Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Twarze na wodzie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#16

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Apropo tych cyfrówek, gdyby się tak zastanowić, to cyfrówki- jak sama nazwa wskazuje nie posiadaja kliszy, a że na kliszy robi sie zdjęcia istnieje prawdopodobnieństwo, że śa one starsznie czułe, więc ośmielę się stwierdzic że to właśnie klisza ma wpływ na obecnośc duchów :P (na zdjeciu oczywiście).
  • 0

#17

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ponoć na cyfrówce też można zarejestrować ducha... Tylko że nie sposób udowodnić jego prawdziwości, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że to fake :P
  • 0

#18

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hail Victorious Dead!

Postąpili bardzo koleżeńsko, odwiedzili kumpli zanim zniknęli całkiem ;)
  • 1

#19

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiecie...to pewnie był czysty przypadek, że się takie twarze utworzyły...znacie obrazki, kóre są dwuznaczne? np. pokazują góry, ale jeśli przypatrzeć się bliżej to przypominają ciało kobiety? to pewnie coś w tym stylu :/
  • 0

#20

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

podobno ich twarze nie pokazywały sie tylko na wodzie , koledzy widywali je na scianach okrętu itd. zaloga byla przerazona, nie dziwne, skoro oddales cialo kolegi morzu a potem na scianie widzisz jego usmiechnieta twarz, mozna sfiksowac.
  • 0

#21

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszytsko za wszelka cene stracie sie podwazyc.

Kto, gdzie, jak? Bez przesady nie za wszelką cenę, ale jak widzę jedno zdjęcie słabej jakości, to próbuję najpierw sobie to wytłumaczyć (w miarę :) ) racjonalnie. Napisałem poprzednio, że ważną rolę odgrywają marynarze i to co widzieli.
Przecież tyle osób raczej by nie kłamało, bo i po co? Gdyby jednak nie ich opowieści to samo zdjęcie nie jest jakieś fantastyczne. W przeciwieństwie do autora artykułu, ja nie widzę tam wyraźnych, upiornych twarzy, a raczej niewyraźne zarysy przypominające twarz. Trochę to przypomina twarz z Marsa, gdzie okazało się, że to właśnie odpowiednie oświetlenie spowodowało tyle szumu (a może to było jednak coś więcej? Nie pamiętam :)) Gdyby nie pionowe linie, to twarz po lewej już nie byłaby taka ludzka. Niżej przedstawiam o co mi chodzi:

Dołączona grafika


Przy okazji zaznaczyłem szaraka, o którym była mowa :D
Im dłużej wpatruję się jednak w to zdjęcie, tym bardziej nie wiem co o tym myśleć :) Z
jednej strony uważam, że to po prostu ułożenie fal, ale te liczne obserwacje twarzy na
wodzie i to zdjęcie, to byłby zbyt duży zbieg okoliczności...
  • 0

#22

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja widze w sumie tylko jego glowe, ktora jest otoczona kolem, a na tej glowie ma czepek tongue1.gif widze wyraznie oczy, nos usta. Ale jak sie przyjrzec to widze jeszcze inne dziwaczne rzeczy, np po prawej kolo glowy domniemanego ducha jakas postac na kolanach sie kuli, jakby ktos ja powalil.

Gdzie ty widzisz takie rzeczy??? Przecież to zdjęcie jest takiej słabej jakości, że oprócz tych dwóch głów to więcej na nim nie widać. Przyglądałem się mu i nie wiem skąd wytrzasnęłaś takie opisy :hmm:
  • 0

#23

Paige.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mózg może wszystko sobie "przetworzyć" na twarze. :D
Może troche niejasno się wyraziłam, miałam na myśli to co (jak ktoś już wcześniej napisał) często jest tak, że na jakiś zdjęciach są np. góry, a my widzimy kobietę, albo są jakieś chmury, a my widzimy zwierze :D
  • 0

#24

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mózg może wszystko sobie "przetworzyć" na twarze. grin.gif


A jeśli nie mamy hipotezy co do właściciela tej twarzy, to na pewno będzie nim Jezus :P
  • 0

#25

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jeśli nie mamy hipotezy co do właściciela tej twarzy, to na pewno będzie nim Jezus tongue1.gif


Albo matka boska :lol
Tak w ogóle to tą twarz po lewej można tak samo podważyć jak tą z Marsa, jest tak samo niewyraźna i wygląda na akurat taki układ cieni.
  • 0

#26

Tefrian.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś czytałęm książkę chyba o tym samym przypadku i w niej było zdjęcie do złudzenia przypominające to tutaj z tym, że tam było zdjęcie załogi i te 2 osoby stały za marynarzem, który zginął następnego dnia. Musze jeszcze raz wypożyczyć tą książkę.
  • 0

#27

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:aaa: to się nazywa przeraźliwa fala :D byłem wiele razy nad morzem i to żeby fale się tak ułożyły jest tak samo prawdopodobne jak to że pisze z innej planety moim zdaniem może to być prawdziwe :wow:
  • 0

#28

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

reaper a skad wytrzasnelam te opisy to wlasnie stad, ze je widze i juz ;] moze mam wieksza wyobraznie niz ty :P
  • 0

#29

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W prawie kazdym przedmiocie i obiekcie mozna cos dojrzec...a zdjecie,kiedys widzialem lepsze...
  • 0

#30

ArsenPL.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjecie wyglada na wiarygodne ... widocznie w tedy bylo o wiele latwiej uchwycic duszki niz teraz ... ja tez tam po lewej widze twarz jakiegos ufola ... oprocz tych twarzy dominujacych ... porobili jescze inne rzeczy ale moze nie patrzel itak jak my i ich tam nie uwzglednili :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych