Skocz do zawartości


Zdjęcie

Userzy VRP po 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
136 odpowiedzi w tym temacie

#76

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To znaczy ze VRP działa tylko do 24.12.2012 (chyba ;>) ??Pierwsze o tym slysze. A wracając do tematu to najprawdopodobniej przesiąde sie na inny paranormalny serwis :)

#77 Gość_Aliens

Gość_Aliens.
  • Tematów: 0

Napisano

jezeli ja mialbym tutaj coś powiedzieć to jeżeli wogóle przeżyje pamiętną datę 2012....to pierwsze co zrobie to chyba pójde do...kościoła... a później...studia...informatyka.....itp...

#78

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oj, nie lubię mówić o przyszłości. No ale cóż będzie mi brakowało tego. Wtedy będę już informatykiem ;) Nie ma co przewidywać, może ktoś akurat przejmie serwis :) Ale jeszcze zostało sporo czasu, więc cieszmy się z chwili obecnej :)

#79

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wszystko dobrze pójdzie,to po tej dacie powinienem być na studiach dziennych na Uniwersytecie Jagiellońskim(ach ten ambicje ;) ) i śmiać się z przerażonych zwolenników teorii końca świata w 2012,którzy nagle stwierdzili,że cała ta panika i cyrk wokół tej daty był zupełnie niepotrzebny.



#80

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a ja bede ze swoja ukochana kobieta, co mi tak koniec swiata :)

#81

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zobaczy sie, może będzie inne duże forum tego typu... Jesli NIC sie nie stanie w 2012 to napewno moja 'wiara' w paranormalne zjawiska a szczególnie różniej maści proroctwa bardzo osłabnie, a może wręcz zniknie. Kto wie jakie zainteresowania, hobby i zajęcia będzie sie miało za 5 lat.

dokładnie, to daleka przyszłość... nikt nie wie co napisac xP

#82

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja przestanę wierzyć w proroctwa zarówno współczesne,jak i te starożytne. A zjawiska paranormalne to nie tylko proroctwa przecież :rotfl:

#83

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

w 2012 będę panią magister historii 8)

#84

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

dokładnie, to daleka przyszłość... nikt nie wie co napisac xP


Te 4 lata zlecą jak z bicza ;)



#85

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja za około rok udam się na życiową wędrówkę. Więc pewnie nie doczekam wielu ciekawych artykułów dot. 2012 i zjawisk ufo, które będą potem się ukazywać :) Będę żyć jak bezdomny. Hah - mój wybór. Nie chce brać udziału w budowaniu takiej cywilizacji jaka jest teraz. Czy coś się stanie czy nie, ja zostaje ascetą. Najwyżej umrę z głodu, albo będę żebrać na ulicach... przynajmniej kilkanaście dni będę szczęśliwy. Z dala od obłudy telewizji, prasy, radia i innych zawszonych ludzi :P Tak tak - jestem nie normalny i mi z tym dobrze. Pozdrawiam Was Bracia i Siostry.

#86

Danzal.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja za około rok udam się na życiową wędrówkę. Więc pewnie nie doczekam wielu ciekawych artykułów dot. 2012 i zjawisk ufo, które będą potem się ukazywać :) Będę żyć jak bezdomny. Hah - mój wybór. Nie chce brać udziału w budowaniu takiej cywilizacji jaka jest teraz. Czy coś się stanie czy nie, ja zostaje ascetą. Najwyżej umrę z głodu, albo będę żebrać na ulicach... przynajmniej kilkanaście dni będę szczęśliwy. Z dala od obłudy telewizji, prasy, radia i innych zawszonych ludzi :P Tak tak - jestem nie normalny i mi z tym dobrze. Pozdrawiam Was Bracia i Siostry.

Już Cię lubię człowieku!! Ja za trzy lata udaję się na taką wędrówkę... wprawdzie z głodu nie zamierzam umierać, ale zobaczymy jak to będzie. Nie widzę siebie, żebym gonił za możliwością przeżycia "jutra", łapiąc każdą złotówkę i tak w kółko do usranej śmierci... Wolę przeżyć jak Ty pół roku, ale szczęśliwy... przy okazji może uda mi się pomóc ludziom w potrzebie :D
Pozdrawiam Bracie ;)

#87

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co będę robił po 2012 roku? To dobre pytanie. Licząc swój wiek i to jak wiele przeżyłem zapewne stanę się realnie Death Dragonem. Tak poważnie to najprawdopodobniej będę w trakcje, kończenia dziennikarstwa i teologii za razem. Będę próbował stworzyć związek z jakąś dziewicą(chyba ze o to chodzi w końcu świata - zabraknie ich), spłodzić syna i znaleść taką pracę która będzie mnie satysfakcjonowała. Ale to tylko są moje marzenia. Zapewne zgnije pod płotem, zapijaczony i poobszczywany, bo tak może tez wyglądac moje życie. Nie wiem sam co będę robić. Czas przyniesie...



#88

Immortal_Girl.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NiK4ND3R i Danzal.. podziwiam ! I chodź mam jedynie 16 lat to od dawna marzy mi się taka wędrówka ( jako dziecko chciałam zostać bezdomnym xD ) no cóż. Może marzenia się kiedyś spełnią ? ^^ Będe żyła bez telewizji, natłoku niepotrzebych mysli i kłopotów, bez wpływu na moje zycie mediów.. ah ^^
Poozdrawiam Bracie ^^

P.S. Kto wie może w Mojej wędrówce Cię spotkam jak będziesz sobie gdzieś smacznie spał xD hyhy xD
'peace'

#89 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Uważajcie z planami, bo po 2012 wszystko co wymyślicie będzie się dzialo na Waszych pięknych oczach...

#90

Nik4ND3R.
  • Postów: 100
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważajcie z planami, bo po 2012 wszystko co wymyślicie będzie się dzialo na Waszych pięknych oczach...


Chodzi Ci o tworzenie świata poprzez myśli ? Czy o magie fizyczą ? Odpisz ew na PW, żeby nie offtopować. Jeżeli możesz prosze o rozwinięcie.

Immortal_Girl - Za 4 lata w roku 2012, będziesz mogla uciec :) Albo jako 19 latka za 3 lata. Trzeba być silnym psychicznie i mieć odwagę.

W okolicach grudnia 2012 ja się będę koło Morskiego Oka w górach - Jak coś to zapraszam. :]


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych