Skocz do zawartości


Zdjęcie

Połaczenie dusz / tysiąc wspomnień.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

Panda91.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam , na wstępie zaznaczę że jestem nowy . Moje doświadczenie które chcę opisać i nie wiem jak je wyjaśnić ,więc możliwe że pomyliłem interpretację zdarzeń z tematyką.W skrócie- mam przyjaciółkę od dzieciństwa bawiliśmy się razem ( bratnia dusza ) .Życie tak się potoczyło że parę lat się nie widzieliśmy . Znów zaczęliśmy się spotykać jako dorosłe osoby . Poszliśmy na spacer wieczorem , usiedliśmy przy jeziorze. Nagle straciłem poczucie czasu , nie byłem w stanie nic powiedziec ,moje ciało było" wyłączone ". Miałem w ciągu paru seekund wszystkie nasze wspólne wspomnienia które przeżyliśmy, można to porównać do "przeciągu wszystkich wspomnień", wszystkie wspomnienia upchane w paru sec. Po tym doświadczeniu jedyne co pow. O k****. Przyjaciółka miała idenczycznie.cialo "wyłączone" tylko podróż przez wszystkie nasze wspomnienia w ciągu paru sekund. Nie dało się nic powiedzieć , próbowaliśmy to "ogarnąć "Może wydawać się to śmieszne ale do dziś o tym myślę.

 

Jesteś nowy, więc tylko przypomnę o regulaminie.

Każdy wulgaryzm, nawet wygwiazdkowany u nas nie przechodzi.

To znaczy, że następnym razem za słowo wulgarne wygwiazdkowane będzie warn.

Staniq


  • 0

#2

ppp.
  • Postów: 770
  • Tematów: 36
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mówią, że przed śmiercią widzisz całe swoje życie, z pozoru niemożliwe, a jednak się udaje w ułamku sekundy.


  • 0

#3

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Połączenie dusz? Przypomnijcie mi, mowa o tych duszach człowieka które nie zostały oficjalnie potwierdzone i która w momencie śmierci waży 21 gram?



#4

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam tak często z moim kuzynem że wracamy do czasów dzieciństwa, gdy on spędzał wakacje u mnie na wsi. Wspólnie hodowaliśmy żaby w skrzyni po wapnie, robiliśmy zawody w rzucaniu kamieniami w dach stodoły sąsiada albo robiliśmy na złość babci i deptalismy jej kartofle w ogródku.
Tylko że my wspominamy te czasy w trakcie obfitego spożywania alkoholu(piwo wino wódka) mi wtedy ciało też trochę się wyłącza... Nie spozywalas wtedy z koleżanką żadnego alkoholu?

Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 19.11.2023 - 19:35

  • 0



#5

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

^ to tak żeście na złość babce zrobili, że później konsumowaliscie z kuzynem ziemnioki z krowim łajnem z waszych butów, brawo wy.

Co do tematu - jeśli nie fejk to nawet ciekawa historia, nigdy wcześniej nie słyszałem o takim przypadku.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych