Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny ksztalt miedzy 4 a 5 rano co to jest ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jednak w moim przypadku było to na 100% zmęczenie.


W 100% się z Tobą zgadzam :) Mnie zdarza się takie coś za każdym razem jak późnym wieczorem wychodze przed dom.
  • 0



#32

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdyby ten temat nie był sprzed roku to bym go do złotej maliny nominował :P
  • 0

#33

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witej! Niekoniecznie.... Pamiętaj,że zanim coś udowodnisz,musisz zazwyczaj odrzucić bardzo wiele. A niczego nie można lekceważyć i należy rozpatrzyć wszystkie,nawet te z pozoru najbardziej naiwne rozwiązania. Tak powstaje cała nauka....otwarty umysł. Żaden naukowiec nie zajmuje się tylko i wyłącznie super odkryciami,większość spędza życie na analizowaniu zupełnie wydawało by się niepotrzebnych rzeczy. Ale one służą innym. Myślę więc,że warto dokumentować nawet takie "przywidzenia" choćby po to,by móc oddzielić "ziarno od plew".
  • 0

#34

Laspientas.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

#1 Pewnie ktoś z domowników szedł do ubikacji. ;)
  • 0

#35

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też tak mam, ale to pewnie zmęczenie. Ludzie coś dziwnego zobaczą i już na forum napiszą :P .
  • 0



#36

Mayk3l.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zawsze kładąc się spać widze takie rzeczy.

Chodzi mi tu o to że lubię długo przesiadywać przed komputerem i gdy nagle położe się spać i pogaszę wszystkie światła to widzę przed oczami światła i migawki ( jeśli popatrzymy się na słońce albo na iskrę podczas spawania to widzimy przed oczami to samo ). Wydaje mi się że ty to samo widziałeś.

Nieraz jak popatrzę na ścianę to widzę kilka czarnych plamek. Gdy zacznę podążać za nimi wzrokiem to zaczną mi uciekać w którąś stronę. Wydaje mi się że to jest powodem tego zjawkiska ;)
  • 0

#37

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BRAVO mądra wypowiedź gratulacje 99,8% to zmęczenie 0,1% wyobraźnia 0,1% zjawisko które nazywa się z resztą nie wiem jak się nazywa ale z resztą nie ważne gdy jest jasno i szybko spojrzymy w inna stronę widać smugę czarną :x
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych