Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lądowanie na Księżycu [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#31

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczekaj Marabacus musi odpowiedno spreparować zdięcia :P
  • 0

#32

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i sie zaczelo :D
Pierwsze zdjecia- na razie z analiza hoaxowską, teraz trzeba poczekac na analize tych samych zdjec udowadniającą, ze jednak wszystko z nimi ok(?)
  • 0

#33

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No Marabacus już zaczął klasycznymi argumentami. Ciekaw jestem jak debata się rozwinie ;)
  • 0



#34

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym się na miejscu Marabacus`a wycofał z debaty zwłaszcza po fiasku ofensywy mon hoax.
  • 0

#35

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Strasznie nędzne dowody moonhoaxu :] O ile się nie myle były już wyjaśnione przez Lynxa, więc tu Aguila ma o tyle lepiej.
  • 0

#36

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

były już wyjaśnione przez Lynxa

Chyba sie nie mylisz. Ta debata bedzie miala charakter "przeżyjmy to jeszcze raz". Aczkolwiek Marabacus ma szanse dostac dobra notę za ilosć użytych argumentów.
  • 0

#37

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekaw jestem, czy Marbacus użyje argumentu ptaka na Księżycu :-D
  • 0



#38

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie czemu nie. Jak Aquila nie bedzie umial udowodnic, ze na 100% to nie jest ptak, to Marabacus mocno zapunktuje :D
  • 0

#39

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co mozna zobaczyc w kuluarach pozostalych debat, nie jestem pierwszym (i zapewne nieostatnim) sedziom udzielajacym sie w "kuluarowych" rozmowach. Poza tym debaty jako takiej nie komentuje, nic nie napisalem o jakosci i poziomie uzytych w niej argumentow oraz ich trafności lub nie. No chyba ze stwierdzenie, ze na razie przedstawiono zdjecia udowadniajace hoax i teraz czekamy na ich wyjasnienie przez strone przeciwna (co chyba jest oczywiste) tak Cie zburwersowalo.

I nic nie sugerowalem, tylko skomentowalem pomysl Lynx'a.
  • 0

#40

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy to nie jest swego rodzaju podpowiedź?

Nie, wystarczy poczytac regulamin debaty i juz sie wie, w jakich kategoriach jest ona oceniana. To zadna tajemnica co napisalem.

To nie jest Twoim zdaniem sugestia, co do dalszego postępowania?

Rowniez nie, jest to tak oczywiste, ze i bez tego wpisu Aquila na 1000% przedstawil by swoj poglad na podane prze Marabacusa zdjecia. Zreszta znowu odwolam sie do "sposobu oceny debaty"- tam jest napisane dokladnie to samo co ja napisalem. Co innego, gdybym zaczol dawac konkretne wskazowki odnosnie kazdego zdjecia- wtedy by to bylo przegiecie z mojej strony.

Pozdrawiam.
  • 0

#41

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I tak wszyscy wiedzą jak zakończy się owa debata ... pytanie tylko ile punktów kto za co dostanie ... i tyle :D
  • 0



#42

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest Twoje zdanie, moje jest nieco odmienne.

Powtarzam jeszcze raz, ze wszystko to co napisalem jest zawarte w "sposoboie oceny debaty [ http://www.paranorma...?showtopic=3616 ], ktora jest ogolnodostepna, a jej znajomosc jest podstawa odpowiedniego prowadzenia debaty przez obie strony.

Rozumiem, że często w czasie meczu, obserwujesz sędziego dyskutującego z kibicami, na temat gry zawodników.

To nie jest mecz, tylko kuluary debaty. I tutejsi sedziowie nie mają gwizdków ;)

Moze zakonczmy juz ten OT, mamy odmienne zdanie na ten temat, ale w nastepnych wpisach w kuluarach bede baczniej zwracal uwage na aspekty, na ktore zwrociles uwage.
  • 0

#43

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aquila, ostro :D mam pytanie, zdjecie giewontu sam robiles ? :D
  • 0

#44

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie, to tylko schemat myślenia, jakie należy przyjąć przy rozwiązywaniu takich fotek ;) A i teraz dopiero zauważam błędy stylistyczne i inne fatalności (w tym błąd z kierunkiem położenia lądownika z dialogu z Kubrickiem - zamiast raz tyłem a raz przodem, napisałem dwa razy "tyłem"...)

Ale w sumie pisałem to przez 4 godziny bez przerwy, więc miałem chyba prawo ;)
  • 0



#45

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to po zawodach, gratulacje! :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych