Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny sen- bycie przeklętym we śnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Ema92.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej. Niedawno brałam ślub, od środka nocy nie spałam gdyż śniło mi się, że małżeństwo całe na biało ( starsze) wraz z małym chłopcem spojrzało mi w oczy i że mnie przeklina. Na następny dzień w dniu ślubu zdarzyło się parę przykrych spraw, które doprowadziły mnie do płaczu. Może to tylko sen, jednak do dziś pamiętam te złowrogie spojrzenie tych ludzi i tego chłopca, a potem właśnie przykrości które mnie spotkały tego dnia. Wierzycie w takie dziwne sny ?
  • 0

#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Wierzycie w takie dziwne sny ?

Raczej nie.

Wiesz, Dzień Ślubu (specjalnie piszę Dużą Literą, aby podkreślić) to bardzo specjalny dzień. Zazwyczaj jest tak, że to co zostało tak pieczołowicie przygotowane, zgrane w czasie i miejscu po prostu nie zagra, bo...

 

No właśnie, co? Czasem zbiegi okoliczności, zdarzenia losowe lub zwykła ludzka złośliwość doprowadzają do katastrofy, a czasem coś, co ja nazywam randomowym pechem. Wypadło na Ciebie i już. A dlaczego na Ciebie? Bo tak wypadło. Na zdarzenia losowe nie ma mocnych.

 

Co innego, czyjeś celowe działanie, którym sabotuje Twoją uroczystość. Tego sny nie są w stanie przewidzieć, a ich interpretacja, to jak wróżenie z fusów. Czasem, przed ważnymi dla nas wydarzeniami, pod wpływem dużego napięcia emocjonalnego mamy sny równie emocjonalne. Ja, kiedyś miałem tak, że przed egzaminami itp. śniły mi się westerny, w których brałem aktywny udział.







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych