Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ptak na Księżycu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

W takich chwilach jak ta, ogarnia mnie tęsknota za zielonym... :cry: ech...
Lynx, czy ty czasem czegoś nie wziąłeś przed napisaniem tych "wiekopomnych" słów, jakoby nad Księżycem latały ptaki?
Pewnie nie, ale co szkodzi ponabijać licznik postów. Prawda Lynx? :o

Panowie Modreatorzy, wnioskuję o jak najszybsze przeniesienie tej "halucynacji wzrokowej" do "odpowiedniejszego" działu :)
  • 0

#17

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

inga... to jest tylko lekkie kpienie z ludzi o innych poglądach ... nic poza tym... i jeszcze te nieśmiertelne minki ";->" , które wyrażają wszystko...
  • 0



#18

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lynx, czy ty czasem czegoś nie wziąłeś przed napisaniem tych "wiekopomnych" słów, jakoby nad Księżycem latały ptaki?

Nad Księżycem ptaki nie mogą latać, już raz to napisałem (na marginesie - zawsze sądziłem, że czytasz wątki dokładnie). Kiedy pierwszy raz zobaczyłem to zdjęcie jakieś kilka tygodni temu, uznałem, że może to być pierwszy dowód na to, że materiały z misji Apollo zostały sfałszowane. Do dziś uważam, że obiekt na zdjęciu wygląda jak ptak. Ty i dj_cinex twierdzicie, że wcale tak nie wygląda. W takim razie co to jest Waszym zdaniem?

Twoich, Ingo, wypowiedzi w wątkach księżycowych nie śledziłem, ale dj_cinex zasłynął jako zatwardziały obrońca teorii spisku NASA. Tym bardziej więc się dziwię, że jego zamiarem jest przerzucenie tego wątku do działu spamowego i zakaz jego komentowania (takie nieformalne zamknięcie). Nawet ja nie mam w sobie takiej dawki sceptycyzmu i zaślepienia na potencjalne dowody.

to jest tylko lekkie kpienie z ludzi o innych poglądach

Diametralną zmianę nastawienia do zdjęć z NASA nazywasz kpiną? Chyba kpisz...
Żebym tylko nie zapomniał: ;->

jakies propozycje co to moze byc innego niz ptak?

Owszem, mam jedną, ale się z nią wstrzymam. Pozwolę wpierw innym popuścić wodze wyobraźni. Idę jednak o zakład, że moja propozycja przebije wszystkie inne.
  • 0



#19

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ok, teraz wpadłem w lekkie zdziwienie... Lynx zaczął bronić moonhoaxów, a dj_cinex zrobił się sceptyczny? To dopiero jest zjawisko paranormalne :help2: , ale koniec offtopu.
Pobawiłem się trochę tym zdjęciem w PS i oto rezultat:
Dołączona grafika
Po poprawieniu kontrastu widać wyraźnie jakieś kropki/światła (?) wokół tego obiektu...
  • 0



#20

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to sa bledy kompresji i/lub krążki dyfrakcyjne. czyli nic dziwnego.

chodz nie wiemy czy to jest cos co rzeczywiscie bylo w kadrze. moze przy skanowaniu iluś-tam tysciecy klisz raz na jakis czas do skanera wpadnie jakis paproch (ktory bedzie tak ostry jak to na zdjeciu)?

poza tym ciekawie sie rozlozyly osoby po obu stronach. to musi byc jakas podpucha :lol
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych