Skocz do zawartości


Zdjęcie

10 Dziwacznych starożytnych artefaktów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#61

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie wydaje ci się, że to pismo to pic na wodę? xD
  • 0

#62

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem te obiekty mogły dostać się w tamten okres przez dziury czasoprzestrzenne, czy jak to tam
P.S. Kiedy podłączali mi wodociąg i kanalizacje (z 2 metry pod ziemią) wżuciłem tam butelke z listem. Ciekawe czy kiedyś ją odkopią i uznają za taki ,,artefakt"
  • 0

#63

Barry Trotter.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Łooo ... niezłe materiały ... najbardziej zadziwiły mnie niemożliwe skamieniałości ... może naprawdę na Ziemi żyły inne cywilizacje , które się potem zdeewoluowały lub odleciały w kosmos ? Kamienie z Ica mogą być oszustwem , jak już wyżej nadmieniono , ale komu by się chciało ponad tysiąc kamieni ozdabiać :o Olbrzymie kule być możę stworzyła natura w dawnych czasach , ale ja jednak stawiam na inne cywilizacje , które żyły na Ziemi przed wieloma laty.
  • 0

#64

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to teraz nasza cywilizacja zwolniła tempo i to przez to Sceptyczne podejscie. Dawniej wierzono we wszystko... w Egipcie przeciez wierzyli w Boga słonca, wody itp... w Europie ludzie wierzyli w duchy, wiedzieli ze są i w to wierzyli... dla nich nie było zeczy "niewykonalnych" nie mówili ze coś jest nie mozliwe. Przeciez nikt w prehistorii nie uslyszal od kogos ze "My to bedziemy latac jak pterodaktyle!" a ktos na to mu odpowiedzial "Aaa mówisz takie science fiction". Przeciez nie mozna mowic ze wszystko jest nie mozliwe.. Ludzie przewyzszyli nauke nad marzenia. Ktos marzył o tym by wzbic sie w powietrze i w koncu mu sie to udalo, nie mówił ze jest to nie mozliwe, poprostu silnie w to wierzyl i w koncu mu sie udalo. Takie gadanie ze Ufo nie ma, duchow nie ma, nie da sie czegos tam to do niczego nie prowadzi... a co bedzie za jakies miliony lat? Kiedy to ludzie juz beda mieli statki kosmiczne typu UFO? beda smigac jak kursor na ekranie monitora z niezwykła precyzją? i co? nie mozliwe? a jednak... . Sceptyczne podejscie do zycia tamuje wszelakie mozliwosci. Moze faktycznie na naszej ziemi zyła juz nie jedna cywilizacja.. naukowcy to tylko mysla nad pierdolami.. skad niby wiedza ze jakis kamien ma iles tam milionow lat? po czym niby to wiedza? bo mikroskop im powiedzial? ziemia moze miec o wiele wiecej lat niz mówią to naukowcy. Oni to traktuja jako prace.. bez szlachetnych pobudek w tych czasach. Einstein robil wszystko dla ludzkosci... tak jak ten naukowiec (niemiecki chyba, nie pamietam nazwiska) co go zabili bo chcial energie darmowa zrobic. Ludzie tak na prawde cofają sie do tyłu zamiast isc dalej. Co ostatnio nowego wymyslili? Model samochodu? szybszy komputer? długopis który dłuzej pisze? telewizor plazmowy? i na co to? czy to cos zmienia na tym swiecie? bardziej moze modernizuje ale zbyt wielkich zmian nie widze. Ja wczoraj odkrylem na wsi jak pojechalem ze za stodoła były zakopane pociski niemieckie z dział... prababcia mi powiedziala ze tam staly dziala i potem jak juz je wzieli to zostawili pociski. Historia jest wszedzie.

Te odkrycia są niezłe. Nieprawdopodobne ale mozliwe. Jestem ciekawy jak to wszystko wyglądało kiedys. Jak wygladały rosliny w czasach prehistorii itp. niesamowite to musialo byc. Sam fakt ze po ziemi stąpały kilku tonowe giganty jest fascynujący. I co? ktos mi powie ze to SF? Dinozaury? phi.. a jednak istnialy. Wielkie potwory, Na lądzie, w powietrzu i w wodzie. Ja jestem ciekawy ile jest ukrytych artefaktów w morzach. Przeciez oceany nie które lądy przykryły, tam musi byc tego wiele. Co by to było za odkrycie gdyby odkryli gdzies głęboko pod wodą sarkofag ze sprzetem elektornicznym nigdy dotąd nie widzianym :D to by było dopiero cos. Tyle jeszcze do odkrycia przed ludzimi ale sceptyzm wszystko wyklucza. Wogole sceptycy nie widza zjawisk paranormalnych, ci co jednak w to wierzą są uznawani za świrów.
Moze jednak ludzie odkryją wszystko albo prawie wszystko co nam zostawili pradawni "ludzie"
  • 1

#65

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

te metalowe kule mogą byc tymi co tworzą kregi w zbożu (na kilku amatorskich filmach widzialem jak jakieś świecące kule latają w kółko i tworzą taki krąg) albo to PSI balle stworzone kupę czasu temu przez jakiegoś mistrza....
  • 0

#66

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

te metalowe kule mogą byc tymi co tworzą kregi w zbożu (na kilku amatorskich filmach widzialem jak jakieś świecące kule latają w kółko i tworzą taki krąg) albo to PSI balle stworzone kupę czasu temu przez jakiegoś mistrza....


Każda kula itp. (artefakty) według mnie były robione ku czci Bogu komuś zasłużonemu i każda ma swoją moc ale to tylko według mnie :D
  • 0

#67

icewielki.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

10. Olbrzymie kamienne kule z Kosta Ryki

Co do tego to mam pewną logiczną teorię:
Jeżeli pujdziecie sobie na tory gdzie jeżdżą pociągi znajdziecie zapewne masę kulek niektóre mniej "kulkowe" inne bardziej tak wiec jest to pewien efekt dosyć naturalny i chyba nie musze opisywać skąd one się biorą itp.

Tak samo z tymi wielkimi podczas kiedy po świecie przemieszczały się lodowce kształtując nasz teren, pasma górskie itp.. właśnie podczas tego zabiegu mogły powstać te ów cudowne i niezwykłe olbrzymie kamienie.
  • 0

#68

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

b) Inne inteligentne cywilizacje istniały na Ziemi, dużo wcześniej przed naszą zarejestrowaną historią

oczywiście już UFO :P wątpię czemu istoty z innej planety miałyby nam pomagać, skoro same mogły się dokształcać technologicznie...
artykuł ciekaaawy ^^
  • 0

#69 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Fajnie tak się ponabijać. To samo robią tzw. współcześni archeolodzy, gdy tylko znajdą coś niepasującego do "oficjalnej jedynej słusznej teorii ewolucji". Tylko powoli robi się problem, bo ta oficjalna teoria jest stworzona na podstawie kilku kości o objętości mniejwięcej równej objętości średniego busa (np policyjny VW T4, żeby było łatwiej kojarzyć :) . Natomiast tych niepasujących skamielin robi się coraz więcej...
Proponuję poczytać Michaela Cremo w wolnym czasie.
  • 0

#70

SmyX.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może oni byli bardzo zaawansowani technologicznie, ale wygineli wszyscy po tym jak były jakies galaktyczne wojny jak w "star wars", tylko jedni byli na to przygotowani i pożyli dłużej a inni nie i umarli odrazu... ? I w 2012 roku przylecą UFO i nas wszystkich wybiją, albo zabiorąna swoją planete? ^^
  • 0

#71

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak,rak to bylo tak ze ludzie zyli i umierali w jakis katastrofach.
I zyli juz wczesniej niz podaja zrodla tylko te katastrofy ich zniszczyly i tak bedzie i teraz
  • 0

#72

Vazok Than004.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to nie poznaliśmy swojej historii do końca.Przed nami było dużo więcej cywilizacji które wyglądem przypominały człowieka.
  • 0

#73

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W kwestii tego tematu pomocna moze okazac sie nastepujaca strona:

MM Group
  • 0



#74

Kish.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie tak się ponabijać. To samo robią tzw. współcześni archeolodzy, gdy tylko znajdą coś niepasującego do "oficjalnej jedynej słusznej teorii ewolucji". Tylko powoli robi się problem, bo ta oficjalna teoria jest stworzona na podstawie kilku kości o objętości mniejwięcej równej objętości średniego busa (np policyjny VW T4, żeby było łatwiej kojarzyć :) . Natomiast tych niepasujących skamielin robi się coraz więcej...
Proponuję poczytać Michaela Cremo w wolnym czasie.


Tzw. "współczesna archeologia" jest bardziej elastyczna niż mogłoby się wydawać. Teorie, szczególnie dot. rozwoju człowieka wciąż się rozwijają i uzupełniają. A te wszystkie bujdy na resorach o wielomiliardowych cywilizacjach można wsadzić sobie w kieszeń.
  • 0

#75

Kofodi.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe najbardziej zainteresowal mnie pkt 7 ciekawe ile w tym jest % prawdy ... moze 100 a moze 0 ale napewno swiadczy to o tym ze niewimy prawie nic o ziemi i ludzkosci...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych