Skocz do zawartości


Zdjęcie

2012 - bardziej niezwykły niż nam się zdaje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
237 odpowiedzi w tym temacie

#31

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej, ej... czy ktos tu czasem nie zapomnial wlaczyc z rana myslenia?

nie ma zadnych inteligentnych sygnalow z centrum galaktyki. nie ma zadnej nasilonej aktywnosci slonca. to jest wszystko pseudonaukowy belkot - podciaganie jakichs strzepkow informacji pod wczesniej zalozona teorie.

wystarcza 3 minuty na sprawdzenie tych informacji w googlach i wszystko sie wyjasnia. ale wy widac wolicie tkwic w przekonaniu o prawdziwosci tekstu, krory jest posmiewiskiem w srodowisku naukowym.
  • 0

#32

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jarecki_ole galaktyka nie rozszerza się ;) to kosmos się rozszerza
  • 0

#33

Luk2222.
  • Postów: 39
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

JA osobiście wieże w to i dla tego myśle że trzeba wspierać duchowo Ekipe "Projekt Cheops"
  • 0

#34

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

krory jest posmiewiskiem w srodowisku naukowym.

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
na przykladzie tematu "nieomylni naukowcy?" :)
  • 0

#35

Lupus.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej, ej... czy ktos tu czasem nie zapomnial wlaczyc z rana myslenia?

nie ma zadnych inteligentnych sygnalow z centrum galaktyki. nie ma zadnej nasilonej aktywnosci slonca. to jest wszystko pseudonaukowy belkot - podciaganie jakichs strzepkow informacji pod wczesniej zalozona teorie.

wystarcza 3 minuty na sprawdzenie tych informacji w googlach i wszystko sie wyjasnia. ale wy widac wolicie tkwic w przekonaniu o prawdziwosci tekstu, krory jest posmiewiskiem w srodowisku naukowym.



Tak, tak generalnie nie ma żadnych sygnałów ani z centrum galaktyki, ani o nasilonej aktywności słońca, a tegoroczna Zima to amerykańskie działanie Haarpem na złośc Putinowi żeby mniej gazu sprzedał :brawo:
  • 0

#36

mart.in.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...biegunów magnetycznych Ziemi co w konsekwencji spowoduje odwrócenie kierunku ruchu Ziemi i totalną zagładę ludzkości.


ale bez jaj wrzucacie wszystkie teorie do jednego worka i potem caly worek jest krytykowany, przeciez Ziemia nie bedzie sie obracac w przeciwna strone, jak mozna sobie cos takiego wyobrazac, gdyby to byla prawda to przy zmianie kierunku obrotu Ziemia przez chwile wogole byl sie nie obracala, i co wtedy, zadnego przyciagania Ziemskiego ? to jest aburdalne


artykul bardzo ciekawy, nie widze w nim zadnych teorii spiskowych czy powodu do smiechu dla "naukowcow", a tak na marginesie jesli jeszcze tlumaczony z ang to dobra robota

ktos wspomnial, ze z piramid korzystali jedynie aztekowie i majowie nie bedac przy ich budowie
Majowie mogli uczestniczyc przy budowie piramidy pierzastego węża, ktorego niby teraz oczekuja wraz z przyjsciem tej oczekiwane daty w 2012, tyle, ze nei musieli byc tworcami projektu, cala ich wiedza opierala sie na znajdujacych sie w swiatyni pierasztego weza ksiegach - swego rodzaju instrukacjach korzystania z wlasciwosci piramidy, dlatego tez musieli miec niezla zalamke kaplani, gdy im zaczeli sie panoszyc hiszpanie, ktorych pierwszym posunieciem bylo spalenie wszystkich ksiag...

a wogole jesli przymknac na chwile oko na pewne nieudowodnione sprawy to mozna sie zastanawiac kogo powrotu oczekuja majowie, z tego co wiemy pierzasty waz byl raczej pozytywnym bogiem, nie skladanu ku jego czci ofiar ludzkich, tak jak to jest w przypadku niektorych bogow aztekow

tegoroczna zima to nagrzany Atlantyk, raczej syndrom ocieplania sie klimatu
  • 0

#37

Matthew.
  • Postów: 73
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moim zdaniem nic się nie stanie, już wiele razy przewidywano takie rzeczy, a gdzieś czytałem że kalendarz Majów nie kończy się na 2012 roku tylko coś ponad 9000... ;)
  • 0

#38

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

nie ma zadnych inteligentnych sygnalow z centrum galaktyki. nie ma zadnej nasilonej aktywnosci slonca. to jest wszystko pseudonaukowy belkot - podciaganie jakichs strzepkow informacji pod wczesniej zalozona teorie.


Też mi sie tak wydaje,ale w coś niezwykłego w 2012 rok to wierze.
  • 0

#39

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.
na przykladzie tematu "nieomylni naukowcy?" :)

do pewnych rzeczy nie trzeba byc nieomylnym naukowcem, a jedynie uwazac na lekcjach fizyki. pamietaj, ze wiekszosc tych teorii jest propagowana przez osoby nie majacaje wiedzy na ten temat, a jedynie kierujace sie logika i domyslami. czesto to nie wystarcza, czego przyklad masz np. tu:

Ziemia przez chwile wogole byl sie nie obracala, i co wtedy, zadnego przyciagania Ziemskiego

i nie trzeba byc super-wszystkowiedzacym-naukowcem, zeby to sie wydawalo smieszne.

Tak, tak generalnie nie ma żadnych sygnałów ani z centrum galaktyki, ani o nasilonej aktywności słońca, a tegoroczna Zima to amerykańskie działanie Haarpem na złośc Putinowi żeby mniej gazu sprzedał :brawo:

to Ty sie blaznisz, nie ja ;)
  • 0

#40

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eurycide, o związku Kunab Ku z przechodzeniem Ziemi przez równik galaktyczny, ustawianiem się w jednej linii i tym podobnych debilizmach było już mówione tutaj i w debacie o 2012. Nie wiem po co powtarzać istniejące wątki.
  • 0



#41

Voltaire.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no offence ale jak dla mnie to jest bełkot. jedyzne z czym sie zgadzam to to ze majowie byli swietnymi astronomami. ustawili tak swoje budowle ze na koniec ich kalndarza bedzie mozna zaobserwowac pewne zjawiska.
  • 0

#42

Furion.
  • Postów: 39
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawy i interesujący artykuł. Mam nadzieję że nie będziemy żałować że dożyliśmy 21.12.2012r. Bardzo prawdopodobne że wtedy nastąpi koniec świata lub jakiś przełom w nauce. Może człowiek stanie się nieśmiertelny ?? Może nauczymy się wskrzeszać do życia innych ?? A może właśnie to będzie przyczyną naszej zagłady ? Tego nie wiem, zresztą jak pozostali. Wszystko się wyjaśni za 5 lat a to wcale nie długo, a jeżeli to jest koniec świata to lepiej żeby ludzkość pozostawiła po sobie dobre wspomnienia, tylko nie wiadomo dla kogo... Może czas zatoczy kolejny okrąg ?
  • 0

#43

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak gadamy gadamy, a ja jestem ciekaw, co się takiego zmieniło podczas ostatniego końca długiego cyklu...
  • 0

#44

Grafik NPN.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nic sie nie zmieniło:) nasz kalendarz jest lepszy bo sie nie kończy, a że majowie byli zacofani to stwozyli debilny kalendaz z cyklami :-)
  • 0

#45

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie ciekawi przymykanie oka na kłamstwa i manipulacje oraz na krótką pamięć nawet administratora tego forum... Przecież w 2012 słońce w ogóle nie przetnie żadnej linii co zostało już udowodnione pod linkiem jaki został już tutaj, parępostów wyżej, podany (bodajże przez Lynxa).

Więc po co kontynuować ściemnianie ludziom? Jaki masz w tym cel, Eurycide?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych