Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ukraina 2022 konflikt

Ukraina interwencja militarna agresja Rosji wojna Nato konflikt

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2019 odpowiedzi w tym temacie

#1936

cichah2o.
  • Postów: 180
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

https://defence24.pl...-w-swietoszowie

 

Ukraińcy zniszczyli naszego leoparda na poligonie. Nie mam pojęcia jak do czegoś takiego mogło dojść.. i jeszcze ten wyciek zdjęć. Na niektórych portalach pisali, że pierwsze zdjęcia pojawiły się na rosyjskich stronach.. Idealna pożywka dla ruskiej propagandy.

Ciekawe czy uda się naprawić ten czołg, ile to potrwa i kto za to zapłaci. 


  • -1

#1937

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^

Tak to mniejwiecej wyglądało. 

FB_IMG_1681805352975.jpg

Na zdjęciach widać że zaczepił lufą armaty o Leoparda stojącego obok. Prawdopodobnie kierowca nie zorientował się że wieża nie jest ustawiona na wprost. 

 

Na niektórych portalach pisali, że pierwsze zdjęcia pojawiły się na rosyjskich stronach..

 

Gorzej mają Rosjanie bo pierwszy rosyjski najnowocześniejszy czołg T 90 pojawił się gdzieś w Luizjanie. 

 

FtkzHTJWcAMNyDA.jpg

 

000H0X8J6C5Q95UY-C122.jpg


Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 19.04.2023 - 22:02

  • 1



#1938

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ubiegłego wieczoru Rosjanie przez pomyłkę zbombardowali własne miasto na terenie Rosji.

FuL9DANXwAcle_z.jpeg

Co na to ,,polscy prawdziwi Polacy"?

20230421_081904.jpg
  • 2



#1939

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

,,Chwała wielkiej Rosji" i polska flaga narodowa... Tego się nie da skomentować no aż się zagotowałem.

 

https://twitter.com/...322594323767297


Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 21.04.2023 - 21:54

  • 2



#1940

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Up

 I na 99% antyszczepy. Ruska propaganda nie ma sobie równych. Niestety. 


  • 0



#1941

cichah2o.
  • Postów: 180
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ruskie się same wykończą. Nawet jeśli zrzucenie tej bomby to wypadek czy błąd pilota, to fakt, że przelatywali z takim ładunkiem nad miastem to ewidentna głupota. Ciekawe czy w procedurach tak mają, czy pilot wybrał najkrótszą drogę, czy może latają "na oko".. 

 

Myślicie, że ta sytuacja może być zaplanowana? Może szykują jakąś akcję "false flag" i zrzucą na Ukraińców albo NATO?


  • 0

#1942

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

ruskie się same wykończą. Nawet jeśli zrzucenie tej bomby to wypadek czy błąd pilota, to fakt, że przelatywali z takim ładunkiem nad miastem to ewidentna głupota. Ciekawe czy w procedurach tak mają, czy pilot wybrał najkrótszą drogę, czy może latają "na oko"..

 Ja się wychowałem w okolicy największego ruskiego lotniska wojskowego w Polsce. Konkretnie w Szprotawie. To o czym piszesz to ruski standard. Jeszcze z czasów komuny. Tak samo robili w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Tylko wtedy nikt nie robił afery jak chłopu spadła bomba na stodołę, albo zbiorniki paliwa na lotnisku miały nieszczelność dzięki czemu dzieci wrzucające Marzannę do rzeki, podpaliły rzekę. Straż pożarna z całej gminy się zjechała żeby rzekę gasić. Jak obserwuję tą wojnę, to w ruskiej armii niewiele się zmieniło od czasów komuny.  


  • 0



#1943

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślicie, że ta sytuacja może być zaplanowana? Może szykują jakąś akcję "false flag" i zrzucą na Ukraińców albo NATO?

 

Absolutnie nie. To obrazuje nam tylko niekompetencje rosyjskiej armi. A ta niekompetencja jest główną przyczyną tego że Ukraińcy tak skutecznie się bronią. 


  • 1



#1944

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Ja się wychowałem w okolicy największego ruskiego lotniska wojskowego w Polsce. Konkretnie w Szprotawie. 

Ja znowu znam ich z Legnicy. Miałem ich przez miedzę aż do pójścia do wojska.





#1945

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

 A w Legnicy też skakaliście przez płot, żeby w ruskim sklepie kupić podstawowe produkty żywnościowe, niedostępne w polskich sklepach?  pisząc "niedostępne",  mam na myśli również te na kartki. 


  • 0



#1946

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do Legnicy się jeździło co jakiś czas i były skoki przez płot. Cena słodyczy to było 1/3 polskiej, a czekolada była prawdziwa, a nie wyrób czekoladopodobny.





#1947

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Opera Zrzut ekranu_2023-04-25_100930_twitter.com.png

 

Dla tych ludzi już nie ma ratunku. Jeśli ktoś wszędzie widzi banderowców powinien udać się do specjalisty. 

Link do oryginału. 

https://twitter.com/...758325707890688


  • 1



#1948

cichah2o.
  • Postów: 180
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dzieje się, Chiny po raz pierwszy zagłosowały w ONZ za rezolucją, w której Rosja określona została jako agresor

 

ciekawe czy odwracają się plecami do putina, czy mają w tym swój interes..


  • 0

#1949

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dwa drony eksplodowały dzisiaj w nocy na budynku Kremla. Obchody 9 maja mogą być ciekawe.  

https://twitter.com/...738213205262336


  • 0



#1950

cichah2o.
  • Postów: 180
  • Tematów: 0
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

albo false flag, żeby odwołać 9 maja.. lub co gorsza, dać pretekst do użycia bmr na Ukrainie :(

Ciekawe jest to, że do jednego z najbardziej chronionych obiektów w Moskwie zdołały podlecieć dwa drony...


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Ukraina, interwencja militarna, agresja Rosji, wojna, Nato, konflikt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych