Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z duchami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#16

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ale czemu tamci mieli wypadek, co sie takiego stalo bo ja tam nic nie zauwazylam - jada sobie jada, nagle nie wiadomo czemu ,,aaaaa" i everyone is dead - bez sensu
  • 0

#17

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przyjrzyj się tej babce (duchowi jak kto woli :D ) na końcu jaką ona ma twarz, to tego się przestraszyli
  • 0

#18

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może ona po prostu zaczęła panować nad pojazdem i stąd ten wypadek.
  • 0

#19

Szkut.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może ona po prostu zaczęła panować nad pojazdem i stąd ten wypadek.

Ten film juz byl 100 razy na forum.. w pewnym momencie widac nawet golym okiem ze film jest sklejany z innym
  • 0

#20

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podaj czas, w którym to widać.
  • 0

#21

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Drugi filmik to typowe nagranie z wykorzystaniem trickow jak w horrorach, kto tego nie widzi, to brak slow.
  • 0

#22

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do drugiego filmiku, to dałem sobie spokój po 3 minutach i nie chciała mi się dalej tego oglądać, dlatego właśnie pytanie w jakim czasie to wszystko widać :D
  • 0

#23

Dark Shadow.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do drugiego filmiku, to dałem sobie spokój po 3 minutach i nie chciała mi się dalej tego oglądać, dlatego właśnie pytanie w jakim czasie to wszystko widać :D



po 7 min
  • 0

#24

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Na mnie nie zrobił wrażenia żaden filmik. Przypuszczam, że wszystkie, albo znaczna większość to fake.
  • 0



#25

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciemność, a porównaj sobie "świeżą krew" na forum z twoim doświadczeniem jakiego nabrałeś na tym forum? Jest różnica? z pewnością. Mnie też pare filmików nie przerażało, ale jeszcze nie jestem na etapie na którym ty jesteś :)
  • 0

#26

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To, że jestem trochę dłużej na forum może i trochę mnie tego nauczyło. Mimo wszystko warto kierować się też zdrowym rozsądkiem i zimną krwią w ocenianiu prawdziwości czegokolwiek. ;) Nie wszystko co wygląda jak duch, czy ufo nimi jest. Przyznam się, że kiedyś wystarczyło abym zobaczył cokolwiek i przechodziły mnie ciarki. Tak samo było z czytaniem opowiadań i historii o duchach. Teraz już mnie to nie rusza i nie wiem, czy to takie dobre. Nie mogę już poczuć dreszczyku emocji. No chyba, ze to co widzę dzieje się naprawdę. A to, że dołączyłem kilka miesięcy przed Tobą nie robi dużej różnicy. Nigdy nie byłem zwolennikiem szukania filmów z duchami na youtubie, gdyż jakoś mnie to nie przekonuje i nie kręci. Nie widziałem oszałamiającej ilości takich nagrań.
  • 0



#27

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a to widzieliscie?!?


co o tym myslicie?na cmentarzu
  • 0

#28

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szada- to fake...przynajmniej wg. mnie. To akurat na mnie wrażenia nie robi, bo jest wg. mnie mało przekonujące. Moge się mylić, ale jestem pewna, że to fake...
  • 0

#29

freez.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmik przedstawia wypadek samochodowy, który wydarzył się w miejscowości Sintra w Portugalii. David, Tiago i Tania wyjechali w góry. Późną nocą nie mogąc znaleźć głównej drogi, natrafili na autostopowiczkę, którą postanowili podwieźć. Dziewczyna powiedziała im, że miała wypadek. Chwilę później wydarzyła się tragedia. Tiago i Tania - niestety, zginęli. Przeżył tylko David, który jednak w żaden sposób nie mógł wytłumaczyć tego, co wydarzyło się tamtej nocy. Nie wyjaśnione jest też, co stało się z autostopowiczką. Świadkowie zeznali, że niebyło tam nikogo, prócz Davida, Tiago i Tanii . Według miejscowej policji w 1983 roku, w tym samym miejscu miał miejsce inny tragiczny wypadek. Zginęła wtedy Teresa Hidalgo, łudząco podobna do dziewczyny zarejestrowanej kamerą.

Film jest prawdziwy...
  • 0

#30

Rodriquez88.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdziwy czy nie jedno jest pewne film robi wrażenie a autostopowiczka wyłąda ładnie
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych