Skocz do zawartości


Zdjęcie

Użytkownik forum w potrzebie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

kamilbarcinski.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CZY SĄ JESZCZE ŻYCZLIWI LUDZIE MOGĄCY POMÓC RODZINIE W NIESZCZĘŚCIU

Dnia 28 stycznia w godzinach wieczornych doszło do zapalenia się sadzy w piecu i przewodzie kominowym. Na pomoc przybyła straż pożarna, ugasiła i zabezpieczyła dom i przewody kominowe.

Niestety rodzinę nie stać wyremontować kotłowni, w tym wymianę pieca i oprzyrządowania oraz odbudowę komina, które to nie nadają się do użytkowania.

Trwa nadal zima a w domu jest dwoje dzieci w wieku szkolnym. Temperatura w domu nie przekracza 16 stopni C., co uniemożliwia normalne funkcjonowanie domowników.

Tata dziewczynek po wcześniejszym zarwaniu się stropu, odbudowując część domu nabył się przepukliny i przeszedł dwie operacje i czeka na trzecią i nie jest w stanie sam się tym zająć .

 

 

Bardzo bym prosił odwiedzić link i spróbować przekazać cokolwiek w miarę możliwości. https://zrzutka.pl/b5ravr



#2

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co z ubezpieczeniem?



#3

kamilbarcinski.
  • Postów: 22
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co z ubezpieczeniem?


Nie ma i nie będzie ubezpieczenia, ponieważ jest to stary dom i dopiero po mału go remontowałem po trochu. Mam większość nowych instalacji elektrycznych, hydraulicznych i tak dalej ale nie mam podbitych kwitów i na razie miał nie będę puki wszystkiego nie skończę, bez tego żaden ubezpieczyciel mi chaty nie ubezpieczy.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych