotami i z wyjasnieniami i goscia nie ma grin.gif. Tak myslalem, ze sie juz nie pojawi.


Bo "gość" ma też inne rzeczy na głowie nie tylko ciągłe siedzenia na forum ;) . Zdjęć narazie szukałem u siebie a mam zamiar jeszcze u kolegi - cierpliwości nie każdy ma te 15, 14 lat że nie musi pracować/uczyć się ;)

no chyba wreszcie trzeba sie pogodzić,ze na fotkach nie znajdzie sie ducha.
ale fajna fotka,to białem kształetem to do Pieska Leszka podobne:)


Właśnie to chciałem pokazać że fotka jest dość ciekawa ;)
  • 0



#73

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo "gość" ma też inne rzeczy na głowie nie tylko ciągłe siedzenia na forum ;) . Zdjęć narazie szukałem u siebie a mam zamiar jeszcze u kolegi - cierpliwości nie każdy ma te 15, 14 lat że nie musi pracować/uczyć się ;)
Właśnie to chciałem pokazać że fotka jest dość ciekawa ;)


Spoko. Rozumiem, ze musisz sie cuzyc ale bez przesady. Jakos masz czas na pstrykanie fotek i uprawiania Parkour'a. A wiec? Gdzie sa te twoje dowody, ze zdjecie ejst prawdziwe?
  • 0

#74

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dung to co powiedziales jest bez sensu przeciez jesli jego przyjemnoscia jest Parkour'ato nie musi siedziec przez caly czas na forum jak to robia nie ktorzy (czy.t np. Ja) Atakujesz go bez sensu.
  • 0

#75

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dung to co powiedziales jest bez sensu przeciez jesli jego przyjemnoscia jest Parkour'ato nie musi siedziec przez caly czas na forum jak to robia nie ktorzy (czy.t np. Ja) Atakujesz go bez sensu.

W sumie masz racje ale staram sie dojsc do tego i wudowodnic, ze to jest zwykly fake, bo nim jest :P . A nasz kolega z uporem maniaka sie tego wypiera.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych