Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy - coś nawiedza moje kumpele,sa przerazone! O co chodzi?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#31

Wiesław.
  • Postów: 56
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pentagram do ochrony :sux:
Bialy pentagram czy ten czarny(czy jak sie nazywa) to jeden pies.
Zapytajcie byle jakiego egzorycyste.
  • 0

#32

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pentagram był symbolem bogini Kore, najbardziej wewnętrznej duszy Matki Ziemi, którą czczono w czasach neolitu. Pentagram był znany jako Gwiazda Isztar, a później jako Gwiazda Izydy. Mistycy pitagorejscy Pitagorejczycy widzieli w nim symbol doskonałości, kojarzyli go z życiem i zdrowiem. W starożytności przekonanie o właściwościach ochronnych pentagramu było tak silne, że Babilończycy często rysowali go na pojemnikach z żywnością, co miało zapobiegać jej gniciu. Dla pierwszych chrześcijan pentagram odzwierciedlał pięć ran Jezusa ze względu na 5 wierzchołków. W XIX wieku Eliphas Levi podzielił pentagramy na "dobrą stronę" i "złą stronę". Za "dobrą" uznał ten odwrócony jednym wierzchołkiem do góry, za "złą" odwrócony — zwrócony dwoma wierzchołkami do góry. Pentagram zwrócony jednym wierzchołkiem do góry zwany jest Pentagramem Białym, jest on odzwierciedleniem sacrum — siły boskiej. Odzwierciedla również pięć zmysłów człowieka, oraz pięć żywiołów: powietrze, wodę, ziemię, ogień i ducha, ukazując wyższość umysłu człowieka nad wszelkimi innymi żywiołami i zmysłami.


No i najważniejsze

Pentagram Biały uważany jest za amulet chroniący przed zgubnym wpływem magii oraz klątwami. Można go zauważyć na różnych talizmanach i amuletach oraz odnaleźć w wielu budowlach sakralnych, itp.


  • 0

#33

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

proste... mialem to samo i nie raz i nie z jednym duchem/istotą...
moze dlatego ze pobieram czasem energie z otoczenia.. poprostu to mówi znajac zycie... przesuń sie... itp. itd. wtedy dostaje sie do ciala...
duchy to swietni pomocnicy w zyciu codziennym ale potrafia tez przeszkadzac... czesto oddaja ci jakas przysluge za to zeby np. odmuwic za nich krotka modlitwe (wieczny odpoczynek itp.)
jak je wkurzysz czasami dopiekaja ale wystarczy pamietac ze to my mamy nad nimi kontrole nie one nad nami....

lepiej sie zaprzyjaznic troche... naprawde moga byc bardzo pomocne i pomoc nam w ezoteryce...

krotki poradnik nekromanty... pisany przez specjaliste


a przy okazji Dostaje sie do moniki przez to ze pobiera energie dlatego mowi ze ma otwarte okno.. poprostu sie wierci w lozku ;> nieswiadomy wampiryzm energetyczny ?? moze :]

niech powiedza idz do domu nie chce sie z toba bawic :] to czesto pomaga :]

pozdrowienia
  • 0

#34

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z doświadczenia wiem, że z żadnymi istotami duchowymi, astralnymi czy też energetycznymi ( zależy jak je nazwiemy :) ) się lepiej nie zadawać, one mają swój świat, my mamy swój, a niektóre potrafią być naprawdę niemiłe...
  • 0

#35

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

feniks one naprawde potrafia nas wiele nauczyc o swiecie.. mi pomagaja w zdobyciu wiedzy a takze pomagaja patrzec rozleglej na dany problem gdyz sa podlaczone do tzw. wiedzy ogolnej...
  • 0

#36

Fox Mulder.
  • Postów: 67
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ktoś coś powiedzieć o tej sukub? Może zarzucić jakimś linkiem? Jak one wyglądają? Ten stosunek serio taki nieprzyjemny? ;) Kiedy i kogo nawiedzają?
  • 0

#37

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wieslaw a ty kiedykolwiek miałeś styczność z pentagramem ???

Jak nie to sie nei odzywaj. Wszyscy wiedzą, że pentagram biały służy do ochrony, niestety pewien pewnie dobrze ci znany KK rozpowszechnił wiedzę o pentagramach, jako o złych i teraz wiele osób nie zna normalnego znaczenia tych symboli. Tak samo jest z innymi symbolami...
  • 0



#38

SP-TBZ.
  • Postów: 88
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myślę, ze mamy tutaj doczyniemia z "mocami nieczystymi", dabre tutaj będą formułki np. taką podał kolega wcześniej "W IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA NAKAZUJE CI OPUSCIC TO MIEJSCE SILO NIECZYSTA" (lub podobnie o tym znaczeniu ;) ) a jak nie pomoze to to nie jest siła nieczysta :P
Czyli możliwe ża jakaś dusza ?zbłąkana?

Ale watro nawiazać dialog z tym czymś :)
  • 0

#39

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"W IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA NAKAZUJE CI OPUSCIC TO MIEJSCE SILO NIECZYSTA"


Tak. Dobrze jest się oprzeć na swojej wierze. Wierząc, że tak jest mamy dużo więcej odwagi i pewności siebie, żeby z tym czymś walczyć.
  • 0



#40

SP-TBZ.
  • Postów: 88
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak. Dobrze jest się oprzeć na swojej wierze. Wierząc, że tak jest mamy dużo więcej odwagi i pewności siebie, żeby z tym czymś walczyć.

Tak dokładnie, tu jest podswiadoma potega wiary, chyba ze te kobiety nie werza w nic to chyba przepadly....
  • 0

#41

Jupiter.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet gdyby nie były zbyt wierzące to krucyfiks lub Biblia mogły by pomóc.
  • 0

#42

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tutaj nie chodzi o religię ani o Boga, ale o odnalezienie siły i zdobycie pewności siebie, która pomogłaby się przeciwstawić tym istotą.

PS: Nikt mi nie powiedział, czy nie jest to możliwe poprzez stan OOBE...
  • 0

#43

Ginyu.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podchodzi mi to pod Egzorcyzmy Emily Rose. Tak samo demon, który opętał dziewczynę zaczął się do niej dobierać.

A historia, którą przedstawiłaś jest w 100% prawdziwa. To naprawdę przerażające.. Najlepiej iść z tym do kościoła.

Edit by Wiesio
Uważaj na pisownię...

  • 0

#44

SP-TBZ.
  • Postów: 88
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podchodzi mi to pod Egzorcyzmy Emily Rose. Tak samo demon, który opętał dziewczynę zaczął się do niej dobierać.

A historia, którą przedstawiłaś jest w 100% prawdziwa. To naprawdę przerażające.. Najlepiej iść z tym do kościoła.

Podobno dobra książka, musze chyba poczytać i myślę ze można by było polecić im
ale można by sprobować ze zmiana miejsca gdzie śpią, np. żeby na tydzień wyniosły sie z domu do rodziny ;)
Wtedy przynajmniej będziemy wiedzieć czy nawiedza miejsce czy osobę ;)
  • 0

#45

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

+SP-TBZ sadze ze jesli to naprawde ten chłopak o ktorym pisze autor , to nawiedza zapewne osobe :P ale pomysł mysle ze dobry :) tydzien - i zobaczyc co będzie :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych