Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaginięcie Iwony Wieczorek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#61

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jesteś medium?





#62

soldado.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś bym Ci odpowiedział, że tak.

Bardzo dużo odbierałem i miałem różne doświadczenia.

Teraz jestem trochę na te sprawy zamknięty.

Także odpowiedź jak widzisz nie jest na Twoje pytanie taka jednoznaczna.


  • 0

#63

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szostak przed śmiercią zdążył powiedzieć "To przez te buty", dasz radę coś w tą myśl bardziej rozwinąć?





#64

soldado.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spróbuje go wieczorem wywołać.


  • 0

#65

soldado.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok. odbieram...

,,Ale buty'' - to stwierdzenie na to, że tego rozwiązania się nie spodziewał.

odbieram, że myślał, że Jej ciało jest na jakichś działkach...

tam jej stanowczo nie ma... 

Dlatego ,,ale buty''...

Gdy umieramy zaczynamy mieć wgląd na Drugą Stronę'

Widzimy zmarłych, którzy przychodzą by nam towarzyszyć podczas naszej śmierci, zaczynamy więcej rozumieć i mieć większy wgląd w to co dla nas ważne.


Szostak przed śmiercią zdążył powiedzieć "To przez te buty", dasz radę coś w tą myśl bardziej rozwinąć?

Blokada z drugiej strony...

Za dużo świata materialnego w życiu Szostaka...

Ale odbieram pokorę i odbieram to, że zobaczył inne rozwiązanie, niż je lansował  za życia...

stąd takie a nie inne Jego słowa.

 

Napiszę Ci to co odbieram od dawna....

Było dwóch mężczyzn.

Najpierw ją odurzyli i w takim stanie przywlekli ją do pustostanu.

to budynek bez okien, z cegieł, z wejściem z lewej strony i to co bardzo ważne... 

Przed budynkiem była droga wyłożona z żelbetowych płyt...

Dookoła był staw, widziałem z lewej i prawe strony tego budynku wodę, widziałem trzciny zarastające staw...

Widziałem te betonowe płyty z metalowymi ,,oczkami, które smużyły do ich udźwignięcia...

One były z przodu budynku...

Z tyłu budynku też była woda.

Jest mnóstwo takich budowli, ale mało jest ich z wyłożoną drogą betonową.

Tam Jej trzeba szukać. bo gdy leżała na pierwszym piętrze przez jakiś czas, to potem Ją zabrali i włożyli ją do takiej płyty betonowej wypełnionej wodą...

Ułożyli Ją z lewej strony pod wodą i przytwierdzili kamieniami, dosyć dużymi, żeby nigdy nie wypłynęła...

Szostak dopkładnie to samo zobaczył...

 

PS.

Teraz to odebrałem...

Oni spanikowali i wywieźli ją bardzo daleko od miejsca, z którego ją zabrali...


Użytkownik soldado edytował ten post 26.02.2023 - 22:27

  • 1

#66

soldado.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest jeszcze coś, co cały czas powtarza, tak jakby to było bardzo ważne...

,, mam wodę do połowy ud''...

dajcie mi miliony zdjęć, bez błędnie wskażę, gdzie ona jest, wskaże na to konkretne zdjęcie gdzie ona jest.

'Nie wiem jak mogę inaczej pomóc...

Proszę, niech mnie ktoś poprowadzi.

Odebrałem jej emocje...

Nie życzę nikomu tego, co ona odczuwała.

Była świadoma tego, co z nią robili...

To co najgorsze....

Pominę to, co było wcześniej...

Ona żyła, gdy ją umieszczali w tej półce, gdzie woda sięgała jej do ud!!! 

To okropna wizja!!!!!!


Dawno nie odebrałem tak okropnej wizji...

Popłakałem się, gdy to zobaczyłem...

Te osoby są gorsze od zwierząt.

Odurzyli ją by ja żywcem pogrzebać...

 

Dlatego nie chcę już więcej tego odbierać.

Spytałaś mnie, odebrałem jak coś co jest ważne.... dla ciebie.

Masz problem, masz kłopot z tym, co jest dla Ciebie ważne.

Cały czas szukasz i jesteś otwarta na wszystkie rozwiązania...


Użytkownik soldado edytował ten post 27.02.2023 - 00:18

  • 2

#67

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak pierwszy raz słuchałam podcastu 5NZ o Iwonie Wieczorek to przeszła mi myśl,że skoro tyle lat jej szukają to być może jest gdzieś zabetonowana. Być może w ścianie, wannie czy podłodze. Raczej to niemożliwe aby się rozpłynęła tak w powietrzu. Ostatnio Justyna Mazur która prowadzi "5 Nie Zabijaj" na Tidalu, wspomina o śmierci Patryka, a jak wiadomo Patryk był jej bardzo blisko i że dziwne aby czterdziestolatek tak nagle zmarł na zawał. Ok nie jest to niemożliwe bo i młodsze osoby miewają zawały ale połączyła to z tym że nagle wokół Iwony umierają osoby które cokolwiek wiedzą o ...nie, nie o śmierci ale o tym co dokładnie tam się wydarzyło.

Wydaje mi się, że tam jest jakaś dziwna zmowa milczenia, a osoby które ją uprowadziły były jej bardzo znane. Jeszcze nie podoba mi się postawa ojczyma, on też wydaje mi się podejrzany.



#68

soldado.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety nie wiem kim byli dla Niej ci mężczyźni.

Odbieram Jej bardzo dużą obojętność spowodowaną ogromnym odurzeniem.

Była ledwo przytomna, przy czym coś jej podali, po czym nie mogła się ruszać...


  • 0

#69

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mogło tez być tak toxic że rzucili ja gdzieś na Dubaj bądź dalej jako jak to się dzisiaj mówi sexworkerke i weź ją teraz znajdź, a jak psychika padła bądź się opierała to na organy, obrotny chłopak na wszystkim zarobi taka prawda

Jeszcze słowo do konradka - piszesz gościu że zdrabniasz czyjeś tam imię z braku szacunku. Rozumiem że do Iwony W. również nie masz szacunku bo jej imię też zdrabniales? Dobry agent jesteś.

Druga sprawa piszesz że nie szanujesz nikogo kto ma styczność z dragami ale gdyby nie ci ludzie to ty byś tu ani jednego tematu nie założył bo ciężko mi uwierzyć że ty tak w pełni świadomie i na trzeźwo ale cóż jak to mówią twój cyrk twoje pchły.
  • 0



#70

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ważne. Ostatnio czerwona N-ka wzięła od Viaplay 3odcinkowy serial ,,Sprawa Iwony Wieczorek’’. Nic nowego tam nie ma ale dla usystematyzowania warto oglądnąć.
  • 0



#71

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ważne. Ostatnio czerwona N-ka wzięła od Viaplay 3odcinkowy serial ,,Sprawa Iwony Wieczorek’’. Nic nowego tam nie ma ale dla usystematyzowania warto oglądnąć.

 

Dokładnie. Serial taki sobie zrobiony ,,od [wulg]' strony. Niczego nowego do sprawy nie wnosi i osoby, które śledzą to zaginięcie od samego początku niczego nowego się nie dowiedzą. Dodatkowo nie bardzo rozumiem dlaczego w dokumencie pojawiła się postać ,,dziennikarki'' Natalii Grzybowskiej, którą najwidoczniej cała ta sprawa bawiła. Śledzę sprawę Wieczorek niemalże od początku i nie kojarzę tej pani z jakiejkolwiek publikacji na ten temat (chyba, że pisała sobie w lokalnych gazetach). Pani Trojanowskiej też nie kojarzę z tą sprawą.

Rutkowski jak zwykle się wylansował i jaki to on wspaniały detektyw jest. Szczyt absurdu! Oczernił Janusza Szostaka, który już jak wiemy nie ma okazji się wypowiedzieć w tym temacie. Szkoda. Dla mnie najwartościowszą postacią w całym serialu jest postać byłego analityka Marka Siewierta, który w 2012 roku przygotował analizę ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Gdyby go nie odsunięto od śledztwa, to jestem pewna, że właśnie dzięki niemu sprawa ta byłaby już dawno rozwiązana. Od samego początku nie przyciśnięto odpowiednich osób i dlatego wlecze się to i wlecze do dziś i postępów brak. 

 

Wulgarne słowa są zabronione. 

TT.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 09.09.2023 - 19:24

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych