Skocz do zawartości


Zdjęcie

Area 51


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
164 odpowiedzi w tym temacie

#76

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie w Area 51 są testowane szpiegowskie samoloty i inne ,, wynalazki " . :)
  • 0

#77

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

styczeń-czerwiec 2007

W ciągu ostatnich 10 miesięcy pojawiło się sporo nowych budynków i zabudowań w obrębie bazy - zwłaszcza jej południowej części. Najbardziej znaczące z nich to:


1. Olbrzymich rozmiarów nowy hangar na pd.-wsch. od południowej rampy. Budowę rozpoczęto w styczniu, na początku czerwca 2007 nie był jeszcze ukończony (widoczne były szczegóły i elementy konstrukcji). Jego przybliżone rozmiary są 1,5 razy większe od największego dotychczas hangaru w Area 51 czyli - H-18. Wynoszą odpowiednio: szer.= 61m, dł.= 122m, wys.= 30,5m. W odległości ok. 150m został usypany potężny wał ziemi zasłaniający widok przed hangarem jak i częściowo sam hangar - przynajmniej do wysokości ok. 10m.
Możliwym kandydatem na nowy "schowek" jest szeptany tam i ówdzie Lockheed SR-72 UAV Mach 6
2. Opisany niżej (lato 2005) nowy i rozszerzony hangar H-19 uzyskał specjalne ekrany zasłaniające widok od strony Tikaboo, ale również od... strony samej bazy, co już jest oznaką albo wzmożonej ochrony w samej bazie, lub wyraźniejszym podzieleniem stref wpływów poszczególnych koncernów, które wykorzystują ten obszar dla własnych celów.
3. Nowy, niewielkich rozmiarów budynek na pd.-zach. od hangaru H-8
4. Nowy 2-piętrowy budynek na pd. od Hangaru H-18. Zbudowany ze względu na rozwój południowej części bazy, pełniący rolę nadzoru administracyjnego i zarządzania jest również świadectwem wyraźnego przejścia nowych projektów w tę część Area 51.
5. Budynek w części składu materiałów wybuchowych o nieznanym przeznaczeniu.

Na mój gust jakieś nowe tajne projekty się szykują. Zbudowali taki ogromny hangar, ze szkoda gadać.
Zaczerpnięte ze strony Dreamland Online
  • 0

#78

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tu jest trochę więcej o tym ;)
http://www.koscielec.pl/nowe.htm
  • 0



#79

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To właśnie z tej strony zaczerpnięte :lol
  • 0

#80

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No coś takiego :P
  • 0



#81

Ma Cherie.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to zaczynamy !

Strefa 51 , nazwana tak od określenia na starej mapie Newady, jest rzekomo ściśle tajnym wojskowym obiektem,mieszczącym sie w samym sercu poligonu Nevada i obejmującym część olbrzymiej bazy sił powietrznych Nellis Air Force Range. Pisze tu rzekomo ponieważ amerykański rząd nie potwierdza istnienia tego obiektu.

Co mówią zwolennicy ?
Strefa 51 to baza, w której wojskowi przechowują obcy statek kosmiczny. Jest to również miejsce. w którym ma miejsce ściśle tajna współpraca wojska z obcymi istotami. To co dzieje sie w strefie 51 to dowód na to ze nie tylko obce cywilizacje istnieją ale także na to iż rząd USA wie o nich od wielu lat i z nimi współpracuje.

Co mówią sceptycy ?
Strefa 51 to supertajna wojskowa baza eksperymentalna, w której amerykański rząd projektuje, konstruuje i testuje nowoczesne pojazdy, broń i systemy łączności. I to wszystko.

Jakość dowodów potwierdzający zjawisko : Słaba ( z uwagi na nie potwierdzenie tego obiektu przez rząd)
Prawdopodobieństwo że zjawisko jest paranormalne: Niskie ( z uwagi na to że nie mogę sformułować ostatecznej konkluzji na podstawie niepotwierdzonych teorii i szalonych domniemań)
  • 0

#82

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ponoć Strefa 51 jest już nieczynna, tak więc po co im tam straże ? Jeśli nie mają tam nic do ukrycia to powinni opuścić to miejsce. Jednak możliwe, że boją się prawdy. Wielu byłych już pracowników ze Strefy 51 opowiadało o beczkach z chemikaliami, które palono i zakopywano pod ziemią na terenie Strefy 51. Wielu pracowników zapadło na nieznane choroby poprzez zwiększonej dawki chemikaliów, które wdychali podczas pozbywania się owych beczek. U kilku pracowników stwierdzono (ja osobiście nazwałbym to mutacją skóry :ojej:) zapalenia skóry - na plecach pojawiały im się obszary wyglądające jak łuski ryb, te obszary strasznie krwawiły, dopiero po śmierci jednego z pracowników Strefa 51 wprowadziła większy nacisk na higienę pracy. Wszystko to usłyszeć mogliśmy niedawno w programie "Return to Area 51" na Discovery.

A teraz parę zdjęć satelitarnych dowodzących, że Strefa 51 nadal funkcjonuje:

Strefa 51 w całości:
Dołączona grafika

Na dole widzimy jeden samolot pasażerski typu Boeing, a u góry kilka mniejszych wyglądających na prywatne samoloty pasażerskie.
Dołączona grafika

Tego obiektu określić nie potrafię, wygląda na jakąś przyczepę z radarem, czy coś w tym stylu.
Dołączona grafika

A tutaj jeden z hangarów (lub jeden z budynków biurowych), a dookoła niego cała masa zaparkowanych samochodów.
Dołączona grafika

Jeśli to jest opuszczona baza wojskowa, to ja jestem jednym z Szaraków ... :P
  • 0

#83

Slayer.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak naprawdę Area 51 już dawno temu przestała być miejscem badań nad najnowocześniejszymi technologiami. A ta cała otoczka na zewnątrz to zmyłka żeby ludzie dalej tam przyjeżdżali, a nie im się pchali do naprawdę tajnych baz. Widziałem niedawno program na Discovery o firmie, która ma własnego satelitę i na zlecenie robi zdjęcia, często dostają zlecenie sfotografowania areny 51 i dziwią się że nikt im tego nie zabrania, choć władze mogą im tego zabronić.
  • 0

#84

Mentoris.
  • Postów: 225
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja podejrzewam też, że to wszystko tej chwili jest jedną wielką zmyłką. Skierować uwagę wszystkich na Strefę 51, po to aby nie rozglądali sie gdzieś indziej. Mnie zawsze zastanawiała jawność w ich polityce obronnej. Np wyrzutnie rakiet strategicznych są jawnie porozmieszczane po całym kraju, niezamaskowane, a przy każdej z nich stoi tablica informacyjna co to za obiekt i do czego służy. Zbyt jawne? A może o to chodzi? Może USA trzymają w zanadrzu inną tajną broń i nie chcą aby szpiedzy się rozglądali gdzieś indziej?
  • 0

#85

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o strefe 51, to myśle, że wygląda tak jak w filmie "Dzień Niepodległości"... A przynajmniej tak zawsze sobie to wyobrażałem ;] . Co do USA i technologii... Zawsze byli do przodu i wydawałoby się, że bardzo przyśpieszyli w XX wieku, można tylko przypuszczać skąd ten postęp...
  • 0

#86

SmyX.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak szaraki zawarły ten pakt z USA? Jak się porozumiewali?
  • 0

#87

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak szaraki zawarły ten pakt z USA? Jak się porozumiewali?


Telepatia - forma percepcji pozazmysłowej, głoszona przez niektórych umiejętność emisji własnych myśli i odczuwania myśli innych osób. Nazwa pochodzi od greckich słów tele (daleki) i patheia (uczucie). Podobnie jak w przypadku innych zjawisk parapsychologicznych istnieją liczne relacje świadków twierdzących, że zetknęli się z tym zjawiskiem lub potrafią je wywoływać, ale mimo wielu studiów, zjawisko nigdy nie przeszło pozytywnie testów naukowych w warunkach uniemożliwiających dokonywanie oszustw. Ponadto, nie istnieje żadna naukowa hipoteza, która mogłaby wyjaśniać jego mechanizm.

Osoby wierzące w zjawiska paranormalne uważają, że zjawiskami pochodnymi względem telepatii jest m.in. świadomość zbiorowa i intuicyjna komunikacja zwierząt. [...]


  • 0



#88

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A więc tak zawsze słyszałem różne przedziwne historie na temat strfy 51 mówiły o tym że posiadają tam statek kosmiczny obcej cywilizacji i zawarli pakt . Szczerze mówiąc myślę że to kłamstwa ale mam jakby własną teorie ale nie wiem czy ja ją wymyśliłem ale do rzeczy:

- Naukowcy posiadają statek obcych
- Nie umjeją go uruchomić
- Przeprowadzją badania nad obcym-cymi
- Mogli zawrzeć jakiś pakt ale to nie musi być prawda

Co o tym myś(L)icie??
  • 0

#89

ViZarDy.
  • Postów: 98
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

- Naukowcy posiadają statek obcych
- Nie umjeją go uruchomić
- Przeprowadzją badania nad obcym-cymi
- Mogli zawrzeć jakiś pakt ale to nie musi być prawda


To mi przypomina film : "Dzień Niepodległości"
  • 0

#90

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

- Naukowcy posiadają statek obcych
- Nie umjeją go uruchomić
- Przeprowadzją badania nad obcym-cymi
- Mogli zawrzeć jakiś pakt ale to nie musi być prawda


To mi przypomina film : "Dzień Niepodległości"



yyyyy.....;/ "Dzień Niepodległości"?? wydaje mi się że to zupełnie co innego ale nie wiem to tylko HIPOTEZA
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych