Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

Zg³oszenia dot. wykrytych nieprawid³owo¶ci w dzia³aniu forum.


  • Zaloguj siê, aby dodaæ odpowied¼
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • P³eæ:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzień dobry.

Przez ostatnie kilkanaście dni musiałam przeprowadzić operację specjalną na flakach forum, wydaje mi się, że się udało i pacjent przeżył. A przynajmniej oddycha :szczerb: Coś w ten deseń:

 

na-sali-operacyjnej-szybko-prosze_2023-0

 

Z Waszego punktu widzenia różnic żadnych być nie powinno -- ale jeśli natraficie na jakiś błąd (dowolnego rodzaju), to bardzo proszę o zgłoszenie go w tym właśnie temacie.

 

Poproszę też o opinie na temat wydajności forum, najlepiej w porównaniu z tym, co było jeszcze kilka dni temu. Wystarczy proste "beznadzieja" lub "jest lepiej", ale jeśli ktoś pokusi się o bardziej szczegółowy opis, to będzie miło.

 

O kilku usterkach wiem -- na przykład nie działają niektóre odnośniki w górnym menu lub do artykułów na stronie głównej (Portalu) oraz brakuje wrzucanych na forum ostatnio obrazków. To "się zrobi" w najbliższej przyszłości.

 

A jeśli się okaże, że wyszła totalna kaszana i nic nie działa jak powinno, to nie ma powodów do obaw. Jest pełen backup, zawsze można przywrócić forum do stanu z dzisiejszego poranka, kiedy wszystko było OK.

 

W każdym razie dziękuję za wszelkie uwagi :)





#2

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Screenshot_2023-05-09-13-33-30-64_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg

Strona startowa z artykułami otwiera się a dalej co bym nie klikną to mam to. Tylko do tego tematu mogę wejść.



#3

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • P³eæ:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Strona startowa z artykułami otwiera się a dalej co bym nie klikną to mam to. Tylko do tego tematu mogę wejść.

 

O tym wspomniałam w poście otwierającym (może nie ściśle, ale mniej więcej), więc wiem, że to jest do poprawki. Niemniej jednak dziękuję za chęć wytknięcia niedoróbek, to zawsze jest na plusie :)





#4

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • P³eæ:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Im bardziej grzebię, tym więcej błędów wyciągam na wierzch i tym więcej rzeczy okazuje się nie działać -- proszę więc o odrobinę cierpliwości jeszcze :)





#5

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie coś się wyświetla:

Untitled.png

znaczy się obrazek z kciukiem do góry poszedł na spacer...





#6

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • P³eæ:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powinno już działać po odświeżeniu strony. Albo inaczej: SOA #1: U mnie działa :szczerb:





#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6631
  • Tematów: 766
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przedtem robiłem dwie odświeżki i było bez zmian, stąd mój post. Teraz jest już dobrze. Może coś się musiało poukładać.





#8

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Reklamy są, to najważniejsze  ;p



#9

mateo5.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Forum stoi na VPS czy zwykłym hostingu?



#10

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • P³eæ:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Reklamy są, to najważniejsze  ;p

 
Są, bo działają niezależnie od reszty forum. Ale zauważ, że możesz bez problemu stosować Adblocka, uBlocka, czy dowolny inny sposób na blokowanie reklam. Nie zabraniam tego, nie utrudniam wtedy korzystania z forum i nie stosuję wyświetlania żebraczych apeli o niestosowanie blokerów.
 

Forum stoi na VPS czy zwykłym hostingu?


Ani na tym, ani na tym. Na serwerze dedykowanym.





#11

mateo5.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ani na tym, ani na tym. Na serwerze dedykowanym.

 

Nie lepiej postawić na zwykłym ale dobrym hostingu? Mniej zmartwień konfiguracyjnych. Serwer dedykowany to bardziej dla zaawansowanych stron z ruchem kilkadziesiąt tysięcy wejść dziennie. A i koszty znacznie niższe.


U¿ytkownik mateo5 edytowa³ ten post 10.05.2023 - 19:37


#12

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • P³eæ:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie lepiej postawić na zwykłym ale dobrym hostingu? Mniej zmartwień konfiguracyjnych. Serwer dedykowany to bardziej dla zaawansowanych stron z ruchem kilkadziesiąt tysięcy wejść dziennie. A i koszty znacznie niższe.


Zależało mi właśnie na pełnej kontroli nad wszystkimi aspektami serwera. Koszty to sprawa o drugorzędnym znaczeniu. Ale cenię sobie konstruktywne uwagi i dziękuję :)



#13

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • P³eæ:Mê¿czyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobrze was widzieć! Zauważyłem, że niektóre kody bb nie działają, ale nie wiem. Być może źle je wpisywałem.



#14

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zauważyłem jedną rzecz na plus. Wcześniej gdy klikałem w reputację uzyskaną to czekałem ponad pół minuty aż załaduje się strona, teraz trwa to kilka sekund. 





#15

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • P³eæ:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze was widzieć! Zauważyłem, że niektóre kody bb nie działają, ale nie wiem. Być może źle je wpisywałem.

 

Jeśli podasz więcej detali, to się przyjrzę. Wprawdzie jestem adminem na forum paranormalnym, ale nie ukrywam, że z jasnowidzenia to ledwo na trójach jadę :szczerb:

 

Zauważyłem jedną rzecz na plus. Wcześniej gdy klikałem w reputację uzyskaną to czekałem ponad pół minuty aż załaduje się strona, teraz trwa to kilka sekund. 

 

Fajnie, takie doniesienia lubię najbardziej. Dziękuję :)






 

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci oraz 0 u¿ytkowników anonimowych