Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny zegar...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W moim domu stoi 25 letni zegar, który wciąż działa... Lecz około godziny 1:00 zegar zaczyna bić strasznie głośno ( z całej rodziny tylko ja to słyszę bo nikt tak długo nie siedzi ) jego bicie wtedy słyszę w całym domu jak by w każdym pokoju on był a on stoi w pokoju po drugiej stronie domu... Nie mogę przez to spać bo wszystko cichnie dopiero o 3:00... Próbowałem EVP i na nagraniu w ogóle nie słychać ze mam zegar w domu :hmm:

Co o tym myślicie?
  • 0

#2

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja myślę, że zmyślasz.
  • 0

#3

Bubi.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten zegar bije przez 2h??? moze ma cos zepsute ze tak wali? a z tym evp to jak stawiasz dyktafon kolo zegara w nocy to go nie slychac??

jak dla mnie tez sciema
  • 0

#4

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mysle że przecholowałeś z medytacja :)
Tylko Ty go słyszysz, o tych godzinach?
Ej to wyjdz z domu w tych godzinach i sprawdz czy dalej bedziesz go słyszał :)
  • 0

#5

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sciema i to nie trzymajaca sie kupy. Nikt nie wie o tym glosnym biciu, bo tylko ty tak dlugo siedzisz? Zegar wali jak szalony przez 2 h, i nikt tego nie slyszy? Jasne. Probowales nagrac to huczne walenie, ale nic nie nie nagralo? smiechu warte :)
  • 0

#6

solo11.
  • Postów: 66
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

U mnie w domu stoi taki zegar który zatrzymał się w godzinę śmierci kogoś z rodziny.Zegar był zaniesiony do naprawy alepowiedzili że nie jest popsuty.I tak oto stoi 15 lat.
  • 0



#7

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to juz jest bardziej prawdopodobne szczegolnie, ze czesto sie o takich rewelacjach slyszy
  • 0

#8

Bubi.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak nie działa i nie jest popsuty??? :| to co powiedzieli jak nie mogli go uruchomić???
  • 0

#9

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

sciema i to nie trzymajaca sie kupy. Nikt nie wie o tym glosnym biciu, bo tylko ty tak dlugo siedzisz? Zegar wali jak szalony przez 2 h, i nikt tego nie slyszy? Jasne. Probowales nagrac to huczne walenie, ale nic nie nie nagralo? smiechu warte


W sumie już nie będe tłumaczył, że są na tym świecie zreczy o których nie mamy pojecia- bo po co mam mówić, Wy wiecie zawsze swoje i zawsze lepiej.
  • 0

#10

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki jestem otwarty na krytykę tą negatywną i pozytywną... Rozumiem tych którzy mi nie wieżą, bo mają do tego prawo... Lecz ja dalej stawiam na swoim... A co do pytania czy przesadziłem z medytacją - nie medytowałem nigdy... Aha i dodam ze nie biorę żadnych prochów halucynogennych...
  • 0

#11

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

którzy mi nie wieżą

Wieżę to możesz sobie z zapałek zrobic :)

No halucynogennych może nie, a jakies psychotropy?


Aha, mówie Ci wyjdz dzis w nocy, ja usłysz to bicie na dwór i powiedz czy dalej je słyszałes.
A tak na marginesie, jak jestes skarnie wyczerpany słyszysz w swojej głowie rózne głosy (ja czasem pierwsza brygade, raz taniec turecki a czasem to poprostu jakas muzyke- czasem głosy znajomych i jest to NORMALNY objaw :) )
  • 0

#12

Bubi.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale co postawiłeś dyktafon czy tam mikrofon koło zegara i żadne bicie się nie nagrało???
  • 0

#13

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

do Bubi'ego tak postawiłem obok zegara i nic nie było nawet cichego tykania... Skrzypu ja też czasem mam tak że coś mi gra w głowie na przykład Jackson albo Offspring... Ale z tym głosem zegara nie jest tak jak by to było w mojej głowie czuję bass tego dźwięku i słyszę ze wszystkich stron...
  • 0

#14

Bubi.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie no jak zaczął bić to bicie by się nawet na komórkę nagrało a on bije co godzinę czy tylko o tej 1??? i czy w innych godzinach cokolwiek się nagrywa z tego normalnego bicia czy też cisza???
  • 0

#15

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro jest stary to ma prawo głośno chodzić ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych