Skocz do zawartości


Zdjęcie

Userzy VRP po 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#91

Not Normal.
  • Postów: 83
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dlaczego forum ma być rozwiązane w 2012 roku ?

A tak to może założe z kimś forum , a jak nie to przejdę na jakieś ,, szare " forum .

#92

your_choice.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, że forum się rozerwie samo, to koniec świata je rozerwie. Aj naiwni ci ludzie.. wierzą we wszystko co im się wciśnie. Ale jak są takimi ludźmi.. cóż ich sprawa..

#93

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja będe pisał książki :D Na tym forum znalazłem całą mase inspiracji i napewno zaddedykuje wam jakieś opko :)

#94

Kajaka.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym skonstułował maszynę/Perpetum Mobile, która by wysłała wszystkie dzieci NEO na odległą galaktykę, a ich komputery wrzucił do morza i wreszcie na różnych portalach zapanował by spokój.. :] Wyobrażam sobie jakby wyglądała jakaś planeta z samymi dziecmi NEO :P

#95

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego forum kończy działalność? Brak środków pieniężnych? To ja chętnie coś prześlę, możemy je wspólnie utrzymać przy życiu i zdziałać to co babki moherowe z RM!



#96

Viranis.
  • Postów: 90
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego forum kończy działalność?


Tu chodzi chyba oto, że użytkownicy i zarząd straci wiarę w niektóre zjawiska paranormalne.

#97

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A dlaczego zakładacie, że nic się nie wydarzy. To znowu tylko spekulacje i sceptycy WIERZĄ, że nic się nie stanie :) Jaki paradoks. Tylko przyjmując obie możliwości jest się naprawdę zdystansowanym do tematu.



#98

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego forum kończy działalność?


Tu chodzi chyba oto, że użytkownicy i zarząd straci wiarę w niektóre zjawiska paranormalne.


A dlaczego zakładacie, że nic się nie wydarzy [...]


Decyzja ta została podjęta tylko i wyłącznie przez Administratora, reszta użytkowników jak i zarząd nie mają tutaj nic do gadania. Tak tylko przypominam i nalegam aby tutaj pisać to o co prosiłem w pierwszym wpisie. Nie pytać "Co, dlaczego ?" , "Nie!" itd. tylko wypowiadać się na temat tego gdzie będziecie "śmigać" po owym wydarzeniu (zamknięcie forum).

Tu nie chodzi o 2012, a o to co będziecie robić potem... gdy forum zostanie zamknięte.



#99

Viranis.
  • Postów: 90
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeniosę się na inne forum, ale raczej nie będzie takiej potrzeby, bo o obcych będzie można poczytać w gazecie. :mrgreen:
Na razie czekam na 14 Października może coś się zdarzy...

#100

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co takiego ma się wydarzyć 14 Października ?

A co do tematu, to prawdopodobnie pójdę poczytać inne paranormalne fora a w 2012 specjalnie posiedze 21 grudnia i popatrzę na burzę w internecie. Dodatkowo na niebie ma się coś ciekawego dziać więc też poobserwuje.

#101

Viranis.
  • Postów: 90
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obcy mają podobno wisieć nad ziemią przez 3 dni, ale data 2012 jest dużo bardziej wiarygodna.

#102

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uknułem pewien plan, przejmiemy forum po 2012, powołamy nowy zarząd i admina, i wszystko będzie dobrze (przynajmniej mam nadzieję).



#103

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uknułem pewien plan, przejmiemy forum po 2012, powołamy nowy zarząd i admina, i wszystko będzie dobrze (przynajmniej mam nadzieję).

To ja już rezerwuję miejsce na moda :D



#104

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mogę też być modem? Ale zmienimy kolor, co? :-)
Zielonym zasygnuje się zbanowanych. Ot, tak - na złość.

A tak serio, to trudno powiedzieć, co się będzie w przyszłości robiło. Czy ktokolwiek ma pewność zobaczenia jutrzejszego wschodu słońca? A tu jeszcze 4 lata. Może w grudniu 2012 będę promował jakąś powieść lub tomik wierszy, może nagram płytę... Zapewne zarchiwizuję co ważniejsze teksty z forum (część już błąka się po płytach), na pewno będę to miejsce bardzo ciepło wspominał. Też będę patrzał w okno, chciałbym, żeby padał śnieg. Siedząc oparty o ścianę, pijąc barszcz czerwony i wpatrując się w spadający biały puch, myśleć będę o o swoim życiu, odpływać w dal, trochę tak, jak gdyby był Armageddon i należało rozliczyć się ze swych grzechów, a trochę tak, jak zwykle, gdy myślę o śmierci, przemijaniu ze świadomością, że ten dzień może być moim ostatnim i lękiem, czy aby na pewno wykorzystałem go tak, jak chciałbym. Może będę chciał spędzić ten czas z dziewczyną, kobietą swojego życia, może zamiast niej będzie to on, a ja będę siedział w jego ramionach. I jeśli coś się wydarzy...

#105 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Zacytuję słowa pisenki "Kolejny koniec świata, a ja się śmieję". Aha i obiecałem sobie, że zgwałcę Reptaliana samca. Szczerze mówiąc to w 2012 roku chciałbym leżeć na koralowej wysepce na Pacyfiku. Ah zapomniałem, że ma być fala ...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych