Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to może być na zdjęciu ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#61

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tam niebylo zadnych swiatel bo to astro zlot

A monitor laptopa w który wpatruje się dwóch astromaniaków to nie źródło światła? A te jasne plamy na trawie to nie z latarki? A ta łuna z latarni koło domów to złudzenie?

na glowach napewno zaden niemial latarki powieszonej

A dwóch obserwatorów na zdjęciu to co ma, opaski Rambo?
  • 0



#62

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no coś na kształt czaszki tam widać. ale ciekawe czy dlatego, że patrzymy na zdjęcie z nastawieniem, że chcemy tą czaszkę zobaczyć :)
  • 0

#63

Keeper.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP

Nie wiem, nazwij to jak chcesz, ale ja tą czaszkę po przybliżeniu zauważyłem od razu.
  • 0

#64

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja bede bronil teorii Orbow i uwazam ze w 1 poscie tego tematu mamy rasowego 100% Orba. Jest pewna mala roznica miedzy drobinkami kurzu / pyłkami / a manifestacją energii właśnie w postaci Orbów.

To tyle, zdjęcie bardzo dobre i za zgodą wykorzystam je w galerii serwisu.
  • 0



#65

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na pierwszym zdjęciu to kula Orbs a na drugim może zorza polarna :lol
  • 0

#66

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eury, a jaka jest ta "pewna mała różnica"? Chętnie ją poznam!
  • 0

#67

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlasnie dostalem fotki od kumpla z weekendowego wypadu w góry. Ilosc orbow na niektorych zdjeciach jest porazajaca.
A to jest najlepsze: dwa orby, z czego jeden w ruchu :aaa: .
Dołączona grafika
Problem tylko w tym, ze w tamtym miejscu i czasie istoty duchowe nie mialy czego szukac. Za to kurz i kropelki wody- owszem :D
  • 0

#68

arwe19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Problem tylko w tym ze istoty duchowe moga szukac czegos o kazdej porze w kazdym miejscu awiec skad mozesz wiedziec ze w tym miejscu niebylo nic dla nich ciekawego ;D

Ogólnie to napisze to tak ( moze dziecinnie ) ale rozbraja mnie sceptycym wielu ludzi na świecie , biorąc pod uwagę nawet życie pozaziemskie , jakim prawem ktoś śmie twierdzić że w wszechświecie niema innej inteligentnej społecznności może innej niż my a może nawet tej samej , jakim prawem na ziemi zrodziło się życie a w innym układzie planetarnym juz nie biorąc pod uwagę ogrom niemieszczący się w oczach wszechświata , czy tylko na naszej planecie tak się stało moim zdaniem znany pisarz ERICH VON DANIKEN bardzo mądrze stwierdził że biorąc pod uwagę nawet sceptyczny punk widzenia to w odległości 100 000 lat świetlnych powinno się znajdować przynajmniej 1000 obcych cywilizacji , według mnie twierdzenie że jest się jedynyną myslącą jednostka w kosmosie jest troche dziecinne , to co że niema znaku , dowodu na istnienie tejże cywilizacji ale jesli popatrzy się na to z punktu widzenia planety to jest 10000% że w innym układzie planetarnym jest życie może nawet mikroskopijne ale jest na bank, to samo tyczy się zycia pozagrobowego , świat kryje przed nami jeszcze tyle tajemnic że powinnismy się cieszyć że chociaż skrawek tego świata jesteśmy w stanie poznać :)

POZDRAWIAM

przepraszam ale mam urodziny dzisiaj i troche wypiłem :)
  • 0

#69

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

arwe19, w istnienie obcych cywilizacji to ja wierze, ale co do orbow- sporo czytalem na ich temat, i naprawde nic ich nie ratuje- to jest zwyczajny kurz i inne paprochy latajace przed obiektywem
  • 0

#70

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

arwe19, nikt raczej nie neguje istnienia życia w kosmosie. Każdy z nas wie, że bliżej czy dalej istnieje życie w formie mniej lub bardziej zbliżonej do naszej. Natomiast zjawisko ORBów poprzez pewne doświadczenia zostało w miarę dokładnie rozwiązene. I skoro jestem w stanie wytworzyć dowolną ilość orbów okrągłych, owalnych czy "księżycowatych", ze strukturą mniej lub bardzo zaawansowaną w środku to jak mogę uważać, że na zdjęciach jest ektoplazma, energia czy dusze/duchy? Nikt nie przedstawił ŻADNYCH dowodów! Są tylko plotki i gdybania. Może w końcu ktoś z takich pieniaczy wyskoczyłby z jakimiś konkretnymi faktami ZA tym, że ORBY to jakaś forma energii?
  • 0

#71

arwe19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

arwe19, w istnienie obcych cywilizacji to ja wierze, ale co do orbow- sporo czytalem na ich temat, i naprawde nic ich nie ratuje- to jest zwyczajny kurz i inne paprochy latajace przed obiektywem


Moim skromnym zdaniem nawet wiara w ich życie niewystarcza trzeba być pewnym :) i trzeba mieć tego świadomośc ze niejest sie samym na tym swiecie :)

Ale wytłumacz mi jakim cudem widać je tylko na niektórych zdjęciach przecież w powietrzu jest tyle kurzu że każdy mógłby sie skondensować i doprowadzić do takiej postaci która wszsycy znają
  • 0

#72

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale wytłumacz mi jakim cudem widać je tylko na niektórych zdjęciach przecież w powietrzu jest tyle kurzu że każdy mógłby sie skondensować i doprowadzić do takiej postaci która wszsycy znają

Orby wychodza na zdjeciach z fleszem. A czemu nie ma ich na kazdym zdjeciu?- no coz, drobinki wszelakich pylkow z racji swoich mikroskopijnych rozmiarow musza znalezc sie w odpowiednio blisko obiektywu, a w dodatku musza byc ustawione pod odpowiednim kątem (zeby flash sie odpowiednio odbil)- wlasnie dlatego nie na kazdym zdjeciu mamy orby (musza byc spelnione te dwa warunki, a dodatkowo odpowiednia wilgotnosc, zapewne znaczenie ma rowniez oswietlenie zewnetrzne...)
  • 0

#73

Keeper.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@UP


Panie piramidogłowy. Chciałbym się dowiedzieć czemu chcesz za wszelką cenę obalić teorię, że istnieją orby. A wracając do kurzu to chciałbym się dopytać o małą rzecz. Jeżeli jest to kurz i osadza się na obiektywie to jak flesz może go oświetlić jeżeli lampa błyskowa jest w zupełni innym miejscu ? To po pierwsza, a po drugie czy kurz wygląda, nawet po oświetleniu przez flesza tak jak zdjęcia użytkownika arwe19 oraz mój przykład i wiele innych ? Przecież kurz nie wygląda jak plazma (według mnie). ;)
  • 0

#74

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Keeper poczytaj o ORBach nawet na tej stronie. Kilka artykułów wystarczy, by zrozumieć lepiej to zjawisko. Nie jest to kurz NA OBIEKTYWIE lecz PRZED NIM. Może przedstawię obrazek, by łatwiej było zrozumieć.

Dołączona grafika
  • 0

#75

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Swietny obrazek, moze w koncu do kogos on przemowi :drink:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych