Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to jest O_o


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#46

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo to się tak nazywa :)
Sam się tym zajmuję.
  • 0

#47

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I bardzo dobrze na to mówi (tak btw. pisałem o tym w pierwszym poście ;) )

Bo to się tak nazywa smile1.gif
Sam się tym zajmuję.


Sami klimatyczni ludzie pozdrawiam ;) .
  • 0



#48

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To byla prawdopodobnie manifestacja ducha w postaci energii, najpardopodobniej ducha osoby z pobliskiego cmentarzyska zydowkiego.
  • 0

#49

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma tam żadnego cmentarza ale w czasie II wojny było tu getto żydowskie gdzie umarła naprawdę wielka ilość ludzi - głód, choroby itp.
  • 0



#50

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W takim razie mogła być to tzw mgła śmierci.
  • 0



#51

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po 1. Watpie, zeby to bylo cos waznego. Dla mnie to dym.
Po 2. Mam kolegow, ktorzy PK uprawiaja i im nie sa przydatne zdjecia jakis, jak ty to opisalem miejscowek. Poza tym ja tam zadnej nie widze.
Po 3. Pochodzisz z Sanoka. Slonce zachodzi tam o 16.00. Posta napisalem o 15.46. Czyli foto nie moglo byc zrobione dzisiaj. Moglo byc wczoraj. Tylko, ze wczoraj w Sanoku nie bylo tyle sniegu ile jest na zdjeciu, poniewaz dzisiaj od rana padal tam deszcz, ktory wszystko zmywa i topi. Twoja historia jest malo prawdopodobna ze wzgledu na te 3 punkty ;)
  • 0

#52

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po 1. Watpie, zeby to bylo cos waznego. Dla mnie to dym.


Szanujemy Twoje zdanie ;) .

Mam kolegow, ktorzy PK uprawiaja i im nie sa przydatne zdjecia jakis, jak ty to opisalem miejscowek. Poza tym ja tam zadnej nie widze.


Cóż nie będe tu reklamował żadnych for internetowych, ale na najbardziej znanym Polskim forum o PK jest osobny dział na zdjęcia z miejscówkami, gdzie ludzie z różnych miast pokazują gdzie skaczą. A to że nie widzisz miejscówki to po prostu nie masz zawodowego zboczenia ;) (ja jak widze jakaś barierkę to od razu myślę jak by tu ją przeskoczyć :D )

Pochodzisz z Sanoka. Slonce zachodzi tam o 16.00. Posta napisalem o 15.46. Czyli foto nie moglo byc zrobione dzisiaj. Moglo byc wczoraj. Tylko, ze wczoraj w Sanoku nie bylo tyle sniegu ile jest na zdjeciu, poniewaz dzisiaj od rana padal tam deszcz, ktory wszystko zmywa i topi.


Chyba na 3 stronie poinformowałem użytkowników forum kiedy zdjęcie to zostało wykonane - a mianiowicie 29/12/2006 ;) .

Twoja historia jest malo prawdopodobna ze wzgledu na te 3 punkty wink1.gif


Sam niewiem co to jest nie przedstawiłem żadnego stanowiska - po prostu uważam to za niezwykłe zdarzenie i chciałem wiedzieć co inni o tym myślą :) .

Pozdrawiam
  • 0



#53

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Towarzysz (jak komunistycznie się zrobiło :D ) siedział na dole bo zdjęcie było robione z podwyższenia i w tym momencie najprawdopodobniej skakał przez jakaś barierkę ;) . Wyedytowałem tamten post więc jak coś to tam są odpowiedzi na pytania.

Ponadto jest pewna niescislosc. Napisales, ze robiliscie trylko zdjecia miejscowek, a nie uprawialsicie wtedy parkour'a. A tu napisales, ze kumpel skakal przez barierke...

I jeszcze jedno. Na zdjeciu uwieczniliscie dom. Bez barierek. Chcecie komus biegac i skakac po domu? :D
  • 0

#54

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzisz mamy już XXI wiek i nie trzeba kilku ludzi do obsługi takiej maszyny jak aparat ;) .

I jeszcze jedno. Na zdjeciu uwieczniliscie dom. Bez barierek. Chcecie komus biegac i skakac po domu? grin.gif


Dom :o . Chodzi Ci o ten domek dla dzieci co sobie po nim biegają i wspinają ? Bo jeżeli tak to faktycznie mamy zamiar po nim skakać ;)
  • 0



#55

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z nudów?
  • 0

#56

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzisz mamy już XXI wiek i nie trzeba kilku ludzi do obsługi takiej maszyny jak aparat ;) .

Wiem, ze nie trzeba. Tylko na pcozatku zaznaczyles, ze chcieliscie sie przyjzec tej miejscowce (jaka jest zreszta dom), a pozniej piszesz, ze twoj kumpel biegal po tym domu. :]

Widzisz mamy już XXI wiek i nie trzeba kilku ludzi do obsługi takiej maszyny jak aparat ;) .
Dom :o . Chodzi Ci o ten domek dla dzieci co sobie po nim biegają i wspinają ? Bo jeżeli tak to faktycznie mamy zamiar po nim skakać ;)

Domek dla dzieci? Co one w nim robia? Bez doroslych? Do czego on sluzy? Chyba nie jest opuszczony co? Bo na takowy niewyglada :P
  • 0

#57

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiem, ze nie trzeba. Tylko na pcozatku zaznaczyles, ze chcieliscie sie przyjzec tej miejscowce (jaka jest zreszta dom), a pozniej piszesz, ze twoj kumpel biegal po tym domu. sohappy.gif


łejt łejt czas ! :D Nie pisałem że chcemy sie jej przyjrzeć tylko że mieliśmy ją sfotografować, to już wyklucza skakanie ? ;) A domu tam dalej nie widzę z którego katu bym nie patrzył ;) .

Ja już idę narazie jak możesz to zaznacz gdzie Ty widzisz jakikolwiek dom :) , jutro postaram się odpowiedzieć.
  • 0



#58

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

łejt łejt czas ! :D Nie pisałem że chcemy sie jej przyjrzeć tylko że mieliśmy ją sfotografować, to już wyklucza skakanie ? ;) A domu tam dalej nie widzę z którego katu bym nie patrzył ;) .

Ja już idę narazie jak możesz to zaznacz gdzie Ty widzisz jakikolwiek dom :) , jutro postaram się odpowiedzieć.

Sorry ale mam ciemny monitor. Dopiero jak to chcialem pokazac i otworzylem w paint-cie to zobaczylem, ze to palc zabaw. :oops: Sorry jeszcze raz i zwracam honor ;) . Mam jeszcze jedno pytanie. Dlaczego zwlekales z opublikowaniem tego prawie miesiac? I co to jest to takie cos na dole, jakby powalone drzewo? Skoro jestes przekonany, ze to cos paranormalnego to czemu sie pytasZ? Przeciez to dla Ciebie oczywiste :D
  • 0

#59

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dung czytaj wszystko;. przeciesz pisalo wczesniej ze on na wlasna reke szukal co to moze byc i dopiero potem dał to na forum


sami nazekacie ze ludzie glupoty gadaja a jak juz ktos uznal forum za zrodlo wiedzy i wsparcia to tez zle.
  • 0

#60

Vindel.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mały obłoczek dymu a tyle radości :P Kumpel z liceum pasjonował się pstrykaniem zdjęć :P na niektórych była mgiełka ale sił nadprzyrodzonych w tym nie upatrywał :) mówił że czasami tak mu wychodzą i tyle. Tylko on nie robił zdjęć cyfrówką i sam je wywoływał.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych