Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarna istota ? o_O


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#91

Hekate.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zawszę mogę cię zmusić albo siłą zaciągnąć :mrgreen: Ja tam nic takiego nie mam. Tylko boję się patrzeć po zmroku w tamtą stronę jak jestem na dworze, ale i tak zawsze patrzę. I boję się sama po ciemku wychodzić poza furtkę. No i te sny od czasu do czasu. I jak jestem sama w piwnicy to boję się tego otwartego okienka z dworu. I tamtego lasu. Niedługo obie zakwalifikujemy się do pokoju bez klamek :lol3:
  • 0

#92

Matixus.
  • Postów: 99
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od razu mówię, że nie wiem czy to była ta sama istota jak ta opisywana przez założyciela tematu i użytkownika Hekate.

Zacznę od początku. Wakacje 2008, 17 lipca. Byłem u ciotki na wsi. Z kolegą chcieliśmy pojechać sobie na basen, no ale jakoś odechciało nam się po tym jak dowiedzieliśmy się że basen jest 14km od miejsca w którym jesteśmy. Bliżej jest parę jezior więc zebraliśmy małą grupkę(6 osób) i pojechaliśmy nad te jeziorka. Była już pewnie 19. Zbieraliśmy się do wyjazdu, bo jednak trzeba te 5km przejechać. Dobra, 19:30 jesteśmy gotowi do wyjazdu. Przejechaliśmy koło reszty jeziorek i wyjeżdżamy na drogę. Jedziemy kawałek(przez las) i w końcu mój kolega staje i pyta "Słyszycie to?", jedna z dziewczyn która z nami była odpowiedziała "tak", aż w końcu tak staliśmy około 1 minute na drodze i w tym czasie już wszyscy słyszeli dźwięk, nie potrafię go wytłumaczyć to tak jakby ktoś do nas szeptał, ale coś mu w tym przeszkadzało(wiatr albo coś). W tym momencie zobaczyliśmy że w lesie, jakieś 40 - 50 metrów od nas stoi "coś". Był to jakby pies połączony z człowiekiem. Był całkowicie czarny i stał na dwóch łapach/nogach. Pazury tego czegoś były jakieś dziwne, nie takie jak mają zwykłe psy. Ogon miał postrzępiony, tak jakby był pocięty(?). Mój kolega krzyknął "S*********y", no i zaczęliśmy uciekać. To coś biegło za nami jakieś 500 metrów, ale dla nas te 500 ciągnęło się jak 5 km. W końcu to coś stanęło na drodze i ryknęło w sposób nie do opisania. Dźwięk huczał nam w uszach przez całą drogę do domu.

Następne spotkanie było 1 sierpnia. Siedzieliśmy(we 3) na mostku w środku pola(kto go zrobił nie wiem). Obok mostu ktoś zrobił sobie taki "mini-las" z drzewami iglastymi. W pewnym momencie coś co wyglądało jak to opisane w pierwszym spotkaniu, wybiegło na środek drogi pomiędzy główną drogą a nami. Ryknęło w ten sam sposób i uciekło w pole. Byliśmy tak przestraszeni, że od razu uciekliśmy do domu kolegi.

Trzecie spotkanie. 15 Sierpnia. To już widziała moja cała rodzina. W wakacje chodzimy do mojej drugiej ciotki. Często wracamy po 22:00. Szliśmy środkiem drogi, bo akurat nic nie jechało. Byliśmy już ok. 150 m od domu, gdy z podwórka domu, który stoi za naszym wybiegło "coś". Znów się wydarło i pobiegło w krzaki po drugiej stronie ulicy. Od razu poszliśmy do domu i rozmawialiśmy o tym czymś i co to mogło być.

Możecie mi nie wierzyć, ale to prawda. Nie piszę tego po to, żeby komuś zaimponować i powiedzieć "O widzisz jestem lepszy. Widziałem Czarnego dziada i jestem ziom". Po co miałbym to robić?
  • 0

#93

Kropa.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A gdzie to było dokładniej? Województwo, miejscowość.
  • 0

#94

Hekate.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możesz napisać gdzie jest ta miejscowość? Te ogony, które widzieliście były takie same jak u istot, które ja widziałam. Były długie i pocięte. Takie postrzępione. Nie wiem jak to opisać.
  • 0

#95

ChupaCobra.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

a Zmienialo to KSZTALT jesli tak to tak jak demon pustyni zobacz na Youtube

juz wiem po prostu teraz wiem ze nie chodzisz do kosciola chodz co niedziele a nawet w tygodniu ja jestem ministrantem tez widzialem kiedys cos podobnego jak mialem 7 lat i tez jak kolega mi w sylwka 2007 robil fote to kolo mnie stal duch :|
  • 0

#96

cmal.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może dasz nam tę fotkę tutaj? może być wszystko zamazane, prócz ducha oczywiście.
  • 0

#97

Perss.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie mógł być to jakiś zdeformowany człowiek, który ukrywał się pod jakimś płaszczem czy coś. Duży garb, zdeformowana twarz, płaskostopie + ta dzida. Może po prostu wypatruje swoje ofiary które nie zostały tak zeszpecone i je torturuje.
  • 0

#98

Muhomorniczy.
  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

W sumie mógł być to jakiś zdeformowany człowiek, który ukrywał się pod jakimś płaszczem czy coś. Duży garb, zdeformowana twarz, płaskostopie + ta dzida. Może po prostu wypatruje swoje ofiary które nie zostały tak zeszpecone i je torturuje.


wysoko prawdopodobne
  • 0

#99

Hekate.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To coś co ja widziałam nie zmieniało kształtu. W moim przypadku raczej nieprawdopodobne żeby to był człowiek. Chyba, że jakiś wilkołak :o
  • 0

#100

Muhomorniczy.
  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

To coś co ja widziałam nie zmieniało kształtu. W moim przypadku raczej nieprawdopodobne żeby to był człowiek. Chyba, że jakiś wilkołak :o


może sex z nim byłby dobry
  • 0

#101

ChupaCobra.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To coś co ja widziałam nie zmieniało kształtu. W moim przypadku raczej nieprawdopodobne żeby to był człowiek. Chyba, że jakiś wilkołak :o




moze to mothman wejdz na Youtube i zobacz czy podobnie wygladal
  • 0

#102

Hekate.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może sex z nim byłby dobry

Może sam spróbuj jak takie coś zobaczysz? :P

To zdecydowanie nie był monthman.
  • 0

#103

Kropa.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi też przyszła do głowy myśl o wilkołakach. Pasowałoby. Jedni widzą człowieka, ktoś inny psa, a jeszcze ktoś inny i to i to. Kto wie?
  • 0

#104

Hekate.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ja nie cierpię wilkołaków. Nawet mi nie mów, że to mogły być one :omfg:
  • 0

#105

Perss.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myślę że to na prawdę może być jakiś chory umysłowo człowiek podobny do Leatherface'a z Texas Chainsaw Massacre. Tamten też tylko umiał wrzeszczeć, był dość ostro walnięty umysłowo do tego tęgi i szybki. Wygląda mi to jak historie wyjęte rodem z horrorów.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych