Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny ksztalt miedzy 4 a 5 rano co to jest ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ontrist.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miedzy 4 a 5 nad ranem widzialem czarna postac nie iala nic nie przypominala czlowieka bym to czarny prostokat przybieglo to z taka szybkoscia po pokoju przez chwile stalo w drzwiach i zniklo co to jest pomocy ??
  • 0

#2

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trzeba było spróbować się dowiedzieć co to jest, a nie schować się pod kołdrą.

Nie znoszę takich pytań. Trzeba było zapytać, a nie bać się... I tak kiedyś wszyscy umrzemy.
  • 0

#3

Dung.
  • Postów: 58
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Byla to "czarna postac nie iala nic nie przypominala czlowieka bym to czarny prostokat". Sam sobie udzieliles odpowiedzi. Czlowieku, z takimi historyjkami idz strasz 5-letnie dzieci -.-
  • 0

#4 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

A może to jakaś ... czarna postać? :) Następnym razem złap ją i zrób zdjęcie. Takich okazji nie wolno przegapiać. A może to był duch?... Kto wie....
  • 0

#5

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

co to jest pomocy ??

Sory ale moim zdaniem to twoja wyobraźnia, przebudzony ze snu dobrze nie kontaktowales i wyobrazilo ci sie takie cos, albo miales zaspane oczy i przez mgłe wydawalo ci sie ze cos sie porusza.
A jesli chodzi o to że widziales postac nie przypominajaca czlowieka ktora miala forme prostokata to nie skomentuje tego :)
O 4-5 człowiek jest najmniej sprawny bo jest tak zaspany, nawet akcje wszelkie zatrzymania groźnych przestepcow sa z reguly o w tych godzinach aby zmniejszyc ich sznase, to bylo przemeczenie.
  • 0

#6

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może teściowa ? ;)
  • 0

#7

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może rzęsy Ci się skleiły, jak to zwykle bywa po przebudzeniu lub wpadła Ci jedna do oka? ;)

Mogło to dać efekt czarnej postaci...
  • 0

#8

Bushvalk.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a może to był po prostu cień i już-jak masz okna w pokoju ( a zakładam, że masz :lol ) to może po prostu cień z zewnątrz się tak ułożył, choć bardziej się skłaniam ku temu, że przewidziało Ci się to :)
  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie przydałaby się poprawa pisma i lekkie odetchnięcie zanim zabierasz się do pisania. Ja nie mam zamiaru tego poprawiać, bo nigdy się nie nauczycie. Chyba trzeba będzie niektórym zrobić kurs jak należałoby wypowiadać się na tym forum.

Poza tym twierdzę, że to zmyśliłeś. Udowodnij mi że tak nie jest i powiedz coś więcej o tym wydarzeniu.
  • 0



#10

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeżeli to nie jest ściema... a według mnie na 99,9% jest :) to dlaczego przestraszyłeś się biegnącego czarnego prostokąta :D ja jak bym zobaczył takie coś to pomyślał bym że albo śpię albo wylądowałem w jakimś wymiarze w którym żyją czarne biegające figury geometryczne :rotfl: dobra sory poniosło mnie. Trzymam się wersji że to ściema
  • 0

#11

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Więcej szczegółów, nie podałeś żadnych kluczowych informacji. Usiądź spokojnie, przypomnij sobie wszystko i napisz po kolei ze szczegółami. Być może był to cień...
  • 0



#12

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciemnosć- jak dla mnie podal wystarczajaco duzo szczegolow:

widzialem czarna postac

bym to czarny prostokat


Mi juz wiecej nie trzeba ;)
  • 0

#13

Ontrist.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytalem sie mojego krewnego ktory mieszka we wloszech (bylem tam na wakacjach) on widzial cos podobnego okolo godziny 13 a 14 ogladl telewizje skrawkiem oka popatrzyl na swoja lewa strone i zobaczyl czarna postac bardzo przypominajaca moja wersje tej "Zjawy" byla ona rownie szybka. Po 1,5 sekundy postac przeszla przeleciala niewiem jak to nazwac. Jesli widzialy to dwie osoby to czy to jest zmyslane czy nie. Dopisuje jeszcze ze moj krewny widzial to pierwszy.

Ps. Gdyby to byla bujda znalazl bym sobie lepsza bardziej przekonujaca historie i napewno nie szukal bym tego forum zeby to napisac
  • 0

#14

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

skrawkiem oka popatrzyl na swoja lewa strone

No tak skrawkiem oka, skrawkiem oka to ja widze UFO, sory za to ale rózne wrażenia ktore powstaja u czlowieka spowodowane oswietleniem lub nawet patrzeniem skrawkiem oka nie sa zjawiskami paranormalnymi!
  • 0

#15

Ontrist.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To czemu ja widzialem to samo u mie w pokoju swieci sie caly czas lampka nocna to prawda bylem troche zaspany wtedy ale moj krewny widzial to samo
obejzal sie wtedy na prawo i widzial ta uciekajaca postac przez ulamek sekundy
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych