Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trójkątna formacja nad Kanadą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

prb, dlaczego rozmyłeś gaussowsko mój "trójkącik"? :/ Przecież gołym okiem widać efekty zabiegu, którego dokonałeś. Wiem jak wyglądały oba wizerunki kiedy tworzyłem moją "eskadrę UFO"...

Nic nie rozmazywałem :) .

Po prostu jpeg inaczej zapisuje COŚ co ma mieć ciemne brzegi, jak i coś co jest po prostu dorysowaną kropą :) . Żadnego blura nie stosowałem.

Te różnice widać dopiero po powiększeniu obrazka, dlatego własnie go powiększyłem. Tylko powiększyłem.

Oczywiście można jeszcze założyć, że autor zdjęcia sie postarał trochę bardziej niż ty - to jest również prawdopodobne. Nie ma zdjęcia, którego nie daloby się sfakeować ;) .
  • 0

#17

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A Ty dalej swoje. ;)
No więc bardziej się przyłożyłem i poświęciłem na pracę aż 2-3 minuty. Wszystko nadal w prymitywnym Paincie :]

Oto efekt:
Dołączona grafika


Oraz powiększenie:
Dołączona grafika

Widzisz jakieś istotne różnice???
Dodam, że zupełnie nie korzystałem z oryginalnego obrazu "eskadry UFO". :)
  • 0



#18 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

No dobra, zlituje się :P .

Ale i tak uważam, że zdjęcie jest autentyczne ;) .

I tego twojego nie blurowałem! xD
  • 0

#19

Bartekkk.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Jestem nowy na forum i bardzo interesuje sie tematyką ufo.
zaciekawil mnie bardzo ten temat bo kilka tygodni temu nad Szczecinem gdzie mieszkam widzialem taka podobna formacje trójkątna tylko że lecącą szybko i prawie nie odznaczajaca sie jasnością światla i wielkością punktów od gwiazd na niebosklonie. Bylem tym zafascynowany ale jak ktoś tutaj napisal że może to byly formacje satelitów ale tak czy czy owak widzialem to.. :ufo: :ufo:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych