Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny zegar...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest tak że w godzinach 1:00 - 3:00 nie można go nagrać... w dzień nie ma problemu a w nocy wskazówki się ruszają, wachadełko się huśta ja słyszę ten głośny głos ale nic nie da się na grać...
  • 0

#17

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam też stary zegar, jeszcze starszy i sprawny, ale jak ktoś znajomy umierał to wydawał z siebie dziwne odgłosy, mam w kompie plik z nagraniem ale to nie przypomina bicie zegara lecz chrupania z jakimś syczeniem. :aaa:
  • 0

#18

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to wrzuć na forum to nagranie Adders...
Co do tego Twojego zegara, to mój dziadek przytargał kiedyś do domku 19-sto wieczny zegar taki jak szafa, ogromny z wachadełkiem-ok godziny 2-lub 14 jak kto woli :] wydawał z siebie okropne odgłosy-jakieś jęki-dosłownie, ale tylko z 10-15 minut-co się okazało? Mechanizm zegara był w jednym miejscu nie nasmarowany i strasznie brudny :lol . Kto wie, czy z Twiom tak czasem nie jest-zastanawia mnie tylko to, że nic się nie nagrało :o o ile jest to prawda... ;)
  • 0

#19

Vizard.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam w domu zegar , bardzo bardzo stary...ma z 70 lat , nie chodzi już dawno ...Babcia mi mówiła jak byłem mały, że ktoś z rodziny umarł i zatrzymał się.,być może zbieg okoliczności ale często się słyszy o podobnych rzeczach....Nikt go nie naprawił do tej pory...Wisi jak wisiał...
  • 0

#20

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to jakaś lipa jest :P
Jednak czekam z niecierpliwością na rozwiązanie "zagadki zegara" przez Skrzypa ;)
  • 0

#21

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Kolejna ściema przez Mario, albo jest to jakieś paranormalne dziecko.. Już po raz nty, widzę jego temat z jakimiś zmyślonymi historyjkami...

Albo wielkie dziecko zagładniczej głupoty
Albo paranormalne dziecko paranormalnego świata o.O
  • 0

#22

FaRmEr0700.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm... Mario to jest wogole paranormalny czlowiek... Najlepiej jak go Chupacabra zaatakowala, to bylo lepsze do zegara <lol2> Jakos mu nie wierze...
  • 0

#23

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wydawajcie pochopnie osadow, bo Skrzypu juz zaznaczyl, ze nie bedzie nam stale tlumaczyl ze sa rzeczy o ktorych nam sie nie snilo.... :P ja tez nie wierze.
  • 0

#24

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta a ja mam w domu XIX wiecznego kota który jak miałczy to nikt tego nie słyszy tylko ja ;) nie no sorki ale ciężko w to uwierzyć... ale może dla tego jest to prawdopodobne... :o
  • 0

#25

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na forum sie nie da wrzucic pliku, oge wyslac na maila ewentualnie gdzies zuplowadowac byle nie rapidshare i megaupload


apropo zegarów, jak właściciel zegara umiera to faktycznie może zrobić cuda, ale też może ostrzegać przed niebezpieczeństwem, ja mam w tej sprawie doświadczenie , po śmierci taty, zegar zamilkł. zegarmistrz niestwierdził usterki, więc nie mógł go naprawić, po paru dniach "ruszył" ponownie ale juz bez dodatowych anomalii. ale w tym jest ziarno prawdy, zegar nie tylko odmierza czas ale coś więcej
  • 0

#26

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po śmierci taty, zegar zamilkł. zegarmistrz niestwierdził usterki, więc nie mógł go naprawić, po paru dniach "ruszył" ponownie ale juz bez dodatowych anomalii. ale w tym jest ziarno prawdy, zegar nie tylko odmierza czas ale coś więcej

A czy przez te kilka dni coś się wydarzyło :hmm: Jeżeli nie to sorry, ale o co ci chodzi, oprócz czasu co niby ten zegar odmierza, bo mnie to śmieszy :lol
  • 0

#27

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym na twoim miejscu powiedziała o tym zegarze rodzicom.Niech go w końcu naprawią!
  • 0

#28

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jak nie działa i nie jest popsuty??? :| to co powiedzieli jak nie mogli go uruchomić???

no poprostu mówią że nie ma żadnej usterki ale nie wiedzą dlaczego nie działa :|
  • 0



#29

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale Wy jesteście fajni :drink:

NIe mówie że dokładnie ten przypadek jest "paranormlany", tylko stwierdzam że zdarzają sie takie przypadki i że nie jade po mario na samym poczatku tylko daje mu jakies szanse :)
  • 0

#30

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż... Może czas wymienić go na elektryczny? :D

Mógłbyś zrobić eksperyment - poprosić rodziców (brata, siostrę, czy kogo tam masz pod ręką) żeby posiedzieli z Tobą do tej pierwszej i czy też to słyszą...

Masz psa? Mógłbyś sprawdzić jak reaguje :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych