Skocz do zawartości


Zdjęcie

Filmy z duchami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dark Shadow.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalazłam fajny filmiki o duchach nie wiem czy ten jest pradziwe ale wygląda że tak
Duch

ten drugi jest dla ludzi o silnych nerwach opowiada on jak to jest podwożąc nieznajomą osobę do domu tzw zbłąkaną duszę szukającą drogi do domu :P

Straszne

Wypowiedzcie siena ten temat...
  • 0

#2

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chyba to nie tutaj powinno trafić, ale mniejsza o to :)

Ten pierwszy filmik bym sam zmontował :D

Ten drugi już oglądałem i moim zdaniem bez sensu...
  • 0

#3

Igi.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musze przyznać, że drugi filmik robi naprawde wrażenie. To duchy wkońcu są czystą energią czy jak? :/
Pozatym ten "duch" przybrał taki stereotypowy wygląd...ubrana na biało...hmmm, może to Anioł?:-) A może przyszła po nich sama Śmierć :wow:
  • 0

#4

Czacha_47.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten drugi z deczka dziwny film, ale to mi wygląda na fake. To wyglądało bardziej ja urywek jakiegoś filmu lub coś podobnego, ale całkiem całkiem.
  • 0

#5

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwszy to dobra bajeczka :P
Drugi już był na forum, ale nie powiem, że zastanawiające :D
  • 0

#6

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oba chyba są fake'ami- w każdym razie nic specjalnego :sux:
  • 0

#7

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pzypominam iz niedawno an forum byl temat w ktorym pisalo iz naukowcy z Ameryki zrobili doswiadczenia i wyszlo ze pod wplywem leku przy wylowywania duchow mozna ytworzyc nieswiadomie np.telekineze,telepatie oraz np.duszenie szczypanie i tego typu zeczy
  • 0

#8

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten pierwszy to ściemka ale ten drugi robi zajefajne wrażenie :D tylko po co ktoś wstawił 7 minutowy film jak duch jest przez jakieś 2 minuty... moim zdaniem albo ktoś starał się nie miłosiernie żeby taki efekt uzyskać albo to prawdziwy duch autostopowicza :aaa: ja jak bym zobaczył taką babkę to dodał bym gazu i ile firma dała :D chociaż z tego co wiem to czasem i tak nie pomaga... :wow:
  • 0

#9

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chociaż z tego co wiem to czasem i tak nie pomaga... :wow:



nie pomaga?? możesz przybliżyć tą kwestię?
  • 0

#10

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Anonim1, dziwne, bo ja o tym nie słyszałem. Podaj link do tematu, bo ja pamiętam jedynie o takim, w którym poprzez pobudzanie odpowiedniego miejsca w naszym mózgu, ludzie mieli wrażenie oobe, albo że ktoś ich śledzi.
  • 0



#11

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzieś na internecie czytałem że zginęła dziewczyna motocyklisty. I za każdym razem kiedy przejeżdżał tamtędy jakiś motor zawsze pojawiała się zjawa. Przeważnie motocykliści zatrzymywali się gdyż była to bardzo urodziwa kobieta... raczej duch :D ale jeden nie zatrzymał się i nagle za plecami poczuł zimny powiew wiatru, i za sobą ujrzał tą kobietę... :aaa: jak znajdę stronkę gdzie to było to podam dokładny link do strony

Jeśli rzeczywiście uznać to zjawisko tylko za fałsz, czystą fantastykę jak wytłumaczyć, że owy duch autostopowicz pozostawia po sobie materialne ślady? Mam tutaj na myśli fakt gdy zaraz po dematerializacji kierowca zauważa zapięty pas, czy też pozostawioną chustkę, sweter czy jakikolwiek inny przedmiot? Co ciekawe czasem z samochodu giną różne przedmioty, które później odnajdują się na nagrobku owej zmarłej osoby!

Do jednego z najciekawszych przypadków kontaktu z duchem autostopowiczem należy to, które wydarzyło się w RPA w 1978 roku. Devin van Jaarsveld jadąc późną wieczorem motocyklem drogą zobaczył stojącą na poboczu młodą kobietę. Zaproponował, że ją podwiezie do najbliższej miejscowości. Dziewczyna nic nie odpowiedziała, po czym wsiadła na motor. Devin dał jej kask. W pewnym momencie po przejechaniu blisko 20 kilometrów wpadli w dziurę. Chłopak zatrzymał motocykl, aby sprawdzić, co się stało. Ku swojemu zdumieniu stwierdził, że dziewczyna zniknęła. Kask był przypięty do siodełka...

Dokładnie dwa lata później inny motocyklista jadąc tą samą trasą, w miejscu w którym Devin spotkał kobietę-widmo, nagle poczuł, że ktoś siedzi za nim na siedzeniu motocykla! Dziwna postać zapukała w jego kask... przerażony Andre dodał gazu i "zgubił" tego "kogoś" dopiero przy prawie 200 km/h! Małe "śledztwo" przeprowadzone przez motocyklistów ujawniło, że na przełomie kilku lat takich wydarzeń było sporo. Znalazł się również ktoś, kto oświadczył, że dokładnie w tym miejscu gdzie widywano autostopowiczkę zginęła jego żona. Opis wyglądu kobiety, jej ubrania pokrywał się w najdrobniejszych szczegółach.

Jeśli istnieje ciało i dusza, dlaczego nieprawdopodobnym ma być taki, a nie inny kontakt zmarłego z żyjącymi? Może chęć pozostania wśród bliskich jest silniejsza niż śmierć? Śmierć w pojęciu śmierci ciała... odpowiedź pozostawiam Wam.

Autostopowicze
  • 0

#12

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja pier**** ja siś prawie zesrałem na koniec bo myślałem ze oni ją odwiozą do domu i luz, a ty jakaś dzika akcja... Ktoś powiedział że by dodał gazu, ja bym tego nie zrobił bo bym pamiętał co się działo w filmie Widmo... Omg ten fil jest straszny...
  • 0

#13

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy ktos moze mi powiedziec co na dobra sprawe dzieje sie na koncu tego 7 minutowego filmu z autostopowiczka? Ona mowi ,,this is the place i had an accident, and died" i ledwo co te slowa sie koncza ludzie w samochodzie maja bez powodu (?) nagly wypadek, czemu? bez sensu, niech mi ktos wyjasni czemu tak sie dzieje bo chyba kierowca nie przestraszyl sie tych slow i nie spowodowal tym samym bezmyslnie tragicznego wypadku :/
  • 0

#14

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten pierwszy filmik to pic na wode fotomontaż, a ten drugi jest bez sensu. Skoro chodzi o tą dziewczynę to można było przyciąć go o co najmniej 3/4 i co się im nagle stało po kwestii tej dziewczyny? kierowca spanikował? ona zabija każdego kto ją podwiezie? bez sensu.....
  • 0

#15

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dokladnie bez sensuspodziewalem sie bez kitu czegos strasznego a tu tylko klijetka wrzeszczy :| pewnie nie przestraszylem sie dlatego ze nie ogldalem calego tylko 1/4 filmu na koncu , wnisek z tego ze oczekiwanie na cos niezwyklego wzmaga strach itp :) , pozatym koles ktory to krecil ma niezle umiejetnosci. dobre kadry , super ujecia, szczegolnie kiedy dziewczyna wrzeszczy (czemu reszta umiera w milczeniu?). pozatym polewka niesamowita z komentarzy na you tube :D :D :D , i jak trafnie zauwazyl jeden z komentatorow, kamerzysta mial niezly sprzet bo kamera z noktowizorem jest kosztowna. kazdy kto ma analogowa, lub cyfrowa kamere wie jak wyglada krecenie w nocy. takiego obrazu jaki widzielismy tam raczej nie da sie uzyskac. ale duch zawsze wyglada bardziej tajemniczo jak jest zielonkawy :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych