Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to może być na zdjęciu ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#46

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A zeby bylo smieszniej zdjecie jest wykonane na blonie o czulosci ISO 200 :P no chyba ze moj program klamie, albo twoj aparat :P
  • 0

#47

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mike, oczywiście masz świadomość, że badanie na zwykłej wadze jest pozbawione sensu? Wszak jakieś gazy z organizmu mogą się ulotnić i już ciało jest lżejsze. Do tego celu, trzeba by badanie przprowadzić w specjlanych warunkach, dokładnie mierzących wagę całego układu, a nie samego ciała.
  • 0

#48

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Indoctrine, oczywiście że mam taką świadomość... Badania przeprowadzone przez dr Duncana MacDougalla są dalekie od ideału.
  • 0

#49

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli jednak potwierdzasz, ze nie masz wiarygodnych zrodel tej swojej wiedzy o 21 gramach wagi ludzkiej duszy.
  • 0

#50

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W chwili obecnej nie ma mocnych, 100% dowodów na istnienie duszy ludzkiej, gdyby były kościół piałby z zachwytu wykorzystując je jako istnienie nieba, piekła czy czyśćca... Badania przeprowadzone we Francji mimo ciekawych wyników też nie były w 100% wiarygodne. Szkoda, że nie mogę podać wam źródeł... bo sam nie mogę ich znaleźć! Może ktoś z forumowiczów ma do nich dostęp?
  • 0

#51

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

+Tiamat nie iwem czy wiesz ale nie ma takiego czegoś jak przypadek ;) ale nie zmieniajmy tematu.
  • 0

#52

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak to nie ma ? przeciez widac ze to ulozenie przypadkowe, zeby jeszcze utworzyly jakies koleczko albo jakis ksztalt. A tak ? co Ty widzisz na tym zdjeciu nieprzypadkowego w tym ulozeniu ? :)
  • 0

#53

i want to believe UFO.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BArdzo podobne są piktogramy,znaczy odgałęznik od jednego - jagby dokładnie poszperać w zdięciac hz piktogramami można i by [może] znalesc taki sam wzór.Lecz to jest małoprawdopodobne,ale w jakimś tam procencie małym jest.
  • 0

#54

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ta, jeśliby wylać tusz na papier, to też bardzo możliwe że wyjdzie podobny wzór :P dajcie spokój ;) ja tam jestem zwolennikiem tego, że orb = kurz czy inny syf
  • 0

#55

arwe19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam widze ze dyskusja rozgorzała , powiedzcie mi to jakim prawem słynne orby nie sa uchwycone na kazdym zdjeciu ?? jesli to pył drobiny kurzu to powinny byc uwiecznione na kazdej fotografii hehe pozatym te orby które ogladalem wygladaja calkiem inaczej niz to co ja mam na zdjeciu . wyrazne i ta chocby energia na brzegach tego okręgu , pozatym zdjęcie było bodajże bez flesha bo mielismy jasno w pokoju co do drugiego zdjecia to nie ja go klikałem ale znajomy musze sie go spytac o technike wykonania zdjęcia , wydaje mi się zeby powstała taka wstega to musi byz zrodla swiatla prawda? ale tam niebylo zadnych swiatel bo to astro zlot my szukamy jak najciemniejszych miejsc na obserwacje nieba , na glowach napewno zaden niemial latarki powieszonej heheheh wszsytko ciemne i przystosowane do obserwacji pozatym ta jedna wtega sie urywa w pewnym momencie , moze sie i zgodze ze drugie zdjecie to poprostu efekt optyczny ale na 1 zdjeciu moim zdaniem to napraawde dzinie i realistycznie wyglada probowalicie w powiekszeniu??
  • 0

#56

arwe19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla chetnych poczytajcie tutaj o orbach http://www.ndw.v.pl/...d_artykulu=8616

Dla chetnych poczytajcie tutaj o orbach http://www.ndw.v.pl/...d_artykulu=8616



A tutaj definicja orba dla wszystkich ktorzy maja jeszcze jakies watpliwosci moje juz zostaly rozwiane :)




trudne pytanie ,te na zdjęciach bardzo często są ogniskami kondensacji pary wodnej, przy spadku temperatury i nasyceniu powietrza parą wodną kurz pyłki roślin stają się właśnie takimi ogniskami kondensacji nie tłumaczy to jednak występowania i często logicznego przemieszczania się orbów za niektórymi ludźmi występowania orbów w pomieszczeniach gdzie jest stała niska wilgotność i pokojowa temperatura bardzo często powstają z charakterystycznej mgiełki i w mgiełkę po przeleceniu kilkunastu metrów się zamieniają takie zdjęcie pokazywał mobil ja również tego typu mam w swojej kolekcji dymki te nie są jakiegoś konkretnego kształtu
sądze że mogą być przejawami bytów z innych wymiarów pojawiają się i znikają podobnie jak w świecie płaszczaków wyglądałaby istota trójwymiarowa
  • 0

#57

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Akurat przemieszczanie się "orbów" za ludźmi to w sumie dość naturalna sprawa. Słyszałeś o elektrostatyce?
  • 0

#58

Keeper.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć, chciałem wam pokazać fotke robiną u mnie w domu. Na zdięciu jest mój kolega i wyraźnie widoczny...orb. To "coś" wygląda prawie, że identycznie jak to na pierwszym zdięciu. Jak się uważnie przyjżycie zbliżając tego orba powinniście dostrzec czaszkę. Co o tym sądzicie ?

http://s9.photobucke...nt=IMG_0018.jpg
  • 0

#59

arwe19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć, chciałem wam pokazać fotke robiną u mnie w domu. Na zdięciu jest mój kolega i wyraźnie widoczny...orb. To "coś" wygląda prawie, że identycznie jak to na pierwszym zdięciu. Jak się uważnie przyjżycie zbliżając tego orba powinniście dostrzec czaszkę. Co o tym sądzicie ?

http://s9.photobucke...nt=IMG_0018.jpg



Świetnie wyszla ta twarz w srodku orba :) super wyrazna w przyblizeni uwyraznie widac oczy nos usta i zarys twarzy , niewiem czy czasteczki kurzu moga podejsc w taki uklad :)
  • 0

#60

kamil_d.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdzies czytalem o "foo fighters". Niepamietam dokladnie na jakiej stronie o tym czytalem ,ale 'foo fighters' to jakies zwierzeta zbudowane z energii. Wiec moze orb, jest takim 'zwierzeciem', a nie duchem, drobinka kurzu itp.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych