Skocz do zawartości


Zdjęcie

*Magiya Chaosu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#151

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiesio, dzięki za radę, ale nie robię z siebie błazna. jeśli mam ubrać w jak najprostsze słowa moją ironiczną wypowiedź to ubiorę: magia istnieje w filmach/książkach/grach itp. w świecie rzeczywistym to stek bzdur.

Errah, szydzenia? nie szydzę z nikogo, a śmiać chyba się mogę. a że śmiech jest tam pod maską ironii to w czym problem?

#152

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

eee przepraszam ,ale czy mag musi jakoś szczególnie się ubierać?.. Bo nie czaję ? przecież tu chodzi o Umiejętności a nie ubiór :D


No dokładnie, chodzi o umiejętności, nie o ubiór... ale jakoś tak zeszło na temat długiej szaty i czapki :) .

magia istnieje w filmach/książkach/grach itp. w świecie rzeczywistym to stek bzdur.


To tylko twa osobista opinia, tegoż zapomniałeś dodać :) .

#153

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie no, to chyba oczywiste :P wszystko co piszę to moja i tylko moja opinia.

#154

peyton777.
  • Postów: 147
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe, dlaczego własnie taka?

#155

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zapewne nie spotkał się nigdy z mocnym dowodem, nie dziwię się więc, że uwarza to za bajkę :) .

#156

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dokładnie Ptaku Powstający z Popiołów :D sory, jak Cię to uraziło, ale nie mogę pisać ciągle Fenix :P
btw. uważa, nie uwarza ;)

#157

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie no, spoko, Ptak jest ok, przecież Fenix (czy też Feniks, Phoenix, Fhenix jak też się spotkałem raz :)) jest ptakiem , powstaje z popiołów :D .

I kolejny błąd ort dopisuję do swej kolekcji :D .

#158

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przemo uspokój się chłopcze ładu i porządku (unikajać słowa "miotły i wiadra").
Jak sobie to wyobrażasz, temat pt. "ubranie maga", 3 posty koniec tak?
Jak masz jakieś "widzimisię" to przenieś cały temat do hydeparku i niech tam żyje sobie dalej (bo dyskusje są ciekawe)- i to jest moja propozycja. Gdybyś zaczął teraz każdy post przenosić tam gdzie jego miejsce to hmmm "przegiąbyś pałe"?

A jeśli już mowa o magach, mag brzmi godnie, brzmi stylowo.
Ubranie pomaga, wprowadza w odpowiedni stan (jak kadzidła czy takie pierdoły).

Myślicie że magia, jest tylko w grach czy filmach, a pytanie, szukaliście jej kiedyś gdzie indziej?
Patrząc na ludzi zastanawiacie się kim są i dlaczego własnie tacy?

#159

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mag brzmi dumnie ... za to psionik ? Heh, od roku szukam jakiegoś neologizmu aby zastąpić śmieszną nazwę :) .

#160

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No tak hmmm skowyrnie :) Psychodeta? (tak trocszke z geologi), jak mi coś wpadnie do głowy to Ci na PW wyśle :)

#161

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W Ubiku P.K.Dicka psionicy byli inaczej nazywani Inercjałami :) . Bo z angielskiego dziwnie brzmi - Psion. Dobra, ale back to topic...

#162

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

FENIX

To tylko twa osobista opinia, tegoż zapomniałeś dodać .


To działa i w drugą strone, Ty Fenix też zapomniałeś dodać, że Twoja odpowiedź na post Pyziaka w rodzaju "magia istnieje tylko nie wierzysz bo masz zamknięty umysł i jesteś sceptykiem" też dla kogoś jest tylko i wyłącznie Twoją osobistą opinią.
Więc nie bądź taki znowu że.

#163

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

psionik brzmi fajnie, przynajmniej moim zdaniem ;) mi się kojarzy z high templarami ze starcraft :P

#164

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mag brzmi dumnie ... za to psionik ? Heh, od roku szukam jakiegoś neologizmu aby zastąpić śmieszną nazwę smile1.gif.


No i chyba wlasnie o to chodzi, ze poprostu was kreci ze tak sie chcecie nazwac, bo to takie megalomanskie i wyniosle okreslenie :P ale trzeba miec troche samokrytyki.

A jeśli już mowa o magach, mag brzmi godnie, brzmi stylowo.


To nie ma ladnie brzmiec, tylko ladnie dzialac. A ja sie powtorze, dla mnie mag o wygladzie chlopca osiedlowego to takie troche malo godne a wrecz smieszne, w domach z pokojami bez klamek pelno jest takich ludzi i tez czuja sie dumni i godni. Psionik, ezoteryk, czy nawet milosnik magii o wiele lepiej brzmi, bo naprawde chlopaki z tymi magami to troche zalosne jest, naprawde. ja wiem ze to tak ladnie, dumnie brzmi, ale no bez jaj :lol P.s. czy jak ktos duzo medytuje to moze obwolac sie mnichem albo fakirem, bo tak mu sie podoba ? owszem moze, ale wiadomo jakie to robi wrazenie.

#165

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tiamat a kim Ty jestes? Chłopcem? Bo mężczyzną chyba nie :P
Gadasz głupoty wogóle nie wiedząc o co chodzi pfff, żałosne

<bania>


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych